Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Disfuseri/disfuzeri/ovlaživači zraka - eterična ulja

Za početak bih naglasila da sam sve to upisala u tražilicu i nisam našla niti jednu temu :") Znači, htjela bih si kupiti ovlaživač zraka i eterična ulja. Ima ih užasno puno i uopće ne znam koji da odaberem. Molila bih vas svaku informaciju o aparatu kao takvom i vaše savjete ako ga imate doma i naravno sve o uljima koji vama pomažu? Da li kupujete gotovo npr. antistresno ili si sami kombinirate svoje kombinacije koje vam pomažu? Zahvaljujem na svakom odogovru, s obzirom na puno pitanja biti će iscrpan :D
2020 04 06
Imam difuzer i obozavam ga. Najcesce koristim ulje cimeta, a top ulja su Galbanum, Pranarom i Oshadhi koja koristim. Ima ih i u komb. tipa slatka naranca, bosiljak, ruzino drvo i sl. To navodno “dize” 😊
2020 04 07
Imam ovlaživač zraka, radi na struju, ima timer, mogućnost odabira boje svjetla (ili bez), sam se gasi kada ostane bez vode. Kupljen preko facebook-a (jedan od shopova koji se stalno vrte; ne znam da li smijem napisati da ne ispadne kao reklama). Cijena nešto više od 100 kn. Jako zadovoljna. Što se tiče ulja, jako je bitno da su kvalitetna, ne sintetska koja se prodaju po drogerijama jer mogu napraviti više štete nego koristi. Ja koristim Pranarom ulja; gotove mješavine i samostalna ulja, ovisno za koju svrhu. Ovo je moje iskustvo, nadam se da je pomoglo. 😊
2020 04 08
Kas skupim love, onak viška onda definitivno kupujem starter kit od Young Living, dobiju se eterična ulja i difuzor. Evo ja ću napisati svoje iskustvo s jednim shopom preko fb, a admin ako misli da je reklama nek briše. Znači Optimum shop, ovlaživač zraka 500ml 119kn. Naručen prije 15dana, dogovorimo sve, jave da su poslali, nikako ne dolazi. Danas pitam, kaže nemamo vas u sustavu, niti u sustavu pošte, paket je vjerojatno ukraden. Meni to sve skupa zvuči smiješno i krajnje neprofesionalno.
2020 04 09
Ja sam kupila preko njihove facebook stranice prije cca 5-6 mjeseci i sve je funkcioniralo super. Samo moj je manji, 300 ml za 109 kn, ali tada nije bilo ovog od 500 ml. Meni za te novce odličan, zapravo ne vidim razliku od nekih skupljih. Samo se nadam da će potrajati.
2020 04 09
Kakav je utjecaj te vlage na zidove? Rose li vam se stakla i ogledala? Imali smo ga na poslu i ogledala su nam bila stalno prljava, dok nismo povezali da je to. Strah me da si doma ne napravim preveliku vlagu
2020 04 10
Imam Starter Kit od Young Livinga i prezadovoljna sam sa difuzorom i uljima. Baš ih koristim sve više i više i uživam u njima. Prije sam imala difuzor iz ljekarne Gisa,dosta plaćen i isto mi je bio odličan,no eterična ulja koja sad koristim od Young Livinga ipak su mi nekako bolja od nekih drugih.
2020 04 11
Hvala vam puno na svim komentarima. Iskreno još i dalje mi je zbrka u glavi i ne znam da li kupiti poznatiju marku ili bilo koji ovak za sad samo znam sigurno da ne kupujem jeftina ulja nego bas prava. Strah me što se disfusera tiće da ne bacim novce samo na ime, ako mogu dobiti jednaku kvaltetu za manje. Sretan Uskrs svima :)
2020 04 12
Nije Vam bit marke. Bitno je kupiti kvalitetan difuzor a ne one plasticne jeftine kineske koji će napraviti više štete nego koristi. Ja koristim od Young Livinga već godinu dana i bez pretjerivanja mi smo se preporodili. Prošle godine djeca stalno bolesna. Ove godine mi je jedino srednji djecak imao kratku virozu s temperaturom. Prosle godine je bio dva puta u bolnici zbog konvulzija. Svaki dan koristimo difuzor i topikalno ulja. Mene kad grlo zaboli uzimam u žlicu meda Thieves etericno ulje 2 puta na dan i za 2-3 dana me prođe. Prije sam svake godine po 3-4 ture antibiotika pila. Izaberite si kvalitetna ulja. Ja svakom želim da si uspije priustiti Young Livingova ulja i difuzor i vidi kakve će mu promjene donjeti u život uz osobu koja će mu kvalitetno objasniti kako se ulja koriste. Ja pisem svoja iskustva na fejsu pa mozete pogledati 🥰 https://www.facebook.com/Moj-Život-s-Uljima-870213319983621/
2020 04 16