Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

KRPICE U DOBA CORONE

> Frani127: > > teehee: > > > AnonKorisnik: > > > Dok se vi tu raspravljate, neki zarađuju: > > > https://mojekrpice.hr/items/kozmetika/10448261/gel-za-dezinfekciju-300-ml > > > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/1323bc8045bcd47febfd3b616b6b5a68.jpg) > > Nestala je tema o tome pa je nestala i tema o tome kak je tema nestala. Kaj se događa? > Prodavačica Balea gela je valjda otišla napraviti Balenciaga etiketu za gel....blokirana nije , ali zato je cipelitza blokirana😭🙉 > Laku noć S foruma? A daaaj, netko ju je prijavio, da mi je znati samo za što točno? Ima toliko prioritetnih stavki za pozabaviti se ovdje na stranici, ne kužim kad je već ona stigla na red, čudno. Mislim da znam i tko je slijedeći. Ovdje će polako ali sigurno otići svi normalni i dobronamjerni, s foruma već i jesu, a i sa stranice kako mi se čini.
2020 03 21
Panika se polako osjeti svuda, a to se odražava i na reakcije ljudi, probudi se i ono što spava.. Da ne spominjem da ne smiješ kihnuti u javnosti, a o kašlju ni pomisliti... Kad je već tako treba se pokušat adaptirati što je više moguće i shvatit da ne vrijede dosadašnje uobičajene norme. I naravno prije svega - čuvati sebe i bližnje!
2020 03 21
Ono kad razmišljaš o tome da u javnosti prdneš kako bi prikrio kašalj.
2020 03 21
> andrejama: > > Frani127: > > > teehee: > > > > AnonKorisnik: > > > > Dok se vi tu raspravljate, neki zarađuju: > > > > https://mojekrpice.hr/items/kozmetika/10448261/gel-za-dezinfekciju-300-ml > > > > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/1323bc8045bcd47febfd3b616b6b5a68.jpg) > > > Nestala je tema o tome pa je nestala i tema o tome kak je tema nestala. Kaj se događa? > > Prodavačica Balea gela je valjda otišla napraviti Balenciaga etiketu za gel....blokirana nije , ali zato je cipelitza blokirana😭🙉 > > Laku noć > S foruma? A daaaj, netko ju je prijavio, da mi je znati samo za što točno? Ima toliko prioritetnih stavki za pozabaviti se ovdje na stranici, ne kužim kad je već ona stigla na red, čudno. Mislim da znam i tko je slijedeći. > Ovdje će polako ali sigurno otići svi normalni i dobronamjerni, s foruma već i jesu, a i sa stranice kako mi se čini. Da....s foruma....
2020 03 21
> jackrussel: > Da, na sveopću žalost, većina ne shvaća da se s požarom lakše boriti kad tek krene nego kad se već rasplamsa. > Govorim talijanski i pratila sam medije i brine me to što je i njihov mentalitet odmahivanja rukom sličan našem. > Sad im ni totalne karantene ne pomažu. Potpis. Al ono u potpunosti.
2020 03 21
Svaka cast onima koje misle da ce uopce nesto prodat sad i u dogledno vrime. Ono, entuzijazam na vrhuncu🙄
2020 03 21
https://mojekrpice.hr/items/odjeca/10448951/nosene-najlonke Barem znamo tko NEĆE (pre)prodavati dezinfekcijska sredstva.
2020 03 21
> andrejama: > > > Ovdje će polako ali sigurno otići svi normalni i dobronamjerni, s foruma već i jesu, a i sa stranice kako mi se čini. Pa normalno. Ostaju sebicnjaci, muljatorice i licemjeri. Pravila vrijede ili ne vrijede ovisno o profilu/osobi. I sve bi to bilo ok da svi smijemo sve, pa tko voli nek izvoli, al postoje dvostruka mjerila ovisno o kolicini pisama u pretincu, sve pod maskom dobrih namjera i pozitive. Pratila sam i drugu temu, nisam vidjela nikakva vrijedjanja ni nista protivno pravilima tako da ne znam zasto bi bilo tko bio blokiran na forumu?!
2020 03 21
Odlučila sam odgoditi sve sktivnosti.Ako nešto dogovorim,onda bi trebala poslati,također i druga strana.Izlažemo se mogućnosti da se zarazimo.Što ako smo mi zaraženi pa zarazimo osobu s kojom smo u kontaktu?Što ako je druga osoba zaražena pa zarazi nas? Trebamo što više izbjegavati izlaske van. Ukoliko Vam se nešto svidi od mojih artikli svidi,slobodno me pitate pa ću poslati dok se sve smiri. I moja poruka:OSTANI DOMA
2020 03 21
> nefertiti111: > Svaka cast onima koje misle da ce uopce nesto prodat sad i u dogledno vrime. Ono, entuzijazam na vrhuncu🙄 U opisu profila sam pri vrhu napisala kako trenutno ne šaljem i ne primam pakete. I svejedno sam u ovih 2-3 dana dobila ponude da nešto kupim od profila koji se slobodno oglašavaju na forumu, neke su nudile popust, jer imam njihov artikl u omiljenima, a neke preopušteno pitaju i za zamjenu. Mislim da će biti sve više profila koji će pokušati prodati i neće razmišljati o smanjenju kontakta s drugim osobama. Sigurno su se mnogi zaletili u stvaranju zaliha namirnica i ostalog te potrošili više nego treba pa će htjeti svaku kunu nadoknaditi. Trebaju se pojedinci malo smiriti, od panike i pohlepe nema ništa ako se priroda poigrala sa svima nama.
2020 03 21
Imam potrebu ponovo pozvati sve da slušaju preporuke stručnjaka. Mislimo na sve one kojima bismo otežali posao i život ako ne učinimo čim više na sprječavanju širenja ove moderne kuge. Pokažimo zahvalnost svim liječnicima koji su mogli, a nisu, napustili svoj narod i zemlju iz ljubavi i odanosti. I sad, kad je najteže, rade za nas. Učinimo im posao i život lakšim. Ostanimo doma.
2020 03 21
Nikako... Strpit ću se tih par tjedana, neće krpice nigdje pobijeći dolaze nam bolji dani samo strpljenja
2020 03 21
Koke, zbilja nema smisla riskirati živote zbog par krpica. Onak, nije da će biti važno jesmo li najljepše i u trendu u vojnom šatoru pred bolnicom. Mimo toga, nikakve koristi od nove haljine ako nam bojom ne paše uz respirator. Čisto onako, perspektive radi 8-) Ja i dalje objavljujem artikle, čisto jer imam gomilu slobodnog vremena, ali obustavila sam prodaju. Stavim rezervacije svojim redovnim kupilicama za neka bolja vremena i to je sve.
2020 03 21
> Nocturama: > Koke, zbilja nema smisla riskirati živote zbog par krpica. > Onak, nije da će biti važno jesmo li najljepše i u trendu u vojnom šatoru pred bolnicom. Mimo toga, nikakve koristi od nove haljine ako nam bojom ne paše uz respirator. Čisto onako, perspektive radi 8-) > Ja i dalje objavljujem artikle, čisto jer imam gomilu slobodnog vremena, ali obustavila sam prodaju. Stavim rezervacije svojim redovnim kupilicama za neka bolja vremena i to je sve. 👍
2020 03 21
Da li netko zna kako provjeriti GB koje je Tmobile dao radi krize ? Ja sam na bonove i dobilasam 2 Gb ali ne mogu naci kako provjeriti stanje. Također me zanima li ima i nešto za predškolce?moj sin ide u predškolu u sklopu vrtića pa je sce kod njih. Unaprijed hvala.
2020 03 21
1 2 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 15