Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ocjene lažu!

> katarinamartina: > > dobrojutro: > > ...poznato prezime u Makarskoj. Najčešće sinonim za seljaštvo i primitivizam. > Može li bez vrijeđanja ljudi istog prezimena? Ovo vam zaista nije trebalo. ne može! rekoh najčešće i tako i jest...već i vicevi postoje na temu ovog prezimena u Makarskoj, a ima i svoje zašto
2020 04 03
> dobrojutro: > > katarinamartina: > > > dobrojutro: > > > ...poznato prezime u Makarskoj. Najčešće sinonim za seljaštvo i primitivizam. > > Može li bez vrijeđanja ljudi istog prezimena? Ovo vam zaista nije trebalo. > ne može! rekoh najčešće i tako i jest...već i vicevi postoje na temu ovog prezimena u Makarskoj, a ima i svoje zašto Evo kod nas u Metkoviću ima obitelj Roso, i predivni su ljudi, jel to vaše vrijedi samo za ljide iz Makarske? Evo.koje je vaše prezime? Jel se na temu vašeg prezimena zbijaju vicevi? Ili imena ? Zbog nekih treba vrijeđati ljude s istim prezimenom ? Zato što se netko preziva Roso kao ova cura primitivan je i seljak ? Veću glupost još nisam čula 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2020 04 03
a dobro ajde udala se, nema njihove krvi :') x-) svatko ima pravo pricati sto hoce. ljudi opcenito generaliziraju prezimena, pa tako i moje (pogotovo u malim sredinama), sto sad..
2020 04 03
> Tina1402: > a dobro ajde udala se, nema njihove krvi :') x-) > svatko ima pravo pricati sto hoce. Ne.kažem da nema , al ne treba vrijeđati ostale 🙄 a to što nema njihove krvi nista ne znači,opet ne govori prezime Roso ovdje ništa nego ona sana za sebe, možda tu ima puno cura s tim prezimenom kojima ovo smeta , i podrzavam ih
2020 04 03
Al ne čudi me nista za komentare gospode dobrojutro
2020 04 03
haha nisam uopce bila aktivna po forumu pa nemam pojma, ali naravno da ne podrzavam vrijedanje, samo kazem da sam na to navikla, nista novo (ovo s prezimenima)
2020 04 03
Aaa, u Metkoviću je drugo, tu su Rose ok, ali su Ankice problematične....
2020 04 03
> dobrojutro: 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2020 04 03
Tina, jeste vi dobili torbicu ili šifru paketa?
2020 04 04
imam šifru, to je onaj isti paket što sam ja njoj slala...nije ga ni podigla. 30.3. je zaprimljen, pretpostavljam da sutra ili u pon. treba krenuti meni ako je 5 dana rok. čim krene natrag pisem negativnu, iako ona naravno sve moze ovdje procitati pa mi je ustvari isto. mogla bih i danas
2020 04 04
> Tina1402: > imam šifru, to je onaj isti paket što sam ja njoj slala...nije ga ni podigla. 30.3. je zaprimljen, pretpostavljam da sutra ili u pon. treba krenuti meni ako je 5 dana rok. čim krene natrag pisem negativnu, iako ona naravno sve moze ovdje procitati pa mi je ustvari isto. mogla bih i danas Pa da
2020 04 04
Napisala sam
2020 04 04
9 dana poslije....moj paket jos stoji na tisku u splitu :s :s :s
2020 04 08
> Tina1402: > 9 dana poslije....moj paket jos stoji na tisku u splitu :s :s :s Jel ih mozete kontaktirati da vam ga vrate? Ako rade uopce , kod nas radi samo jedan tisak od njih 6-7
2020 04 09
Koliko vidim tisak radi, zvala nisam. prije tjedan dana je podigla svoje slape, a moj paket po statusu jos stoji tamo. ako se vec svima vraca nakon 5 dana, ne znam sto se desava. probat cu zvat
2020 04 10