Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

KRPICE U DOBA CORONE

> tina711: > Da li netko zna kako provjeriti GB koje je Tmobile dao radi krize ? Ja sam na bonove i dobilasam 2 Gb ali ne mogu naci kako provjeriti stanje. > Također me zanima li ima i nešto za predškolce?moj sin ide u predškolu u sklopu vrtića pa je sce kod njih. > Unaprijed hvala. Ja sam isto dobila tih 2 GB i nema ih u bonbon aplikaciji, nego za provjeru mora se poslati poruka sa riječ "STANJE" NA 13977 :)
2020 03 21
Hvala Elle01 :-)
2020 03 21
> tina711: > Hvala Elle01 :-) Molim :)
2020 03 21
Sve krpičarke i svi krpičari imaju ostati doma, ne zarazit se ili prebolit i ne kockat se sa društvom jer su kod nas većinom penzioneri, naši mladi boluju po svijetu. Pustite krpice na mjesec dana i vježbajte uz youtube ako vam je jako dosadno.
2020 03 21
Nema vise nitko nigdje. Sad ce kolektivnu karantenu uvest i imas pravo svaka 4 dana icu trgovinu i nikud vise imace kazna pa neka ljudi setaju
2020 03 21
> Chinchilla: > Nema vise nitko nigdje. Sad ce kolektivnu karantenu uvest i imas pravo svaka 4 dana icu trgovinu i nikud vise imace kazna pa neka ljudi setaju Konačno da bude tako. Stari ljudi bas i ne slušaju. Kod nas vecina ima. Vrt tako da imaju gdje . Boraviti na zraku. I naracno mogu se prosetat. Ali po ulicama. Je opasno.
2020 03 21
> stela456: > > Chinchilla: > > Nema vise nitko nigdje. Sad ce kolektivnu karantenu uvest i imas pravo svaka 4 dana icu trgovinu i nikud vise imace kazna pa neka ljudi setaju > Konačno da bude tako. Stari ljudi bas i ne slušaju. > Kod nas vecina ima. Vrt tako da imaju gdje . Boraviti na zraku. I naracno mogu se prosetat. Ali po ulicama. Je opasno. Ne slušaju stari...😭 Ne slušaju mladi....😭 u četvrtak kad su se zatvorili kafići je zaprimljeno 17 pijanih do besvijesti u Vinogradskoj bolnici
2020 03 21
Neću prodavati ni kupovati... Radim u Domu zdravlja pa ne želim druge izlagati ako sam već ja svakodnevno izložena..
2020 03 21
@LOLI_NAKIT veliko hvala jer Vas nitko ne pita kako Vam je, a upravo zbog nediscipliniranih pojedinaca agonija će se produžavati Vama i svima nama...
2020 03 21
> Frani127: > > stela456: > > > Chinchilla: > > > Nema vise nitko nigdje. Sad ce kolektivnu karantenu uvest i imas pravo svaka 4 dana icu trgovinu i nikud vise imace kazna pa neka ljudi setaju > > Konačno da bude tako. Stari ljudi bas i ne slušaju. > > Kod nas vecina ima. Vrt tako da imaju gdje . Boraviti na zraku. I naracno mogu se prosetat. Ali po ulicama. Je opasno. > Ne slušaju stari...😭 > Ne slušaju mladi....😭 u četvrtak kad su se zatvorili kafići je zaprimljeno 17 pijanih do besvijesti u Vinogradskoj bolnici strašno , jadno i žalosno.
2020 03 21
> AMALY31LEE: > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/836c8da87ce930cb2ec50b335c457c5c.jpg) > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/2b4b486b58a1557c3cf40fb294273186.jpg) > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/bbec7404e7354a5b3d9889e48b392529.jpg) U Splitu se igra picigin , a 100 njih jedan do drugog kao sardine na zidiću gledaju.... U Rijeci pune plaže roditelja s djecom.... U Zagrebu pun plac umirovljenika koji se još uvrijede kad im se kaže da moraju biti doma....jedna veli :"Tak pak stara nisam...." druga pak čeka ispred ljekarne da kupi hidrogen za farbanje lasi.....pitaj Boga kamo je naumila.....uglavnom OSTANITE DOMA
2020 03 21
@Frani127...gledam i ja svaki dan i ne vjerujem... žalim sve ljude u bolnicama, ordinacijama i zavodima te trgovce koji su izloženi, a budale to ne cijene već svojim šetkanjem ugrožavaju živote svih nas, posebno onih čiji poslovi omogućuju da nas se liječi ili prehrani... kad se mjere budu rastegle na 60 dana jedva čekam čitati i slušati tu kuknjavu... što nije jasno u OSTATI DOMA da bi ove mjere zaista trajale samo mjesec...
2020 03 21
Ne kupujem! Ne prodajem! Ostajem doma!
2020 03 21
Ne prodajem niti kupujem dok ovo zlo ne prođe...slike cu stavljati dok imam vremena ...lp svima
2020 03 22
Ja već neko vrijeme samo Tiskom šaljem i namjeravam im ostati vjerna, jer da pokucam o drvo, za razliku od Pošte, još me nisu razočarali... Kada šaljem svoje @gric.ko proizvode svaki puta je sve došlo točno i na vrijeme kad je slano Tiskom, a tako i posljednji tjedan, sve sam normalno obavljala i prodaja ide. :) Btw, nadam se da su sve članice koje su iz Zagreba dobro.
2020 03 22
1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 15