Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ocjene lažu!

Ova korisnica je za blok po svim kriterijima, prijavite ju adminu. Laganje o stanju, lažni tagovi, preprodaja. Negativnu još niste ostavili, moram priznati da ni meni nije jasan ovaj vaš pristup gdje ste joj rekli da ćete staviti dalje u prodaju (iako očito nije za prodaju) i da uživa u torbici, trebali ste odmah tražiti povrat. Ovaj ulet otpočetka s "trudna sam" mi nije sjeo, odmah imam osjećaj da se unaprijed pravda za uvaljivanje.
2020 03 30
> Tina1402: > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/252b9eb3a3a6a6323172aa1172622e38.jpg) > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/86c1df41cfbba421518be4c33ec6452a.jpg) Neće preuzeti vaš paket na tisku pa će vam se on vratiti sam za 5 dana? Koliko ja znam morat ćete vi platiti poštarinu za vraćanje, a ispada da ona neće ništa platit.. Ako griješim, nek me netko ispravi..
2020 03 30
Uz uplatu 50 kn svakako tražite i uplatu za povrat. Po ovim porukama ispada da ona vama torbicu neće ni vratiti. I ako vrati i dalje zaslužuje crnu listu i prijavu, očito joj je ovo modus operandi pa ako prođe prođe.
2020 03 30
Ne paket ostane na tisku i nakon 5 dana se vrati korisnici. Bez duple poštarine, znam jer meni cura nije preuzela također kad nije odgovarao proizvod meni i vratio mi se paket I ništa nisam platila. > InesLagancic: > > Tina1402: > > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/252b9eb3a3a6a6323172aa1172622e38.jpg) > > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/86c1df41cfbba421518be4c33ec6452a.jpg) > Neće preuzeti vaš paket na tisku pa će vam se on vratiti sam za 5 dana? Koliko ja znam morat ćete vi platiti poštarinu za vraćanje, a ispada da ona neće ništa platit.. Ako griješim, nek me netko ispravi..
2020 03 30
Pa kazem, priznajem, imala sam od pocetka krivi pristup jer stvarno bogu hvala nikad ni s kim nisam imala potrebu za ovim. Bude li duple postarine nadoplatit ce, nemam pojma kako to funkcionira a nije vrime da se mogu sad vani setati do tiska zbog toga. U jednu ruku cekala sam da i njoj stigne paket pa da sama vidi i prizna da nije fer zamjena jer se valjda mijenja za koliko toliku slicnu cijenu i kvalitetu. Ma, znala sam da se uopce ne trebam baviti tim zamjenama. Hvala na savjetima
2020 03 30
> ankicabanankica: > > Elle001: > > > ankicabanankica: > > > A sto sa korianicama koje ne odgovaraju na upite uopce ? Nema smisla za negativnu, kako to rjesavate? Slala sam dosad vec par upita , nesto za zamjenu nesto za kupnju, znaci zamjena jer je artikl za zamjenu,u objavi, > > > Cak i za zamjenu sam bila spremna kupiti jer mi se bas svidi artikl, al nikakv odgovor danima a korosnice aktivne, ili nije cilj prodati ili ? Mislim bar odgovor hvala ili nisam za suradnju ? Kako tu postupiti ? > > Ista priča i kod mene sa omiljenima (gdje znam imati i jednu korisnicu zainteresiranu za više artikla),te jasno mi je da je sada takva situacija gdje nikome nije do "života" a kamoli kupovine, ali nailazim sve više i više na takve slučajeve gdje nastane muk i ništa 😁. Ja se osobno barem javim na upite da li se o mojim artiklima radi ili ako sam zainteresirana za tudje (jer me to ne košta nego minutu posla) te iako kojim slučajem odustanem za odredjeni artikl, jer krećem prvo od sebe da bi voljela biti na čisto pa tako se prema drugima odnosim ali nažalost nismo sve takve, pa se ili prilagodiš toj situaciji ili se počinješ živcirati zbog toga, druge nema 😊🤷🏻‍♀️. > A nije to samo sada, nego masu puta orkad sam otvorila profil 🤣 ako nista bar ustedim kad se ne jave Slažem se iako se uvijek nadaš da do toga neće doći ali ne ide 😬
2020 03 30
> Tina1402: > Pa kazem, priznajem, imala sam od pocetka krivi pristup jer stvarno bogu hvala nikad ni s kim nisam imala potrebu za ovim. Bude li duple postarine nadoplatit ce, nemam pojma kako to funkcionira a nije vrime da se mogu sad vani setati do tiska zbog toga. U jednu ruku cekala sam da i njoj stigne paket pa da sama vidi i prizna da nije fer zamjena jer se valjda mijenja za koliko toliku slicnu cijenu i kvalitetu. Ma, znala sam da se uopce ne trebam baviti tim zamjenama. Hvala na savjetima Ne mislim na duplu pt već na to da je ona dužna platiti vraćanje artikla u oba smjera jer je njezina greška. Nažalost s prevaranticama nema smisla 'čekati da shvate' jer je to sve promišljeno i uigrano. Prodaja151, mogli ste onda i vi ne preuzeti torbicu nakon što vam je cura rekla da nije zadovoljna dobivenim, paket vam je došao dosta kasnije. Tina, žao mi je da ste radi ovog odlučili ne mijenjati, ja sam imala zamjene s divnim korisnicama, to što ste ovaj put naletili na ovakvu, ne znači da ćete i ubuduće.
2020 03 30
Pa meni se vratio paket to i kažem nisam ništa platila. Meni je isto zao za ovo loše iskustvo al evo izvršit ćemo povrat i obe biti zadovoljne. Pozdrav > schmetterling: > > Tina1402: > > Pa kazem, priznajem, imala sam od pocetka krivi pristup jer stvarno bogu hvala nikad ni s kim nisam imala potrebu za ovim. Bude li duple postarine nadoplatit ce, nemam pojma kako to funkcionira a nije vrime da se mogu sad vani setati do tiska zbog toga. U jednu ruku cekala sam da i njoj stigne paket pa da sama vidi i prizna da nije fer zamjena jer se valjda mijenja za koliko toliku slicnu cijenu i kvalitetu. Ma, znala sam da se uopce ne trebam baviti tim zamjenama. Hvala na savjetima > Ne mislim na duplu pt već na to da je ona dužna platiti vraćanje artikla u oba smjera jer je njezina greška. Nažalost s prevaranticama nema smisla 'čekati da shvate' jer je to sve promišljeno i uigrano. Prodaja151, mogli ste onda i vi ne preuzeti torbicu nakon što vam je cura rekla da nije zadovoljna dobivenim, paket vam je došao dosta kasnije. Tina, žao mi je da ste radi ovog odlučili ne mijenjati, ja sam imala zamjene s divnim korisnicama, to što ste ovaj put naletili na ovakvu, ne znači da ćete i ubuduće.
2020 03 30
> EMINNAD: > Poz,dobro ste napisali ocjene lažu a zašto? > 1.Krpičarke se boje ostaviti negativnu zbog osvetničke,pa i to se rješava tako da se dokaže poslije itd.i Admin sigurno briše. > 2.Kad se dobije povrat novaca briše se negativna niti neutralna se ne ostavi strašno. Naravno da takom prodavaču to daje zeleno svjetlo da opet radi kao i do sada šalje svakakve artikle kupcu. > 3.Kolike teme na forumu se obrisala ,a mi toliku podršku davale i trošile svoje vrijeme . > 4.Ja kad sam dala prvu negativnu trajno je ostala kod prodavača koja mi je uzvratila negativnu,ali sam naravno poslikala odmah sve i dokazala njeno bezobrazno ponašanje iako je imala tada trostruko više ocjena .Htjela je zataškati prvo je rekla da lažem da ne zna zašto sam takva itd,onda na kraju je htjela vratiti novce dala sam broj računa i rekla da neću obrisati temu ni negativno iskustvo sa njom .Nikad nije napravila povrat novaca.I na kraju vidim da ta osoba nije više dobivala negativne poslije mene ,kažem krive su sve koje nisu ostale iskrene, i držale se toga što su napisale ,nego dogovarale brisanje negativne kada one podmire svoje a za druge ih boli briga ,i naravno takav prodavač lagano radi ovo što ste vi doživjeli i dalje nažalost.. Bravo. Upravo to. Sve ste lijepo objasnili. I meni smeta kada se zaslužene negativne maknu jer je izvršen povrat pa neka netko drugi nasjedne. Istu stvar sam napravila i sama kad sam ostavila prvu negativnu kod prodavačice sa dosta povratnih. Ispalo je da je dosta žena zeznula, a niti jedna negativna.
2020 03 30
> Ingica10: > > EMINNAD: > > Poz,dobro ste napisali ocjene lažu a zašto? > > 1.Krpičarke se boje ostaviti negativnu zbog osvetničke,pa i to se rješava tako da se dokaže poslije itd.i Admin sigurno briše. > > 2.Kad se dobije povrat novaca briše se negativna niti neutralna se ne ostavi strašno. Naravno da takom prodavaču to daje zeleno svjetlo da opet radi kao i do sada šalje svakakve artikle kupcu. > > 3.Kolike teme na forumu se obrisala ,a mi toliku podršku davale i trošile svoje vrijeme . > > 4.Ja kad sam dala prvu negativnu trajno je ostala kod prodavača koja mi je uzvratila negativnu,ali sam naravno poslikala odmah sve i dokazala njeno bezobrazno ponašanje iako je imala tada trostruko više ocjena .Htjela je zataškati prvo je rekla da lažem da ne zna zašto sam takva itd,onda na kraju je htjela vratiti novce dala sam broj računa i rekla da neću obrisati temu ni negativno iskustvo sa njom .Nikad nije napravila povrat novaca.I na kraju vidim da ta osoba nije više dobivala negativne poslije mene ,kažem krive su sve koje nisu ostale iskrene, i držale se toga što su napisale ,nego dogovarale brisanje negativne kada one podmire svoje a za druge ih boli briga ,i naravno takav prodavač lagano radi ovo što ste vi doživjeli i dalje nažalost.. > Bravo. Upravo to. Sve ste lijepo objasnili. I meni smeta kada se zaslužene negativne maknu jer je izvršen povrat pa neka netko drugi nasjedne. Istu stvar sam napravila i sama kad sam ostavila prvu negativnu kod prodavačice sa dosta povratnih. Ispalo je da je dosta žena zeznula, a niti jedna negativna. Pa baš to ,imale su negativno iskustvo izborile se za povrat,otvorile temu dobile našu podršku,pa onda barem ostavi neutralnu sa objašnjenjem neugodne suradnje slike,barem tu stvar da budu druge cure na oprezu. .Nažalost niti negativne ,neutralne ništa ajmo dalje,Samo se kuka traži podrška pravda,i kako drugim curama ti pomažeš nikako, bitno da si ti dobila svoje strašno...
2020 03 30
ostavit ću ocjenu, samo neka se stvari vrate kroz tjedan da nema tko sto reci i dobro. meni je prvi put i evo poslusala sam vas i slazem se s vama. nadam se da cete i vi u takvim situacijama, pa će krpice biti ljepse, pravednije mjesto.
2020 03 30
> Prodaja151: > Pa meni se vratio paket to i kažem nisam ništa platila. > Meni je isto zao za ovo loše iskustvo al evo izvršit ćemo povrat i obe biti zadovoljne. > Pozdrav Ali Tina će morat platiti poštarinu da tebi vrati iznošene, krivo oglašene natikače, znači ona će biti u minusu za poštarinu, a ti si se izvukla bez ikakvog troška. Fer bi bilo da joj uplatiš za tu drugu poštarinu jer si ti zajebala.
2020 03 30
Cure, ostavit ću joj negativnu ocjenu. Ne želim to raditi prije nego mi se vrati stvar, kao i njoj, i da se ovaj apsurd konačno završi. Vidim s kim imam posla. Napadna, polupismena osoba ( primjer rečenice: "ne javljaj mi se onda vise tih povrata" ) ??? Još da ju molim dodatnih 20 kn, a non stop mi se obraća sa ''čuvaj se ti korone, lako ćemo za krpe, pazi se, čuvaj se...'' (jel to ono u sebi: dabogda dobila!) ?! Zaista mi ne treba više ništa od nje. Zahvalna sam na podršci ovdje, znam za ubuduće. Od početka sam se krivo postavila pa se osjećam ko teška budala sad, ali slobodno krajem tjedna provjerite stoji li joj negativna na profilu! Žao mi djece koju takve odgoje.
2020 03 31
> TinaSkokandic: > Ja još uvijek ne vidim nikakvu negativnu na njenom profilu, a zaslužuje samo takvu. Dobar naziv je upotrijebila otvaracica teme. Ocjene ce zbog nje opet lagati nekoj poslije jer ona nije ostavila negativnu.
2020 03 31
čekaj malo, jel se trebam zakuniti u majku ili što? Koga i zašto ja uvjeravam da ću ostaviti negativnu? I još nešto, zar sam jedina? Dama ima 500+ pozitivnih iza kojih stoji ko zna što. naravno da to nije slučaj samo kod nje nego 99% stranice. I jel stvarno mislite da će nekog moja negativna odvratiti od kupnje/zamjene? Hoće možda nekolicinu, a drugima će poslužiti za obranu pri traženju povrata - tj. velikoj većini. To je ono najžalosnije. **Da je svaka ostavila ocjenu kako treba, ne bih ni ja pristala na zamjenu.** Ne znam što ste se tako postavile kad sam 100 puta rekla da ću ostaviti prokletu negativnu jer je logično zaslužila. Ne treba ovdje nitko nikom vjerovati, dapače. Nadam se da se sve vi ponašate u skladu sa situacijom kada do nje dođe. Evo meni je prvo negativno iskustvo, NAPISAT ĆU NEGATIVNU **kad suradnja završi** i to je moja odluka. Napisala ju sad ili za 2 dana isto je, neću spasiti krpice. Toliko od mene, nemam vise sto pametovati, osim zahvaliti svima na mišljenju koje sam očigledno sama došla potražiti.
2020 03 31