Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Kakvo je kod vas stanje?

> xennab: > > InesLagancic: > > Jučer vidjeh prve nam turiste, grupica od 20-ak ljudi, svi 60+ nit brige nit pameti.. > Pa gdje to? Grad Korčula.
2020 03 19
> dobrojutro: > evo stanje u Makarskoj nakon zabrane rada-automehaničari, Hrvatska lutrija, knjigovodstveni servisi, sve radi, a kafiće je tribala zatvarat policija(u 7.15 gledan s balkona kako zatvaraju objekt) Međutim, kafići opet puni jer se kafa uzme u Mlinara pa se sidne na štekat.. sve se gradi, bauštele krcate radnika, drmaju bušilice, svit hoda, ko da je rečeno- Izađite u što većem broju! Ja bi sve zatečene ovako vanka itnila u bolnicu, ali na odjel psihijatrije. Točno vidim tu sliku i sve mi je jasno, mora sve bit gotovo do sezone i ne može nama virus ništa, on je u Zagrebu. Sve je dobro dok ne zapuše ona grozna buretina koja nam je ubila učiteljicu Bistru. Bura jedino može natjerat ljude da stoje doma. Ali ne sve...imamo mi i šetače po buri......
2020 03 19
> teehee: > Gledam danas na blagajni jednog većeg dućana, nije ni bitno kojeg, prazan dio police gdje su stajale minijaturne boćice nekakvog dezinfekcijskog sredstva. Cijena 13 kn. Ispod toga bombice votke i mirogojčeka veće zapremine. Cijena 10ak kuna. Ne kužim zakaj toga ima, a ove tekućine koja je samo za ruke, nema. Ne mogu opskrbiti dovoljne kolicine, i proda se prebrzo. Nismo mi jedini u potrazi za tim proizvodima.
2020 03 19
1 2 ... 4 5 6