Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Koju klokanicu kupiti?

Pozdrav! Tražim klokanicu za sina koji više nikako ne želi u kolica duže od 5 minuta, još puže, ne hoda, imamo oko 11 kilograma. Molila bi one mame koje imaju iskustva da mi preporuče nešto jer mi stvarno nismo pametni a pošto je situcija kakva je nemožemo otići do većeg grada isprobati što bi nam odgovaralo.
2020 04 14
Ergobaby❤ Mi imamo Ergobaby omni 360 cool air i stvarno smo jako zadovoljni. Imali smo love&carry, bobu air, imam i mei tai i elasticnu maramu (ona mi je bila odlicna za novorodence, ali treba se ispraksirat kod vezanja) i nekako nam je naprakticniji i najdrazi ergobaby.🙂
2020 04 14
Klokanicu smo koristili dok je bila mala beba al i to mi je bilo tesko nositi, a pogotovo kasnije. Ja preporučam tricikl, isto mi beba nije htjela u kolica ali u tricikl super.. Drugačije je i zanimljivije se voziti.. Uzeli smo sa 10 mjeseci..
2020 04 14
Bok Mi imamo ovu i stvarno je odlična , https://www.magicbaby.hr/baby-bjorn-nosiljka-one-air-black.html Koristimo ju već 2 mjeseca beba će sada 11 mj 😊 Jednostavna je za nošenje ,i montiranje udobna i prozračna
2020 04 15
Ja ću vam samo predložiti da savjet potražite u ovoj grupi, u kojoj su certificirane savjetnice za nošenje djece: https://www.facebook.com/groups/babywearing.hr/?ref=share
2020 04 15
Poštovani, moja beba ima 8,5kg i leđa mi pucaju kada ju nosim u klokanici. S 11mj. je malo i prekasno, mislim ako želite- kupite ju ali s 11mj.djeca pokušavaju prohodati; mislim da bi Vam triciklić bio bolje rješenje
2020 04 15
> littleana: > Poštovani, moja beba ima 8,5kg i leđa mi pucaju kada ju nosim u klokanici. S 11mj. je malo i prekasno, mislim ako želite- kupite ju ali s 11mj.djeca pokušavaju prohodati; mislim da bi Vam triciklić bio bolje rješenje Apsolutno se slažem, smart trike mi je spasio leđa.
2020 04 15
Puno hvala na savijetima! Moj se još ne trudi hodati, malo je ljen po tom pitanju, puzanje mu je draže, a kad nešto treba dohvatiti onda pokaže prstom, kao nešto pokuša, odustane i onda jako prosvjeduje ako to ne dobije. Pedijatrica kaže da je to do njegove težine, sve ostalo se razvija odlično ali eto u tome mrvicu kasni ( iako sam ja isključivo dojila i dojim i dalje ali eto malo je buca) Mislila sam ga uvaliti tati sa klokanicom jer mi je vec postalo teško nositi ga a ja sam jako sitna a tata mu je krupan i sigurna sam da ce ga moći nositi u dugu šetnju (A to sada nikako ne mogu jer odemo 10 minuta od kuće, i on počne prosvjedovati da mi jedino preostane nositi ga u rukama natrag) ovako ću dvije muhe jednim udarcem, zbližit će se sa tatom a i vidjet će svijet iz perspektive koja mu se sviđa. Oprostite na podužem postu i još jednom hvala puno ste mi pomogle. Mislim da će izbor biti Ergobaby.
2020 04 16
Mi smo dobili ergobaby omni 360, komotna i prikaticna dok je beba mala ( pod mala 4.5kg pri rodenju) , sada je 11 mjeseci i 12 kila tako da mi ne pada na pamet koristiti nosiljku, ledja nemam ionako vise 😩 Ako je tko upucen, po koliko se moze prodati takva nosiljka? Nosena je mozda 4 puta sveskupa, ima kutiju i sve upute i bez ostecenja je?
2020 04 17
Ja sam svoje klince u ergobaby-ju nosila na ledima kad su postali veci i tezi. Malog cak do 2.godine. Tako mi je bilo lakse otici na brzinu s njim u trgovinu ili slicno. No ja se bavim i sportom pa mi je mozda i zbog toga to sve bilo lakse. On je volio i smart trike pa je bio i u njemu (volio je sve osim kolica haha). Druga mala mi se isto nosila no cim je prohodala sve drugo je odbacila. U smart trikeu se vozila ravno dva puta i to jako kratko. Ona ga npr. nije uopce voljela. 3.mala se isto voli nositi u nosiljci i to me spasava sad kad smo vecinom zatvoreni u kucama. Stignem i skuhat i podruzit se sa drugo dvoje djece dok ona spava u nosiljci (ako ne moze spavat u sobi radi grcica i sad skoka u razvoju 🙂😁). Bilo bi super da Vam netko moze prije posuditi nosiljku ili smart trike pa da vidite hoce li se malenom svidjeti (da ne bacite novac bezveze ako mu to nista ne bude pasalo).😊
2020 04 17
Probat ćemo pa što bude. Ali mislim da će se mališanu svidjeti. Meni je isto teško nositi svoga ali opet mislim da bi klokanica tu olakšala. Bar bi mi ruke bile slobodne, on bi bio miran jer je samnom a opet bi više stigla napraviti. Tatu ćemo isto zaposliti da ga malo povede u šetnju bit će i on sretniji jer maleni uvjek miruje kad ga nosi a plače u kolicima pa se jadan pita što radi krivo.
2020 04 18