Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Prevara ili ne

Dobar dan, moja prijateljica i ja smo nove na krpicama i jučer smo obje stavile po jednu stvar koju želimo prodati svaka na svoj profil. Danas smo obje dobile poruku od peteraron844 da na mail pošaljemo cijenu naših stvari u eurima. Zaista nam je čudno da smo obje dobile istu poruku i mislimo da je prevara pa smo htjele provjeriti s vama ima li netko slična iskustva.
2020 03 18
> Rafaela101: > Dobar dan, moja prijateljica i ja smo nove na krpicama i jučer smo obje stavile po jednu stvar koju želimo prodati svaka na svoj profil. Danas smo obje dobile poruku od peteraron844 da na mail pošaljemo cijenu naših stvari u eurima. Zaista nam je čudno da smo obje dobile istu poruku i mislimo da je prevara pa smo htjele provjeriti s vama ima li netko slična iskustva. Takve poruke samo izbrišite, ne otvarajte!
2020 03 18
Pa jel mu pisu neg.povratne,pišu sigurno, jel forum pun toga-je .
2020 03 18
prevara je tako da nemojte nista odgovarat samo izbrisi i ignor!! ima ovdje vec nekoliko postova na tu temu, ti ljudi ili virus ili sta vec je kruzi vec nekoliko mjeseci po krpicama, sve smo dobile bar jednom takvu poruku nazalost
2020 03 18
Istu poruku kopirajte i prijavite adminu ...
2020 03 18
Ja san je otvorila i poslala mail. Oce mi bit ista?!?!?!
2020 03 18
> Lucija358310: > Ja san je otvorila i poslala mail. Oce mi bit ista?!?!?! https://mojekrpice.hr/forum/t/265931/prevara-ili-ne čita li itko ovdje išta kriste presveti
2020 03 18
> PigmyPuff: > > Lucija358310: > > Ja san je otvorila i poslala mail. Oce mi bit ista?!?!?! > https://mojekrpice.hr/forum/t/265931/prevara-ili-ne > čita li itko ovdje išta kriste presveti Strašno.
2020 03 18
Samo da vam kažem, da ne napravite grešku kao ja, dobro pitajte na krpicama, i ako je navedeno, jooš jednom provjerite kada kupujete original stvari. Gospođa je prodavala Tommy Hilfiger majicu, nije napisala ni da je fejk ni da je original. Slikala je etiketu, i visio je onaj tag, etiketa i mislila sam da je original. Platila sam je 135 kn, na kraju majica uopće nije bila original, i žao mi što sam to kupila jer ionako nemam puno odjeće. Majica ne vrijedi ni pišljivih 50 kuna, i mislim da više nikad neću kupovati " brendirano" preko krpica. Eto ga, poruka djela je da se ispitajte dobro prije nego nešto kupujete. Lp, ugodan ostatak dana
2020 03 18
> AnamariyaS: > Samo da vam kažem, da ne napravite grešku kao ja, dobro pitajte na krpicama, i ako je navedeno, jooš jednom provjerite kada kupujete original stvari. Gospođa je prodavala Tommy Hilfiger majicu, nije napisala ni da je fejk ni da je original. Slikala je etiketu, i visio je onaj tag, etiketa i mislila sam da je original. Platila sam je 135 kn, na kraju majica uopće nije bila original, i žao mi što sam to kupila jer ionako nemam puno odjeće. Majica ne vrijedi ni pišljivih 50 kuna, i mislim da više nikad neću kupovati " brendirano" preko krpica. Eto ga, poruka djela je da se ispitajte dobro prije nego nešto kupujete. Lp, ugodan ostatak dana Koja je to osoba? Neka od ovih kojima si ostavila pozitivnu povratnu ili?
2020 03 18
Pa poslala san poruku prije citanja foruma!!!!!!!!!!!!!
2020 03 18
> Lucija358310: > Pa poslala san poruku prije citanja foruma!!!!!!!!!!!!! Ajme jadna ti san šta ću sad gospe ti😅🤦‍♂️🤣
2020 03 19
> IvanaHercegovac: > > Lucija358310: > > Pa poslala san poruku prije citanja foruma!!!!!!!!!!!!! > Ajme jadna ti san šta ću sad gospe ti😅🤦‍♂️🤣 Neće ti ništa biti....samo nemoj dalje komunicirati. Jedino što sad ta osoba ima tvoj mail pa bi te mogla i tamo gnjaviti. Ali na mailu možeš blokirati tu mail adresu tako da se ne trebaš uzrujavati.
2020 03 19
Super hvala :)
2020 03 20
> KreativnoSelo: > > AnamariyaS: > > Samo da vam kažem, da ne napravite grešku kao ja, dobro pitajte na krpicama, i ako je navedeno, jooš jednom provjerite kada kupujete original stvari. Gospođa je prodavala Tommy Hilfiger majicu, nije napisala ni da je fejk ni da je original. Slikala je etiketu, i visio je onaj tag, etiketa i mislila sam da je original. Platila sam je 135 kn, na kraju majica uopće nije bila original, i žao mi što sam to kupila jer ionako nemam puno odjeće. Majica ne vrijedi ni pišljivih 50 kuna, i mislim da više nikad neću kupovati " brendirano" preko krpica. Eto ga, poruka djela je da se ispitajte dobro prije nego nešto kupujete. Lp, ugodan ostatak dana > Koja je to osoba? Neka od ovih kojima si ostavila pozitivnu povratnu ili? Nažalost da, sva sretna sam bila i uzbudena sto mi je stigla majica i odmah sam otisla pozitivnu ostaviti, kad sam vodila etiketu sok, rade da sam kupila nesto iz bershke, zare nego to.. Gospodi sam odma u razgovore napisala da sam mislila da je majica original, nista mi odg nije, mislim, ima i gorih stvari na krpicama nego to moje, ja sam bar dobila proizvod i nisam puno novaca u vjetar bacila, no zao mi je ljudi koji daju po 500 kn
2020 04 11