Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Trudnoća /antibiotici

Joj žene cure trebam pomoć, iskustvo, dal je netko od vas koristio antibiotike a niste znali da ste trudni, naime imala gripu s upalom pluća i pila sumamed i klavocin, jutros napravim test jer mi kasni i debelo je pozitivan, sad me je strah, ako imate iskustva molim pomoć jer kod doktora se sutra tek mogu naručiti i to će biti pregled biće za par dana ili tjedan,
2020 03 08
ne znam za klavocin, al meni je doktorica u trudnoći dala sumamed. vjerojatno vaša situacija nije idealna, ali ne znači da će vam išta biti. čestitam i ne se sekirat (:
2020 03 08
> matea_matea: > ne znam za klavocin, al meni je doktorica u trudnoći dala sumamed. vjerojatno vaša situacija nije idealna, ali ne znači da će vam išta biti. čestitam i ne se sekirat (: Joj nadam se da će sve biti OK, gdje god čitam ono kao prva tri mjeseca se ne smije itd, pa me to baš poljuljalo sad a tako sam jutros bila happy kad sam vidila test
2020 03 08
Čestitam, i bez brige pričekajte razgovor kod svoje doktorice :) https://www.cybermed.hr/forum/specijalizacije_medicina/klinicka_farmakologija_s_toksikologijom/klavocin_u_trudnoci
2020 03 09
> LaFemme01: > Čestitam, i bez brige pričekajte razgovor kod svoje doktorice :) > https://www.cybermed.hr/forum/specijalizacije_medicina/klinicka_farmakologija_s_toksikologijom/klavocin_u_trudnoci Hvala dobila sam termin sutra već privatno, jer kod moje trebam čekati 3 tjedna
2020 03 09
Bez brige. Naravno napomenite na pregledu što se dogodilo. Ja sam oko termina začeća završila na hitnoj na infuziji nakon koje je slijedio antibiotik sa spasmexom. S obzirom da smo tek krenuli u planiranje trudnoće pitala sam dr na hitnoj jel smijem uopće piti ako sam trudna. Rekla mi je da se danas skoro svi antibiotici mogu uzimati u trudnoći. Uz nadzor doktora naravno. Sve je prošlo ok :)
2020 03 09
ja sam u trudnoci pila klavocin i sve je proslo u redu tako da ne brinite 😊 i cestitke na trudnoci 😊
2020 03 09
U trudnoći se smiju piti antibiotici bez brige Bit će sve u redu
2020 03 11
Sve ce bit ok, pocni odmah s folnom i cestitam ❤️ > ankicabanankica: > Joj žene cure trebam pomoć, iskustvo, dal je netko od vas koristio antibiotike a niste znali da ste trudni, naime imala gripu s upalom pluća i pila sumamed i klavocin, jutros napravim test jer mi kasni i debelo je pozitivan, sad me je strah, ako imate iskustva molim pomoć jer kod doktora se sutra tek mogu naručiti i to će biti pregled biće za par dana ili tjedan,
2020 03 11
Počela sam uzimati folnu, bila sam na kontroli, zasad sve OK, iako još je rano za čut srčeko, I išta drugo, doktor me smirio i rekao da nema veze da nebi trebalo biti ništa, trenutno 4 tj trudnoće, sad čekam sljedeća 2 tj za iduću kontrolu da čujemo to srčeko 😁😁😁
2020 03 12