Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Povrat robe Asos pomoć

Pozdrav, naručila sam tri stvari s Asosa i sve tri bi vratila jer mi ne odgovara veličina, ali kada poklikam neda mi da dođem do zadnjeg koraka jer piše da imam previše stvari.. ima li ograničen broj za vraćanje? Molim vas pomoć...
2020 02 29
To je novo nešto, baš sam išla pogledat. Prije je bilo kad odemo na create return, upišemo ID narudžbe i e-mail i isprintamo naljepnicu koja ide na paketić, te se unutra na papir koji smo dobili označe koji artikle nam ne odgovaraju i iz kojeg razloga. Ne znam kako ovo sad funkcionira, možda da probaš posebno svaki artikl?
2020 02 29
Da to je nešto novo, ako si dobila to sve u istom paketu pogledaj koliko je bilo kilograma jer iznad 2kg navodno paket koji se vraća ne smije biti. To nije novo i slala sam jednom paket nazad koji je imao 2.2kg i u pitanju je bila jakna, tako da to baš nekad i nema smisla jer ne mogu jaknu poslati u dva paketa ali na pošti mi nitko nije ništa rekao niti pitao. Tako da onda napravi 2x paketa u jednom 2x stvari u drugom ta jedna i označi šta vraćaš kad radiš barkod i to je to.
2020 02 29
Vratila sam dvije stvari, u tome je bio problem.. ocito se ne mogu sve stvari vratiti..
2020 03 05
> Sweetclothes: > Vratila sam dvije stvari, u tome je bio problem.. ocito se ne mogu sve stvari vratiti.. NE mogu se vratiti 3 stvari nego samo dvije? Koja glupost?!
2020 03 06
> Lonela1: > > Sweetclothes: > > Vratila sam dvije stvari, u tome je bio problem.. ocito se ne mogu sve stvari vratiti.. > NE mogu se vratiti 3 stvari nego samo dvije? Koja glupost?! Kada sam htjela vratiti sve tri pisalo je da je previše stvari, onda kad sam odabrala samo dvije mi je htjelo 😂
2020 03 06
Ja sad probala sa 5 artikala od nedavne narudžbe (sve sam zadržala nisam ništa vraćala) i normalno mogu napraviti return note sa 5 artikala.
2020 03 06
Meni danas ista stvar, pokušala sam vratiti 3 stvari od 5 i piše da previše stvari vraćam! To su sve tanke majičice nemaju skuoa niti 1kg tako da u tome ne bi trebao biti problem.. Ne znam šta napraviti. ovo je neka novost
2020 03 11
Da, novost i uopće mi se ne sviđa N I M A L O! Uvijek sam bila zadovoljna šta god da sam kupila, prva stvar koja bi mi bila okidač je što surađuju sa HP a usluga im je nula i sad ovo... :O
2020 03 11
Chatala sam sa njihovom službom i rečeno mi je da moram razdvojiti povrat, znači na isti broj narudžbe napraviti 2 povrata. Preko jednog da upišem dva artikla, a treći naoravim novi povrat sa istom šifrom narudžbe. Tako sam i napravila i sve skupa vratila u istoj vrećici
2020 03 13
> Lina33: > Chatala sam sa njihovom službom i rečeno mi je da moram razdvojiti povrat, znači na isti broj narudžbe napraviti 2 povrata. Preko jednog da upišem dva artikla, a treći naoravim novi povrat sa istom šifrom narudžbe. > Tako sam i napravila i sve skupa vratila u istoj vrećici Ajme mislila sam da sam jedina, meni isto nije htjelo prihvatit 3 artikla, hvala na info 😊
2020 03 13
> Lina33: > Chatala sam sa njihovom službom i rečeno mi je da moram razdvojiti povrat, znači na isti broj narudžbe napraviti 2 povrata. Preko jednog da upišem dva artikla, a treći naoravim novi povrat sa istom šifrom narudžbe. > Tako sam i napravila i sve skupa vratila u istoj vrećici Znaci onda ste dva maila dobili, dva papira? Koja ste nalijepili ili
2020 03 14
Moze se sve vratiti, ja sam im se javila na FB u vezi toga i oni su mi napravili povratnicu, morala sam im samo dat sve podatke i napisati stvari koje zelim vratit :)
2020 03 14
Znači 3 stvari odvajat i slati u dva paketa, još veći rizik da se paketi zagube! :O
2020 03 14