Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Aparatić u doba korone

> ProudMary: > Moji ziher ne rade, a i ortodonti i zubari dobro zarađuju tako da moja zubarka pirma samo hitne slučajeve, a ortodont isto tako. > Ja sam platila 9000kn gornju čeljust dok bi me obje koštale 20 000. Najjeftinija ponuda je bila 11 000 obje čeljusti. > Bila sam kod 4 ortodonta, ovaj kojeg sam izabrala je najskuplji. > Ankica, slažem se da je to skup sport, no ne bih baš uspoređivala cijene jer sam vidjela katastrofalne rezultate (po mom osobnom mišljenju). A što je isto bitno da nisu sve terapije iste. > Najbitnije je da ste nakon terapije zadovoljni i da je to rješenje dugoročno. > Entoni svakako nije u redu da Vas nije kontaktirala. Ja uvijek imam termin unaprijed znači on procjeni dal ce to biti za 4,6 tjedana i odmah dogovaramo sljedeći termin. I nemojte dati skinuti aparatic ako niste 100% zadovoljni Znam da ima razlicitih terapija, ja sam s mojom zadovoljna s tim da je do mene bilo, ( 5 mjeseci nisam mogla na zatezanje) i s obzirom koliko je nosim prezadovoljna sam,necak je isto kod njega i evo u pola godine rezultat odlican kod njega, djete je pa je lakse, nekad cjena nije mjerilo kvalitete, al slazem se da je svakako skup sport 🤗
2020 04 05
Da, nije ista terapija, i nije ista vrsta apartića, zato se i cijene dosta razlikuju, neki čak idu i preko Zavoda ja mislim, ali kod privatnika se sve plaća, i još bolje da se sve plaća, jer svi ti pregledi i retaineri, sve je to uključeno u cijenu, i ja sam za sada zadovoljna. Jedino se bojim hoće ova situacija imati kakve posljedice na zube, već sam se pomirila da će terapija trajati duže. Inače nosim Six Month Smile aparatić kojemu terapija traje minimalno od 6 do 9 mjeseci... Ali bude se to odužilo :D
2020 04 07
Ja sam isto kod privatnika , na zavodu je ono ajme , mislim da se dosta dugo čeka, za nećaka su probali preko zavoda i ono godinama se čeka , kod nas je obični fiksni aparatić, od 1-2 godine se nosi, i evo ja san prezadovoljna dosad , bit cete i vi ,samo se strpite da sve ovo prođe
2020 04 07
1 2