Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Gdje najčešće slikate robu

Kakva pozadina vam se pokazala najbolja za slikanje artikala koje prodajete? Mene ima po cijelom stanu 🤣 Malo slikala u boravku na bijelom stoliću, pa na vješalici na vratima od bijelog ormara pa na krevetu. Sad sad već par puta vidjela da curke slikaju jednostavno obješeno na vješalici u otvorenom ormaru pa sam i to probala 😁 Ali svejedno imam malo pogleda i upita. Počet ću misliti da je problem u robi :)
2020 02 18
Na vratima ili na krevetu. Nekako mi artikal ne dode do izrazaja ako je fotkano u otvorenom ormaru 😊
2020 02 18
Na vratima, najbolje mi izgleda roba kad visi na vjesalici i na bijeloj pozadini. 😀
2020 02 18
Trenutno imam užasno lošu kameru pa sve slike grozno ispadnu hah Inače volim slikati artikle na sebi ili na jednobojnoj pozadini (deka, zid, zatvoreni ormar) na vješalici. Zavisi o samom artiklu, neka odjeća slikana samo na vješalici mi izgleda skroz bezveze, a slikana na meni izgleda efektnije.
2020 02 18
Da stvari koje prodajem ikako izgkedaju na meni ili da uopće stanem u njih ne bi ih ovdje oglašavala 🤣 A ovak obješene izgledaju skroz bezveze. Sve mi se čini da budem morala unajmiti nekog modela 😁
2020 02 18
> anablabla: > Na vratima, najbolje mi izgleda roba kad visi na vjesalici i na bijeloj pozadini. 😀 Baš sam sad prelistala vaš profil i mislim da je jedan od ljepše uređenih profila na koje sam naletila, te da može biti super primjer za odgovor na temu. Svi su vam artikli slikani na istoj pozadini što u principu daje dojam kao pravog web shopa. Sve pohvale, nadam se da ću uvatit vremena i od svog tako napraviti.
2020 02 18
> ZagrebVrapče: > Da stvari koje prodajem ikako izgkedaju na meni ili da uopće stanem u njih ne bi ih ovdje oglašavala 🤣 > A ovak obješene izgledaju skroz bezveze. Sve mi se čini da budem morala unajmiti nekog modela 😁 Prvih par slika su vam okej na onoj bijeloj pozadini, no na zadnjih par artikl ne dođe do izražaja zbog ormara, samo ih prebacite na tu bijelu pozadinu i mislim da će vam biti okej
2020 02 18
I kod mene su vrata i bijela pozadina, mislim da je to nekako najbolje + slikati po dnevnom svjetlu. 😄
2020 02 18
> ZagrebVrapče: > Kakva pozadina vam se pokazala najbolja za slikanje artikala koje prodajete? > Mene ima po cijelom stanu 🤣 > Malo slikala u boravku na bijelom stoliću, pa na vješalici na vratima od bijelog ormara pa na krevetu. Sad sad već par puta vidjela da curke slikaju jednostavno obješeno na vješalici u otvorenom ormaru pa sam i to probala 😁 > Ali svejedno imam malo pogleda i upita. Počet ću misliti da je problem u robi :) Puno bolje su vam ove fotke na bijeloj podlozi. Ove haljine koje vam vise ispred stvari obješenih u ormaru se ne vide kako spada zbog svega toga iza njih, djeluju nekako neuredno . Krpice i cijene su vam skroz okej.
2020 02 18
Ja nikad ne slikam na sebi, niti volim kad je Krpica slikana na nekome. Različite smo konstitucije i te fotke ne mogu dati pravi uvid. Najviše volim vidjeti krpicu na vješalici, na bijelom zidu. Možda sam picajzla, ali totalno mi ubije želju zakupnjom kada iza modela koji misli da mu dobro stoji neka krpica vidim razbacanu i neurednu sobu :(
2020 02 18
Bijela podloga te bijela pozadina uvijek su dobar izbor… imam raznih podloga i pozadina od raznih materijala, veličina, debljina… jer se bavim fotografijom. No, za krpice uvijek odabarem bijelu mat ploču iako u zadnje vrijeme poslužim se i komadom bijele tkanine koju stavim na nju (što daje dojam kao da je slikano na krevetu premda nije), a ako fotografiram artikl primjerice na vješalici onda mi za pozadinu uvijek posluži bijeli zid. Znala bih fotografirati i na sebi odjeću ili obuću, iako to nije bilo često, no podloga/pozadina bi bila opet bijela… ponekada znam dodati i pojedine rekvizite, ali nastojeći da fotografija i dalje zadrži minimalistički izgled. Iako najviše volim mramorne podloge 😍 (kombinacija bijele i sive boje u raznim nijansama) njih koristim prilikom fotografiranja hrane mada moram reći kako dobro funkcioniraju i prilikom fotografiranja kozmetike. Slažem se da je dnevno svijetlo najbolje za dobru fotografiju, ali također važan je i kut. U svakom slučaju, sretno u fotografiranju i kreiranju virtualnog ormara! 🍀 😊
2020 02 18
> Puppi21: > Bijela podloga te bijela pozadina uvijek su dobar izbor… imam raznih podloga i pozadina od raznih materijala, veličina, debljina… jer se bavim fotografijom. No, za krpice uvijek odabarem bijelu mat ploču iako u zadnje vrijeme poslužim se i komadom bijele tkanine koju stavim na nju (što daje dojam kao da je slikano na krevetu premda nije), a ako fotografiram artikl primjerice na vješalici onda mi za pozadinu uvijek posluži bijeli zid. Znala bih fotografirati i na sebi odjeću ili obuću, iako to nije bilo često, no podloga/pozadina bi bila opet bijela… ponekada znam dodati i pojedine rekvizite, ali nastojeći da fotografija i dalje zadrži minimalistički izgled. Iako najviše volim mramorne podloge 😍 (kombinacija bijele i sive boje u raznim nijansama) njih koristim prilikom fotografiranja hrane mada moram reći kako dobro funkcioniraju i prilikom fotografiranja kozmetike. > Slažem se da je dnevno svijetlo najbolje za dobru fotografiju, ali također važan je i kut. U svakom slučaju, sretno u fotografiranju i kreiranju virtualnog ormara! 🍀 😊 Sve je to okej, ali mislim da ne treba baš težiti umjetničkoj fotokrafiji na Krpicama ,:) . Obična bijela vrata ormara kao kod anablabla, bez puno kerefeka, jasna vidljivost, na jednoj fotki cijela krpica, na drugima detalji.....po meni je to apsolutno dovoljno i privlačno.
2020 02 18
> Tralala0060: > I kod mene su vrata i bijela pozadina, mislim da je to nekako najbolje + slikati po dnevnom svjetlu. 😄 Vaš ormar mi je isto baš zgodno, pregledno i privlačno pofotkan.
2020 02 18
> Puppi21: > Bijela podloga te bijela pozadina uvijek su dobar izbor… imam raznih podloga i pozadina od raznih materijala, veličina, debljina… jer se bavim fotografijom. No, za krpice uvijek odabarem bijelu mat ploču iako u zadnje vrijeme poslužim se i komadom bijele tkanine koju stavim na nju (što daje dojam kao da je slikano na krevetu premda nije), a ako fotografiram artikl primjerice na vješalici onda mi za pozadinu uvijek posluži bijeli zid. Znala bih fotografirati i na sebi odjeću ili obuću, iako to nije bilo često, no podloga/pozadina bi bila opet bijela… ponekada znam dodati i pojedine rekvizite, ali nastojeći da fotografija i dalje zadrži minimalistički izgled. Iako najviše volim mramorne podloge 😍 (kombinacija bijele i sive boje u raznim nijansama) njih koristim prilikom fotografiranja hrane mada moram reći kako dobro funkcioniraju i prilikom fotografiranja kozmetike. > Slažem se da je dnevno svijetlo najbolje za dobru fotografiju, ali također važan je i kut. U svakom slučaju, sretno u fotografiranju i kreiranju virtualnog ormara! 🍀 😊 Uff da ste negdje bliže unajmila bih vas da mi poslikate ormar hah slike na profilu su vam savršene
2020 02 18
Puppi21 ima prekrasne slike, wooooow. Ja slikam uvijek na krevetu, iako bi voljela da imam neki bijeli stolic na kojem bi mogla poslikati robu.
2020 02 18
1 2 3