Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Asos povrat-pomoc!

Pozdrav svima! Molim vas za pomoc u vezi Asos povrata, iskreno sam vec pomalo ocajna...naime vratila sam paket 16.03. u iznosu od oko 90£..kao i inace, odnjela sam na postu, cak sam se cula s njima preko fejsa vezano za vracanje stvari (mora se 2 povrata napraviti za vise stvari)- sto sam i ucinila, s tim da mi je jedna od stvari koje vracam dosla ostecena, sto sam im i slikala...uglavnom, paket im jos nije stigao, ne znam da li je do ove situacije s koronom, ali proslo je skoro mjesec dana od slanja! Javila sam im se preko fejsa i prepisivanje je trajalo dobrih tjedan i pol jer im treba 5 dana da na jednu poruku odgovore, prestrasno 🙄 sad sam im se javila preko maila i naravno da traze dokaz o slanju kojeg ja nemam jer oni imaju takav ugovor s nasom postom! Iskreno ne znam sto napraviti, da li otici na postu na koju sam odnjela paket pa da probaju vidjeti prema onoj naljepnici i dati mi bar neki dokaz? Jako sam razocarana jer dosta cesto kupujem kod njih i svaki put kad sam vracala, nikad nije bilo problema... svaki savjet je dobrodosao! 🤗
2020 04 09
Oprostite ako upadam kao "padobranac" jel mi moue samo tko reci koliko se otprilike ceka posiljka s asosa i tko je dostavlja?Pri tom mislim na dost. sluzbu
2020 04 10
Javite im se na ch-at, a ne Fb. Nemate pracenje, jedina potvrda o slanju je bar kod koji ste dobili na ma-il uz pomoc kojeg ste poslali besplatno. Oni mogu vidjeti jel paket poslan nazad, a vi ga ne mozete pratiti. Javite se na ch-at i vidjet cete sto dalje. P.S. brise komentare sa odredjenim rijecima pa namjerno ovako razdvajam.
2020 04 10
> jerky1: > Oprostite ako upadam kao "padobranac" jel mi moue samo tko reci koliko se otprilike ceka posiljka s asosa i tko je dostavlja?Pri tom mislim na dost. sluzbu Kasne sada moguce... Inace je bilo 5radnih dana.
2020 04 10
Ja sam slala u Mango outlet isto tih dana, imam tracking broj i piše da je otpremljeno u Španjolsku. Ali nije još tamo stiglo, tako da vjerujem da je zbog cijele ove situacije i da će kasniti
2020 04 10
> jerky1: > Oprostite ako upadam kao "padobranac" jel mi moue samo tko reci koliko se otprilike ceka posiljka s asosa i tko je dostavlja?Pri tom mislim na dost. sluzbu Dostavlja Hrvatska Pošta, jako kasne paketi u zadnjih par tjedana i ako niste nikad do sada naručivali ovo je najgore moguće vrijeme za naručivanje a bome i za vraćanje tj.povrat....
2020 04 10
> Tea8818: > Kako ste poslali paket, sa trackingom ili? Za povrate uvijek morate imati potvrdu tj dokaz o slanju > Nisam im nikad vracala paket pa ne znam kako to funkcionira, ali dosta cura narucuje s asosa pa ce se sigurno javit neka koja zna ASOS ima ugovor sa HP za besplatan povrat i bez trackinga, tako da kad se vraća paket nikada se ne dobije nikakva potvrda niti apsolutno ništa, a najveća fora je to što kada dođe do toga da se paket izgubi ASOS uvijek traži dokaz, a dokaz tj. potvrda ne postoji...
2020 04 10
> Lonela1: > > Tea8818: > > Kako ste poslali paket, sa trackingom ili? Za povrate uvijek morate imati potvrdu tj dokaz o slanju > > Nisam im nikad vracala paket pa ne znam kako to funkcionira, ali dosta cura narucuje s asosa pa ce se sigurno javit neka koja zna > ASOS ima ugovor sa HP za besplatan povrat i bez trackinga, tako da kad se vraća paket nikada se ne dobije nikakva potvrda niti apsolutno ništa, a najveća fora je to što kada dođe do toga da se paket izgubi ASOS uvijek traži dokaz, a dokaz tj. potvrda ne postoji... Ma daj😮 nisam znala to..tj nisam nikad vracala, s prijateljicom sam narucila par puta, znam samo da mi je ona pricala da im je povrat jednostavan, tako da ako stigne sta krivo lako vratim.
2020 04 10
Evo ja sam prvi puta radil povrat ASOSu i naravno nisu mi htjeli dati potvrdu na pošti. Pa sam se ipak odlučila da pošaljem kao paket i platila 90kn poštarine (jer eto nisam se usudila bez potvrde) Sva razočarana napisala sam ASOSU mail, kako mogu tražit da čuvamo potvrdu koju nismo dobili...kažu da sam potvrdu trebala dobiti. I opet ja njima objašnjavam da ne HP ne izdaje potvrde za besplatno slanje. Eto i pričam s prijateljicom iz Irske oni najnormalnije dobiju potvrdu za sve što predaju na besplatan povrat.
2020 04 10
> sonja90: > Javite im se na ch-at, a ne Fb. > Nemate pracenje, jedina potvrda o slanju je bar kod koji ste dobili na ma-il uz pomoc kojeg ste poslali besplatno. Oni mogu vidjeti jel paket poslan nazad, a vi ga ne mozete pratiti. > Javite se na ch-at i vidjet cete sto dalje. > P.S. brise komentare sa odredjenim rijecima pa namjerno ovako razdvajam. Ma javila sam im se preko fejsa i preko maila, i opet ista prica...poslala sam im barkod, ali im to nije kao dokaz... nadam se da je do poste iskreno, nije bas mali paketic da bi se mogao lako zagubiti..
2020 04 10
> ProudMary: > Evo ja sam prvi puta radil povrat ASOSu i naravno nisu mi htjeli dati potvrdu na pošti. > Pa sam se ipak odlučila da pošaljem kao paket i platila 90kn poštarine (jer eto nisam se usudila bez potvrde) > Sva razočarana napisala sam ASOSU mail, kako mogu tražit da čuvamo potvrdu koju nismo dobili...kažu da sam potvrdu trebala dobiti. > I opet ja njima objašnjavam da ne HP ne izdaje potvrde za besplatno slanje. > Eto i pričam s prijateljicom iz Irske oni najnormalnije dobiju potvrdu za sve što predaju na besplatan povrat. Da, kako da im objasnim da na nasoj posti NE daju potvrde? Iskreno bi im sad cijelu citabu napisala....
2020 04 10
Satram da bi jedini učinak bio da ih pola HR izbombardira mailovima da ne dobijemo potvrdu, pa da oni nešto riješe s poštom. Ne razumijem zašto je tako teško dat jedan običan papirić. Još se dere radnica na mene da svi tako šalju, šta ja sad hoču. Sad gledam povrat sam poslala 23.03. još je u tranzitu.
2020 04 10
Ja sam zadnja 3 puta isprintala dodatni return label (isti koji zalijepimo na posiljku koju vracamo) i trazila u posti da mi lupe na njega pecat, napisu datum i potpisu se, bez problema su mi to napravili. Kontaktirala sam naravno prije Asos i rekli su mi da je to dovoljan dokaz da je poslano pa probajte u posti na taj nacin se osigurati.
2020 04 10
> ana.banana79: > Ja sam zadnja 3 puta isprintala dodatni return label (isti koji zalijepimo na posiljku koju vracamo) i trazila u posti da mi lupe na njega pecat, napisu datum i potpisu se, bez problema su mi to napravili. Kontaktirala sam naravno prije Asos i rekli su mi da je to dovoljan dokaz da je poslano pa probajte u posti na taj nacin se osigurati. Puno hvala 😁😁
2020 04 10
Evo prema stranici za povrate pise da su zaprimili paket prije 2 dana! Bitno da me traze ne znam kakve dokaze o slanju, a preko sifre narudzbe sve mogu vidjeti...hvala puno svima na pomoci, cekam povratnu informaciju i nadam se da ce se brzo rijesiti ova situacija...
2020 04 10
1 2