Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Pranje Nike AirMaxica u veš mašini?!?

Cure, dali je pametno oprati Air Maxice u perilici, bijele su kroz , jedino mi je malo jezik požutio a to ne mogu ručno nikako oprati, mislila sam ih baciti u vešmašinu imam neki program Ručno pranje na koji inače znam staviti neke tene za doma da ih malo operem i one uvijek budu okej iza toga, sad ne znam da li bi se AirMaxice raspale, dali ih je možda koja prala u perilici?!? Hvalaaa
2020 04 08
Ja sam svoje Air maxe oprala u perilici, moje su sarene i imaju vise boja u kombinaciji. Sve proslo ok.
2020 04 08
Ja moje također, kratko pranje na 30, svako malo bi ih osvježila tako, i moje i muževe i evo muž svoje 2 godine nosi i kao nove su jos , a Reebok tenisice su mi se raspale odljepile nakon prvog pranja u mašini 😁
2020 04 08
i ja sam svoje prala. više puta. nisu se raspale
2020 04 08
40 °C je max granica...na 60°C se odljepljuju... Ja sve svoje tenisice perem na 40 °C
2020 04 08
Ja sve tenisice perem na kratkom programu od 30 minuta na 30 stupnjeva. Nikad im nista nije bilo 😄
2020 04 08
Hvala curke, malo me je strah oprati ih, ali ću ipak riskirati i držati fige da budu okej kad ih izvadim!!!! :)
2020 04 08
Ja uvijek perem tenisice u veš mašini, hahha... stavim ih na najnižu temperaturu 🥰❤️
2020 04 09
Prije pranja na 30, dobro ih je staviti u neku zatvorenu vreću ili staru jastučnicu..😊
2020 04 09
> theos241: > Da i ja pitam i ne otvaram novu temu (ako nije bed), meni je jedna tenisica super, a druga mi se 'navukla' vode u donjem dijelu i kad idem čuje se, tako reći 'žmiče' (nadam se da ste shvatili što želim reći). Jel ih pametno staviti u veš mašinu da se ta voda makne tako reći? Jer bi ih stvarno volila nositi, al ne da na korak super tenisice se ne čuje ništa, a na korak druge da se ispusti čudni zvuk. Oni trikovi s interneta koji se daju naći ne pomažu da se isuše i sl, ne znam kako to onda srediti. Palo mi je napamet pranje u veš mašini pa ako se tko susreo s time molim proslijedite informacije kako ste to riješili!😊 > Još jednom ispričavam se na uletu u post!😊 I meni su jedne sportske gležnjače tako cvilile. Nosila sam ih samo po suhom vremenu jer bi se po kiši džonovi 'napili' pa je škripalo :') :') Nemoj ih prati, još više će se napit vode.
2020 04 29