Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Za distributere kozmetike i ostalih proizvoda /

The BODY SHOP - kupujem i šaljem za vas iz Zg

Drage moje dame, kupujem za vas The Body Shop kozmetiku u Zagrebu i šaljem vam po Hrvatskoj gdje god! Javite se porukom za detalje i dogovor! ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/2214510bd080dd6358536a760f2ededd.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/c54176878d039da53276a3392459c63f.jpg)
2020 02 23
Rade to i ostali, bez naknade, bez zasebne teme o svakom ducanu kojeg Zagreb ima.
2020 02 23
Neka ostali šeću do trgovina i poste bez naknade, ja svoje korake naplaćujem! Treba otići izabrati vidjeti ima li dopisivati se i još pakirati paket! Možeš i ti badava ako ti se volontira, meni ne! > cipelitza: > Rade to i ostali, bez naknade, bez zasebne teme o svakom ducanu kojeg Zagreb ima.
2020 02 24
Bome ni ja nebi slala besplatno u potpunosti podržavam zašto bi netko trošio svoje vrijeme, gorivo, internet što god već da šalje okolo njihove proizvode. Očito ima ljudi kojima je dosadno u životu
2020 02 24
> SoSoft: > Neka ostali šeću do trgovina i poste bez naknade, ja svoje korake naplaćujem! Treba otići izabrati vidjeti ima li dopisivati se i još pakirati paket! Možeš i ti badava ako ti se volontira, meni ne! > cipelitza: > > Rade to i ostali, bez naknade, bez zasebne teme o svakom ducanu kojeg Zagreb ima. Isusek. Ni manje ni vise nego pakirati paket! Pazi da bruh ne dobijes.
2020 02 24
Eto ja ću naplaćivat da se ne pretegnem i da si nadoknadim taj nikakav trud, ti ćeš gratis badava besplatno, svako kako je zamislio, ima opcija pokloni - samo naprijed! > cipelitza: > > SoSoft: > > Neka ostali šeću do trgovina i poste bez naknade, ja svoje korake naplaćujem! Treba otići izabrati vidjeti ima li dopisivati se i još pakirati paket! Možeš i ti badava ako ti se volontira, meni ne! > cipelitza: > > > Rade to i ostali, bez naknade, bez zasebne teme o svakom ducanu kojeg Zagreb ima. > Isusek. Ni manje ni vise nego pakirati paket! Pazi da bruh ne dobijes.
2020 02 27