Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Igrice .....

Evo razmisljam kako potratiti ove dane u izolaciji, pa me zanima jel postoji neki program ili nesto gdje mogu besplatno skidati igrice? Opis igrica kakve me zanimaju je nesto kao Simsi, Zoo tycon i tako... Hvala!
2020 03 24
A ima svega, samo potrazite na yt ima tutoriala za crackiranje, proces skidanja zahtijeva vremena ali vrijedi se potruditi ako Vam je neka igrica bas zanimljiva🙂 Btw ja imam Santa Claus In Trouble ako kome treba nek mi se javi🙂
2020 03 24
> lara96: > A ima svega, samo potrazite na yt ima tutoriala za crackiranje, proces skidanja zahtijeva vremena ali vrijedi se potruditi ako Vam je neka igrica bas zanimljiva🙂 Btw ja imam Santa Claus In Trouble ako kome treba nek mi se javi🙂 Hvala puno!
2020 03 24
> trouhgmyeyes: > > lara96: > > A ima svega, samo potrazite na yt ima tutoriala za crackiranje, proces skidanja zahtijeva vremena ali vrijedi se potruditi ako Vam je neka igrica bas zanimljiva🙂 Btw ja imam Santa Claus In Trouble ako kome treba nek mi se javi🙂 > Hvala puno! Nema na cemu!
2020 03 24