Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Ljubav je na selu

Drage moje, da li pratite emisiju ''Ljubav je na selu''? Ja gledam jer se pošteno nasmijem, ali i začudim nekim scenama. Koje je vaše mišljenje o tome? :') ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/5ffa985a584414e1fcf2ecdbecd5d467.jpg)
2020 02 28
Gledam redovno (iako svake godine opada ionako slaba kvaliteta emisije 😂), kako nemam TV onda na RTL Playju uvijek upalim pa uz večeru ili čips. Priznajem da je žešća glupost, ali jednostavno nakon cijelog dana rada ili učenja dobro dođe nešto tako za malo opuštanja i razonode. 😊
2020 02 28
Ne gledam. Cijenim svoje vrijeme, a i ne volim da mi se vrijeđa inteligencija.
2020 02 28
Jučer sam bila kraj Tv-a i slučajno pogledala pola epizode.. osjećala sam kako mi inteligencija pada. :(
2020 02 28
Gdje ih samo nađu? Stvarno Bahra rastura sa izjavama.Ali što je još zanimljivo, ne mogu se sjetiti ponoviti njenu punu rečenicu nikako.Jenostavno ne možeš osim ,moje mišljenje je😂😂
2020 02 28
One su za to plaćene. Čak neloše Pa s dozom "opreznosti" sve to gledam. Vidim po komentarima na fejsu da to ljudima baš i nije jasno Dođe mi žao samo malog Josipa jer se dečko čini baš iskreno dobar i ko da stvarno želi naći curu. Smiješno mi je pa pogledam, nema baš nešto kvalitetnije na tvu
2020 02 28
Ne gledam uopće TV
2020 02 29
> vedranapv: > Ne gledam uopće TV isto i kod mene :-)
2020 02 29
> TinTina987: > One su za to plaćene. Čak neloše > Pa s dozom "opreznosti" sve to gledam. Vidim po komentarima na fejsu da to ljudima baš i nije jasno > Dođe mi žao samo malog Josipa jer se dečko čini baš iskreno dobar i ko da stvarno želi naći curu. Smiješno mi je pa pogledam, nema baš nešto kvalitetnije na tvu Je, vjerujem. Snimatelji postavljaju nezgodna pitanja, a ispada kao da to sudionici sami govore. Meni je žao Josipa i Dušana, nemaju roditelje, znam da je teško živjeti sam, nemaju volje ni za što pa ni čišćenje, ali vidi se na njihovim licima da su neiskvareni i uz dobru ženu bi se popravili. Samo što je neće naći na ovaj način jer je ovo obično ismijavanje tih ljudi, a izgleda mi da nisu dovoljno pametni da to shvate.
2020 02 29
> EMINNAD: > Gdje ih samo nađu? Stvarno Bahra rastura sa izjavama.Ali što je još zanimljivo, ne mogu se sjetiti ponoviti njenu punu rečenicu nikako.Jenostavno ne možeš osim ,moje mišljenje je😂😂 Meni je ona najbolja u ovoj sezoni, baš lupa riječi bezveze, a s druge strane, voli pričati, a nikog ne vrijeđa niti ponižava, dobra je i prema onima koji to nisu zaslužili (Sandri).
2020 02 29
Gledam i presmiješno mi je 😂😂😂
2020 02 29
Nakon cijelog dana....s guštom isključim mozak i gledam tko će prije koju redikulsku glupost izjaviti :') A toga fala Bogu ne nedostaje 😂😂
2020 02 29
> vedranapv: > Ne gledam uopće TV Živjela! Ni ja. Televizor mi služi samo za gledanje filmova koje skinem s Torenta ili čega god....
2020 02 29
> vedranapv: > Ne gledam uopće TV Ni ja. :')
2020 02 29
Ne posjedujem tv prijamnik niti pratim serije preko neta.
2020 02 29
1 2