Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Tretmani lica kiselinama

Cure koje su radile tretman vocnim kiselinama zanima me vase iskustvo. Odlucila sam se rijesiti rupica po licu ili ih umanjiti koliko je to moguce. Prvo sam zapocela radiofrekvenciom. Tretman se ispostavio super za zatezanje i osvjezavanje koze ali rupice su ostale iste. U salonu su imali nekakvu akciju na tretman vocnim kiselinama u mom slucaju se radilo sa mlijecnom 30% i odlucila sam se na to. Nesto konkretno nakon tretmana nisam primjetila mada mi je kozmeticarka rekla da cu najbolje rezultate vidjeti za mj dana. Mj dana je proslo a u dogovoru s njom nastavila sam sa glikolnom kiselinom kuci 2 puta tj i navecer serum na bazi salicilne 2%. Ono sto ja vidim je u jednom trenutku mi se cini da je bolje a u drugom da su rupice cak dublje pa da ne napravim vise stete zanima me sto vi mislite. Da nastavim i dalje ili da prekinem? Odnosno zanima me dali je nekome bilo gore lice od toga ili ste nakon nekog vremena koristenja ipak uspjele postici bar priblizan rezultat. Hvala
2020 02 29
Nemam "rupice" po licu pa ne znam za to ali meni je nakon tih tretmana koža bila užasno ljuskava, crvena i peckala me, prekinula sam s tretmanima.
2020 02 29
> vicky1983: > Cure koje su radile tretman vocnim kiselinama zanima me vase iskustvo. Odlucila sam se rijesiti rupica po licu ili ih umanjiti koliko je to moguce. Prvo sam zapocela radiofrekvenciom. Tretman se ispostavio super za zatezanje i osvjezavanje koze ali rupice su ostale iste. U salonu su imali nekakvu akciju na tretman vocnim kiselinama u mom slucaju se radilo sa mlijecnom 30% i odlucila sam se na to. Nesto konkretno nakon tretmana nisam primjetila mada mi je kozmeticarka rekla da cu najbolje rezultate vidjeti za mj dana. Mj dana je proslo a u dogovoru s njom nastavila sam sa glikolnom kiselinom kuci 2 puta tj i navecer serum na bazi salicilne 2%. Ono sto ja vidim je u jednom trenutku mi se cini da je bolje a u drugom da su rupice cak dublje pa da ne napravim vise stete zanima me sto vi mislite. Da nastavim i dalje ili da prekinem? Odnosno zanima me dali je nekome bilo gore lice od toga ili ste nakon nekog vremena koristenja ipak uspjele postici bar priblizan rezultat. Hvala Ja sam u jednoj poliklinici u Splitu radila tretmane za rješavanje prištića. I prvi tretman je bio obično mehaničko tiskanje + mikrodermoabrazija, a sljedeći je bio sa kiselinama i laserom. Poslije toga mi se koža sušila na određenim mjestima na licu. Konkretno na obrazima. Javila sam im se i rekli su da je to zapravo dobra stvar jer znači da se smanjivaju bakterije. Ja sam to mazala par dana sa običnim hidratantnom kremom i prošlo je. Proces je dugotrajan i morate biti strpljivi. Jer meni se dogodilo da poslije 4 mjeseca tretmana lice se u jednom trenutku vratilo na isto. Organizmu treba vremena da se navikne na sve. Morate paziti također i što unosite u njega.
2020 03 01
Nakon kemijskog pilinga je sasvim normalno da se koža ljuska, to znaci da odpadaju odumrle stanice. Sve ovisi o kojoj se kiselini radi, pa tako o tome i ovisi kolko se budete ljustili. Kolko to pomaze kod rupica ne znam, ali nakon pilinga koza lice bude predivna :)
2020 03 03
> Moonshine27: > Nakon kemijskog pilinga je sasvim normalno da se koža ljuska, to znaci da odpadaju odumrle stanice. Sve ovisi o kojoj se kiselini radi, pa tako o tome i ovisi kolko se budete ljustili. Kolko to pomaze kod rupica ne znam, ali nakon pilinga koza lice bude predivna :) Na žalost meni je koža nakon pilinga bila katastrofa i to nekoliko mjeseci, jedva se uspjela oporavit☹️tretman sam radila kod poznate dermatologinje
2020 03 03
> IrenaAR: > > Moonshine27: > > Nakon kemijskog pilinga je sasvim normalno da se koža ljuska, to znaci da odpadaju odumrle stanice. Sve ovisi o kojoj se kiselini radi, pa tako o tome i ovisi kolko se budete ljustili. Kolko to pomaze kod rupica ne znam, ali nakon pilinga koza lice bude predivna :) > Na žalost meni je koža nakon pilinga bila katastrofa i to nekoliko mjeseci, jedva se uspjela oporavit☹️tretman sam radila kod poznate dermatologinje Mozda vam je radila sa prevelikim postotkom kiseline..ja od 30% mlijecne nisam bas nesto ni primjetila..tek nakon uporabe kuci vidim promjene ali kazem jedan tren mi se cini bolje drugi tren gore..pokusat cu jos par puta pa cu vidjeti
2020 03 04
Uzela sam si sad ordinary 30% aha pa cu probati. Javim utiske
2020 03 04
Meni se cak koza niti jednom nine ljuskala
2020 03 04
> IrenaAR: > > Moonshine27: > > Nakon kemijskog pilinga je sasvim normalno da se koža ljuska, to znaci da odpadaju odumrle stanice. Sve ovisi o kojoj se kiselini radi, pa tako o tome i ovisi kolko se budete ljustili. Kolko to pomaze kod rupica ne znam, ali nakon pilinga koza lice bude predivna :) > Na žalost meni je koža nakon pilinga bila katastrofa i to nekoliko mjeseci, jedva se uspjela oporavit☹️tretman sam radila kod poznate dermatologinje Meni je poslje pilinga koza bila super, a inace imam dosta osjetljivo lice,ali valjda svako drukcije reagira
2020 04 10
> vicky1983: > Meni se cak koza niti jednom nine ljuskala Ni meni se ne ljuska od tih drogerijskih pilinga za kucnu upotrebu, ali bas od tretmana kemijskim pilingom se ljuska jer se koriste jace kiseline.
2020 04 10