Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

KRPICE U DOBA CORONE

> mujcinovicb: > Objavljivanje artikla i prodaja nije isto. I btw do jučerašnjeg dana korona virus nije bio prisutan u gradu Dubrovniku ,dućani s robom su i dalje bili radili (Jučer su se svi dućani s robom zatvorili) sada kada se pojavio prvi slučaj zaraze i kod nas ne želim da riskiram ni sebe odlaskom na poštu ili Tisak niti osobu kojoj šaljem.I hvala što ste mi pogledali profil nadam se da ćete nešto kupiti ali naravno kada ovo sve prođe i kada ne bude rizika od ugrožavanja zdravlja 🤣😘 > AntoniaBea: > > Bitno da ste prije tri dana, 17.3. stavili oglas da prodajete hahahaha Pa koga se ovdje laze?!? > > Sad izgledate stvarno smijesno i ekstremno licemjerno, pokrijte se po usima i daj bar kad se drzite nekakvog licnog stava onda ga ispostujte do kraja hahahah 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ > > > mujcinovicb: > > > AntoniaBea Da ja lično smatram da niste odgovorni također ni takvi kao vi. Očito na ušima sjedite pa ne čujete upute koje nisu date bezveze. Ne,ne bih prodala niti mi to pada na pamet u ovoj situaciji,nije mi od životne potrebe vama očito jeste iako riskirate da ugrozite svoje ili tuđe zdravlje i to samo govori o vama kakva ste osoba. Ja za razliku od vas imam odgovornost prema svojoj djeci,suprugu i ostatku porodice kao i prema samoj sebi a i prema ostalim ljudima. Primila si se AntoniBea kao krpelj. Ostavi je na miru. Ako netko od nje želi kupiti, a ona prodati/poslati, to nije tvoj problem. Kakvo jadno izlaganje opasnosti, kada niti struka nije 100% sigurna. Pametnije ti je s djecom na sunce, vjerujem da je i kod tebe lijepi sunčan dan, a dobro je i za imunitet. I naravno, držati preporučljiv razmak od ostalih koji su vani.
2020 03 20
Oprostite ali ja se nikoga “primila” nisam,forum i služi za razmjenjivanje mišljenja,ako vam se to ne dopada onda niste na pravom mjestu. Ja nikoga nisam vrijeđala niti se ružno izražavala ne vidim u čemu je problem. Što potičem ljude na odgovornost za dobrobit svih nas,da se ovo ozbiljno shvati. A vi molim vas nemojte meni govoriti što mi je pametnije,i da gospođo uživamo u divnom vremenu na svojoj terasi ,ne idemo među ljude i pridržavamo se uputa. Savjetujem isto i vama ali svako radi što želi na svoju odgovornost samo je žalosno kada utiče to na nekoga drugog to je poenta svega bila. Ugodan ostatak dana vam želim. 😃
2020 03 20
Svima bi nam trebalo biti važno zdravlje naše obitelji pa i vlastito. Dok svojim malim doprinosom čuvamo tuđa zdravlja i ne izlažemo se kontaktima tamo gdje ne treba, čuvati ćemo svoje te zdravlje svoje obitelji. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/8424062948ff70899d0a8896871c5c5f.jpg)
2020 03 20
Lunass, post vam vjerojatno sadrži neku riječ zbog koje se automatski briše. Možda je riječ o-n-l-i n-e pa probajte bez nje :)
2020 03 20
> kroasan: > Lunass, post vam vjerojatno sadrži neku riječ zbog koje se automatski briše. Možda je riječ o-n-l-i n-e pa probajte bez nje :) Evo meni je nestao post baš zbog navedene riječi 😑
2020 03 20
> katarinamartina: > > andrejama: > > > katarinamartina: > > > > Fraagaria: > > > > Ovo moram podijeliti: ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/0793178b30c2b49f5b0c3171d79207a4.jpg) > > > Možda žena ima pekaru, Dom starih i nemoćnih i sl. Ne možemo suditi, a ne znamo, zašto je toliku količinu germe kupila. > > Ne hračkaj, žena ima pekaru ili dom za starije i nemoćne, a muž za to ne zna, yeah right 😑 > Mogla bi se pristojnije izražavati, ne hračkam , a niti ne osuđujem, jer ne znam. Ima dosta slučajeva da su ljudi kupili svašta nešto i podijelili/donirali. Ovaj izraz je za tebe i prepristojan, a ti bi svakako mogla poštediti svijet sa svojim zaključcima koji su kontra cijelog svemira, zdravog razuma i barem nekog prividnog osjećaja za inteligenciju. Nije to prvi put da radiš, nema teme na kojoj ti nisi obranila neku lopovčinu, iako svi dokazi upućuju na to da je netko zlo od osobe, opet to radiš ovdje s babom i kvascima, opet se uplićeš između korisnica i braniš jednu da što se primila druge, iako opet svi dokazi govore čija je strana u pravu. Da se čovjek zapita na čijoj si ti ustvari strani i zašto? Osim ako i sama se ne baviš tim svim radnjama, pa ono ne da svoj na svoje, a još ak uleti i koja povratna na temelju "lijepih riječi podrške" sa foruma, di ćeš bolje. Nego da se vratimo na temu: da baba sa svojim arogantnim stavom i sa riječima: što te briga što ću sa kvascem, baš odaje dojam plemenite dobrotvorke koja će vrlo rado to podijeliti s ostatkom nacije, jer kao što i vrlo radi dijele sve svoje "tajne" sa vlastitim mužem, jer po tvoj priči, očito ne zna kakav dragulj od žene ima doma, po danu arogantna trpačica stvari, po noći žena zmaj/batman/superwomen koja raznosi po kvartu kvasce potrebitima.
2020 03 20
E, žene, priroda nas je napala, mali sićušni virusić, kako imate snage za ove dosadne rasprave? Zamislite da morate biti u istoj karanteni i trebate profunkcionirat? Pa ne možete si sada kose čupat, moramo bit složni. Odgovorni neće ni kupovati ni prodavati. Manje odgovorni će prodavat ali nitko neće od njih kupit. A neodgovorni će organizirati primopredaje. Amen.
2020 03 20
Kada ovako nešta pročitam, žalim što sam rođena u ovome društvu nemara, ne brige, ne znanja, mržnje, lopovluka, mislim fuj...Tko god da je pustio ovaj virus ja mu zahvaljujem jer toliko zlobe ima da smo zaslužili ne samo ovu blagu verziju "kazne" nego kako bi moja baka rekla - treba još jedan potop, ali bez Noine arke...
2020 03 20
Beeetmeeeen Tananananananana
2020 03 20
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/88752266ac9c1c3fbbadddc6555181d2.jpg)
2020 03 20
> andrejama: > > katarinamartina: > > > andrejama: > > > > katarinamartina: > > > > > Fraagaria: > > > > > Ovo moram podijeliti: ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/0793178b30c2b49f5b0c3171d79207a4.jpg) > > > > Možda žena ima pekaru, Dom starih i nemoćnih i sl. Ne možemo suditi, a ne znamo, zašto je toliku količinu germe kupila. > > > Ne hračkaj, žena ima pekaru ili dom za starije i nemoćne, a muž za to ne zna, yeah right 😑 > > Mogla bi se pristojnije izražavati, ne hračkam , a niti ne osuđujem, jer ne znam. Ima dosta slučajeva da su ljudi kupili svašta nešto i podijelili/donirali. > Ovaj izraz je za tebe i prepristojan, a ti bi svakako mogla poštediti svijet sa svojim zaključcima koji su kontra cijelog svemira, zdravog razuma i barem nekog prividnog osjećaja za inteligenciju. Nije to prvi put da radiš, nema teme na kojoj ti nisi obranila neku lopovčinu, iako svi dokazi upućuju na to da je netko zlo od osobe, opet to radiš ovdje s babom i kvascima, opet se uplićeš između korisnica i braniš jednu da što se primila druge, iako opet svi dokazi govore čija je strana u pravu. Da se čovjek zapita na čijoj si ti ustvari strani i zašto? Osim ako i sama se ne baviš tim svim radnjama, pa ono ne da svoj na svoje, a još ak uleti i koja povratna na temelju "lijepih riječi podrške" sa foruma, di ćeš bolje. Nego da se vratimo na temu: da baba sa svojim arogantnim stavom i sa riječima: što te briga što ću sa kvascem, baš odaje dojam plemenite dobrotvorke koja će vrlo rado to podijeliti s ostatkom nacije, jer kao što i vrlo radi dijele sve svoje "tajne" sa vlastitim mužem, jer po tvoj priči, očito ne zna kakav dragulj od žene ima doma, po danu arogantna trpačica stvari, po noći žena zmaj/batman/superwomen koja raznosi po kvartu kvasce potrebitima. Ajd', ajd', istresla si svu netrpeljivost, zalijepila mi etikete koje inercijom tresnu o pod pa kreni uživati u svojoj nemoći. Pripazi na sebe, mržnja vrlo loše na fizičko zdravlje djeluje.
2020 03 20
> AnonKorisnik: > Dok se vi tu raspravljate, neki zarađuju: > https://mojekrpice.hr/items/kozmetika/10448261/gel-za-dezinfekciju-300-ml > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/1323bc8045bcd47febfd3b616b6b5a68.jpg) Nestala je tema o tome pa je nestala i tema o tome kak je tema nestala. Kaj se događa?
2020 03 20
> teehee: > > AnonKorisnik: > > Dok se vi tu raspravljate, neki zarađuju: > > https://mojekrpice.hr/items/kozmetika/10448261/gel-za-dezinfekciju-300-ml > > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/1323bc8045bcd47febfd3b616b6b5a68.jpg) > Nestala je tema o tome pa je nestala i tema o tome kak je tema nestala. Kaj se događa? Prodavačica Balea gela je valjda otišla napraviti Balenciaga etiketu za gel....blokirana nije , ali zato je cipelitza blokirana😭🙉 Laku noć
2020 03 20
Kaj sam propustila? Pa nije valjda cipelitza rekla kak geluša/sanjakova preprodaje i laže?
2020 03 20
> katarinamartina: > Ajd', ajd', istresla si svu netrpeljivost, zalijepila mi etikete koje inercijom tresnu o pod pa kreni uživati u svojoj nemoći. > Pripazi na sebe, mržnja vrlo loše na fizičko zdravlje djeluje. A vidiš pazim i na druge, ne samo na sebe, pa mi pozitivno djeluje i na fizičko i mentalno zdravlje, pa na mojoj listi osjećaja, ne postoji takvo nešto kao mržnja, jer nema lijepšeg, nego kad znam da ako nekom možda i nisam uspjela pomoći barem nisam još dodatno otežala ili iskoristila nemoć drugih za svoju dobrobit. Dok takvi kao ti ako opravdavaju takve kao babu s kartonom kvasca, mogu si misliti kakve su osobe, jer u njima se lomi spektar samo loših emocija i ne mogu to biti dobre osobe, a pogotovo ne sada u ovakvoj situaciji. I ta prozirna psihologija kao "ponižavanjem" do parketno-laminatnim dimenzija i spuštanjem na nemoćnu razinu, kako bi sebe uzdigla je definitivno highlight večeri.
2020 03 20
1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 15