Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ocjene lažu!

Ma uzas. Najjadnije mi je sta spominje da je trudna, kakve to veze ima s bilo cime. Smrdi mi da je odma od pocetka igrala na neko kakti sazaljenje kad vam uvali smece.
2020 03 29
Upravo mi se javljaju cure kojima se javila s IDENTICNOM porukom. Isto su pristale, pa sad cekaju pakete. Dno dna 👎🏼
2020 03 29
Korisnica laze u opisima. Cesto pise "2put noseno" i red-dva ispod "Nove" U naziv artikla pise "asos" a jasno je iz slika sa neta da je PLT ili Missguided, a negdje se cak vidi na njenim slikama brand. Pa cemu vristanje Asos. Negdje pise Zara sto sigurno artikl nije, vidim da je slika sa asosa, a asos nema zaru. Nadalje, torba RI je precijenjena, kostala je na sluzbenoj stranici 20funti sto je cca 180kn. Profil je pun nekih sitnih, ne na prvu vidljivih krsenja pravila. Pogledajte Puma slape, vidi se da nisu nove, a u tagovima stoji "nove". ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/3f34987b00089ce796a9c664b1da9bb4.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/a7647fa8547c692393a0c0ecbad6547d.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/697d80eaf8b7e9e6b12385baf1c98f31.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/b66131eaa113e89e22c24b0171988213.jpg)
2020 03 30
> doraos: > Ja bi trazila povrat moje torbice, njoj vratila njezine papuce i naravno postarina o njezinom trosku. Tako je.
2020 03 30
ma slazem se sa svime, definitivno jadno. nikad ne bih ni kupila ove slape sto mi je poslala po toj cijeni, nego reko ajde, nije neka steta a ljeti samo to nosim. hvala puno na savjetima
2020 03 30
Zasto joj odmah niste napisali da zelite povrat i to je to? Vi njoj natrag slape, ona vama natrag torbu? Ne znam cemu poruke tipa "prodat cu dalje", "uzivajte u mojoj torbi" i sl? Ako zelite povrat onda tako i recite, jasno i glasno, nemate sta cekat da njoj stigne torba pa onda cete reci. Mislim, stvarno mi nije jasno. Niste dobili sta ste tribali dobit, povrat i gotovo. Ako odbijr, negativna i crna lista.
2020 03 30
Krivo sam se postavila, rjesit cu to onda povratom, nadam se.
2020 03 30
A sto sa korianicama koje ne odgovaraju na upite uopce ? Nema smisla za negativnu, kako to rjesavate? Slala sam dosad vec par upita , nesto za zamjenu nesto za kupnju, znaci zamjena jer je artikl za zamjenu,u objavi, Cak i za zamjenu sam bila spremna kupiti jer mi se bas svidi artikl, al nikakv odgovor danima a korosnice aktivne, ili nije cilj prodati ili ? Mislim bar odgovor hvala ili nisam za suradnju ? Kako tu postupiti ?
2020 03 30
Ja to shvacam kao “ne” i produzim dalje haha, mislim nema smisla jos i oko toga se natezati. Uvjerila sam se masu puta da stvari koje su tu za prodaju, ustvari nisu, vec za privlacenje paznje, pregled profila itd. Tako da i to dolazi u obzir.
2020 03 30
A vjerojatno, jer jos uvjek ne svacam ono, javis se nekad cak i 2 puta i nista , najbolje odustati i traziti isto dalje
2020 03 30
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/252b9eb3a3a6a6323172aa1172622e38.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/86c1df41cfbba421518be4c33ec6452a.jpg)
2020 03 30
> ankicabanankica: > A sto sa korianicama koje ne odgovaraju na upite uopce ? Nema smisla za negativnu, kako to rjesavate? Slala sam dosad vec par upita , nesto za zamjenu nesto za kupnju, znaci zamjena jer je artikl za zamjenu,u objavi, > Cak i za zamjenu sam bila spremna kupiti jer mi se bas svidi artikl, al nikakv odgovor danima a korosnice aktivne, ili nije cilj prodati ili ? Mislim bar odgovor hvala ili nisam za suradnju ? Kako tu postupiti ? Ista priča i kod mene sa omiljenima (gdje znam imati i jednu korisnicu zainteresiranu za više artikla),te jasno mi je da je sada takva situacija gdje nikome nije do "života" a kamoli kupovine, ali nailazim sve više i više na takve slučajeve gdje nastane muk i ništa 😁. Ja se osobno barem javim na upite da li se o mojim artiklima radi ili ako sam zainteresirana za tudje (jer me to ne košta nego minutu posla) te iako kojim slučajem odustanem za odredjeni artikl, jer krećem prvo od sebe da bi voljela biti na čisto pa tako se prema drugima odnosim ali nažalost nismo sve takve, pa se ili prilagodiš toj situaciji ili se počinješ živcirati zbog toga, druge nema 😊🤷🏻‍♀️.
2020 03 30
Ma uzas, al najvise mi je zao sto su to stvari koje mi se bas bas svide, i pokusam naci drugo bar slicno i nije to to 🤣
2020 03 30
> Elle001: > > ankicabanankica: > > A sto sa korianicama koje ne odgovaraju na upite uopce ? Nema smisla za negativnu, kako to rjesavate? Slala sam dosad vec par upita , nesto za zamjenu nesto za kupnju, znaci zamjena jer je artikl za zamjenu,u objavi, > > Cak i za zamjenu sam bila spremna kupiti jer mi se bas svidi artikl, al nikakv odgovor danima a korosnice aktivne, ili nije cilj prodati ili ? Mislim bar odgovor hvala ili nisam za suradnju ? Kako tu postupiti ? > Ista priča i kod mene sa omiljenima (gdje znam imati i jednu korisnicu zainteresiranu za više artikla),te jasno mi je da je sada takva situacija gdje nikome nije do "života" a kamoli kupovine, ali nailazim sve više i više na takve slučajeve gdje nastane muk i ništa 😁. Ja se osobno barem javim na upite da li se o mojim artiklima radi ili ako sam zainteresirana za tudje (jer me to ne košta nego minutu posla) te iako kojim slučajem odustanem za odredjeni artikl, jer krećem prvo od sebe da bi voljela biti na čisto pa tako se prema drugima odnosim ali nažalost nismo sve takve, pa se ili prilagodiš toj situaciji ili se počinješ živcirati zbog toga, druge nema 😊🤷🏻‍♀️. A nije to samo sada, nego masu puta orkad sam otvorila profil 🤣 ako nista bar ustedim kad se ne jave
2020 03 30
Da hvala šta ste savjetovali nekim dobrim komentarom. Svakako me pitajte za mjere i slike dodatne i ja posaljem. Također moram napomenuti da smo se ja i cura za mango torbu dogovorile i izvršit ćemo povrat stvari jedna drugoj i nema potrebe za ovim. Javim da sam trudna da vjerujete da se rijesavam stvari. Pozdrav i čuvajte se korone, ne događa nam se ovo sve bezveze. :)> nefertiti111: > Zasto joj odmah niste napisali da zelite povrat i to je to? Vi njoj natrag slape, ona vama natrag torbu? > Ne znam cemu poruke tipa "prodat cu dalje", "uzivajte u mojoj torbi" i sl? > Ako zelite povrat onda tako i recite, jasno i glasno, nemate sta cekat da njoj stigne torba pa onda cete reci. Mislim, stvarno mi nije jasno. > Niste dobili sta ste tribali dobit, povrat i gotovo. Ako odbijr, negativna i crna lista.
2020 03 30