Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Pošta u kaosu, kako vama ide?

Ne znam uopće gdje da krenem...upravo sam se vratila iz pošte sa neuspjelim pokušajem lociranja dva veća paketa, kojih jednostavno nema, a jučer sam dobila papirić. Od jeseni čekam odštetu na zagubljenu pošiljku u kojoj je bio srebrni nakit, nikada pronađena, a neki dan se nova isto tako zagubila, pokrenuta je potražnica. Od neostavljanja obavijesti, paketa koji putuju po dva tjedna, dostave u krivi poštanski ured itd...za svaki paket koji pošaljem molim boga da sretno stigne, jer je puno veća mogućnost da nešto neće biti u redu. Kako vama ide sa poštom u zadnje vrijeme?
2020 03 10
Žao mi je što nemaš sreće sa poštom. Meni se u ovih 5 godina kako šaljem poštom izgubio samo jedan paket. Nije bila velika vrijednost možda 20 kn. A sjećam se da sam bila ljuta ko pas jer sam slala ženi tregere za malog dječaka za njegov outfit za svadbu. Baš se moralo zagubit nešto što je bilo baš važno i što je žena tražila mjesecima :-( Na kraju sam vratila novce ženi i nisam tražila ništa od pošte jer su mali novci u pitanju. Poštanske usluge su dno dna... da imaju poštenu konkurenciju ne bi se tako ponašali. Radije šaljem tiskom ako je moguće.
2020 03 10
> marbil: > Žao mi je što nemaš sreće sa poštom. Meni se u ovih 5 godina kako šaljem poštom izgubio samo jedan paket. Nije bila velika vrijednost možda 20 kn. A sjećam se da sam bila ljuta ko pas jer sam slala ženi tregere za malog dječaka za njegov outfit za svadbu. Baš se moralo zagubit nešto što je bilo baš važno i što je žena tražila mjesecima :-( > Na kraju sam vratila novce ženi i nisam tražila ništa od pošte jer su mali novci u pitanju. > Poštanske usluge su dno dna... da imaju poštenu konkurenciju ne bi se tako ponašali. Radije šaljem tiskom ako je moguće. Baš mi je žao. Ja sam se jednom žalila jer je paket kasnio i dobila sam odštetu
2020 03 10
> marbil: > Žao mi je što nemaš sreće sa poštom. Meni se u ovih 5 godina kako šaljem poštom izgubio samo jedan paket. Nije bila velika vrijednost možda 20 kn. A sjećam se da sam bila ljuta ko pas jer sam slala ženi tregere za malog dječaka za njegov outfit za svadbu. Baš se moralo zagubit nešto što je bilo baš važno i što je žena tražila mjesecima :-( > Na kraju sam vratila novce ženi i nisam tražila ništa od pošte jer su mali novci u pitanju. > Poštanske usluge su dno dna... da imaju poštenu konkurenciju ne bi se tako ponašali. Radije šaljem tiskom ako je moguće. Marbil, evo bas tvoj paket sa cipelicama sam danas trazila. Slazem se potpuno, ajde jos za stvari koje se mogu nadomjestiti, ali imala sam slicnu situaciju sa slanjem poklona za dijete, islo hp expressom jer je bilo bitno da stigne sto prije...40 kn postarine za malu kovertu...stiglo tek slj.tjedan. Takve stvari me ubiju u pojam.
2020 03 10
Meni je ovo baš tužno i nevjerojatno. Stvarno moram priznati da nikad nisam imala problema, a slala sam i obično i preporučeno. Povremeno je druga strana duže čekala paket, ali inače su stvarno ok i sve je došlo kako treba. Više skoro ni ne idem na tisak. Baš imate peh :(
2020 03 10
U zadnje vrijeme cini mi se da posta ne funkcionira dobro, paketi sporo dolaze i cesto ih zagube, nisam nikad imala problem s postom ali procitala sam ovdje dosta negativnih iskustava, mislim da Vam je puno bolja opcija slati tiskom , naravno ako ga imate u blizini Meni se s njima nikad nije zagubio paket
2020 03 10
Svaki put kad posaljem nesto postom Pitam se dali ce stici.i koliko ce im trebati da dostave Uvijek se trude uvalit najskuplju opciju za slanje A usluga im je spora A da ne pricam o cekanju u posti To je tek poseban slucaj
2020 03 10
> embrace: > > marbil: > > Žao mi je što nemaš sreće sa poštom. Meni se u ovih 5 godina kako šaljem poštom izgubio samo jedan paket. Nije bila velika vrijednost možda 20 kn. A sjećam se da sam bila ljuta ko pas jer sam slala ženi tregere za malog dječaka za njegov outfit za svadbu. Baš se moralo zagubit nešto što je bilo baš važno i što je žena tražila mjesecima :-( > > Na kraju sam vratila novce ženi i nisam tražila ništa od pošte jer su mali novci u pitanju. > > Poštanske usluge su dno dna... da imaju poštenu konkurenciju ne bi se tako ponašali. Radije šaljem tiskom ako je moguće. > Marbil, evo bas tvoj paket sa cipelicama sam danas trazila. Slazem se potpuno, ajde jos za stvari koje se mogu nadomjestiti, ali imala sam slicnu situaciju sa slanjem poklona za dijete, islo hp expressom jer je bilo bitno da stigne sto prije...40 kn postarine za malu kovertu...stiglo tek slj.tjedan. Takve stvari me ubiju u pojam. Nisam ni skužila da tražiš moj paket :-) Nisam ni skužila da si moja kupilica....hahaha al nešto me privuklo da se javim na tvoju temu... Evo idem zvat da vidim di je moj paket zapeo...
2020 03 10
Stalno imam problema s Poštom, svakih dva tri mjeseca vodim neki spor s njima ,:( U zadnjih 6 mjeseci 4 zagubljene pošiljke (tri preporuke, jedan paket). A ssve skupa sam samo 6 puta slala/primala Poštom u tih 6 mjeseci :@ . Gotovo isključivo šaljem i primam putem Tiska, ali, dva puta su kupci inzistirali na Pošti, a preostale pošiljke su bili dokumenti i rješenja razna od institucija od kojih ne mogu tražiti slanje Tiskom.
2020 03 10
> embrace: > Ne znam uopće gdje da krenem...upravo sam se vratila iz pošte sa neuspjelim pokušajem lociranja dva veća paketa, kojih jednostavno nema, a jučer sam dobila papirić. Od jeseni čekam odštetu na zagubljenu pošiljku u kojoj je bio srebrni nakit, nikada pronađena, a neki dan se nova isto tako zagubila, pokrenuta je potražnica. Od neostavljanja obavijesti, paketa koji putuju po dva tjedna, dostave u krivi poštanski ured itd...za svaki paket koji pošaljem molim boga da sretno stigne, jer je puno veća mogućnost da nešto neće biti u redu. Kako vama ide sa poštom u zadnje vrijeme? Zvala sam sad. 15 minuta sam čekala na slobodnog operatera. Rekla mi je toliku hrpu gluposti da se to ne može prepričat a kamoli napisat. Javim ti se inbox...
2020 03 10
pošta je priča za sebe, od poštara koje stalno mjenjaju jer ih je manjak do čekanja po sat vremena jer radi jedan od mogućih 15 šaltera trenutno imam 5 potražnica za paketima i 4 zahtjeva za odštetu za izgubljene/uništene pakete u zadnje vrijeme šaljem tiskom, al ni kod njih nije bajna situacija, moram stalno nositi njihove uvjete poslovanja da dokažem kaj smijem slat u kuverti i svađat se da zalijepe pakete predamnom, već par puta mi se dogodilo da žurim i platim, složim sve u paket i ne čekam da ga zalijepe dok gledam pa kasnije od 20 poslanih naušnica dođe 16 il 14 komada pa se moram objašnjavat s kupcem i natezat s tiskom jer ti ne daju da pregledaš kamere baš sam jutros rekla ženi nek zalijepi paket (slla L paket s hrpom sitnica unutra) i ona veli evo budem i gleda me i čeka da odem 3minute sam stajala pred njom dok nije uzdahnula i zalijepila kutiju
2020 03 10
Danas mi je stigao slomljen paket ,postar nece donesti ni malu kutiju ,ostavlja n u posti ,a oni mi naplacuju 3 kune po danu stajanja uzas 😈 posto nemam tisak moram slati postom ,no na srecu svi dobiju svoje pakete ,saljem samo preporuceno ,tako da se moze pratit
2020 03 10
Hvala svima na odgovorima...znači zbilja zagrebačka pošta šteka najviše...
2020 03 10
Šteka i međimurska pošta. Izgubljeni dokumenti, paketi... imam vrlo loša iskustva. Evo baš pratim paket poslan 3.3. I u opisu događaja piše prijam pošiljke. A drugi paket poslan u isto vrijeme je stigao na odredište. Sasvim se bojim ishoda.
2020 03 10
Nažalost od pošte su napravili trgovinu koja prodaje sve i svašta. Službenici na šalterima se ni sami ne snalaze kako nešto poslati, tako da poštarina zna varirati u cijeni. Žao mi je tih ljudi, no nažalost i mi plaćamo tu zbrku sa izgubljenim paketima.
2020 03 10
1 2