Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Najbolja sjenila

Pozdrav svima 😁 Trazim prijedloge za jako pigmentirana sjenila, naglasavam JAKO. Vecina drogerijskih sjenila je vrlo blaga pa me zanima da li ste isprobali neka koja su stvarno jaca. Hvala😊
2020 04 17
Mene zanima neka maskara za obrve...ili nešto..što se ne skida..nešto trajnije... x-)
2020 04 17
Ja koristim gel i maskaru od anastasie i nemam nikakvih problema s obrvama. A za neke svakodnevne setnje, stavim catrice olovku za obrve, i preko nanesem puder za setiranje i drzi mi dosta dobro. I od maybelina sam vise puta koristila onu peel of boju za obrve.
2020 04 17
A sto se tice sjenila, koristim revolution i essence, te zoevu. S obzirom na cijenu, revolution i essence su okej, narocito za svaki dan. A zoevu koristim za neke malo jace i svecanije lookove, i dosta su pigmentirana, jos kada stavite dobru bazu ispod njih, budu odlicni. I probala nisam, al sam cula da morphe imaju iznimno pigmentirana sjenila, a sad trenutno imaju i akciju na stranici pa svakako pogledajte
2020 04 17
Jednako je vazno i dobra baza na koje ce se sjenilo uhvatiti.. po meni korektor nije dovoljno dobar ako zelite dobro pigmentirana sjenila, bez da vam se hvataju na nekim mjestima.. Moja preporuka za ove makeup revolution palete... ima navodno neka dupe za anastasiju modern renaissance, po bojama jel... a i pigmentacija nije losa : ) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/b6d2cbba8ea43d0828b680c21a5bf8e4.jpg) uglavnom, ove palete
2020 04 17
Ja imam tu prvu paletu sa slike, i ja sam stvarno ajme odusevljena, narocito ovim shimerastim nijansama🤩 Za koju god prigodu da se sminkam, bez njih ne mogu nikako😂 A sto se tice baze, za svakodnevnu upotrebu koristim revolution bazu za sjenila i obicni korektor (catrice i revolution) i pojacaju dodatno samu pigmentiranost i naravno duze traje sjenilo na ocima, a za posebne prigode plouise bazu i mislim da se za nju itekako isplati izdvojiti novce.
2020 04 17
Makeup Revolution Soph X extra spice jako kvalitetna prezadovoljna sam sa pigmentacijom a nije neka previsoka cijena
2020 04 18
J e f f r e e S t a r. Nestaju mi postovi, zato sam napisala s razmacima. Odlične palete sjenila, boje jake i postojane, ne gube intenzitet blendanjem, minimalno trušenje, ne nakupljaju se u pregibu kapka.
2020 04 18
> gea1508: > J e f f r e e S t a r. > Nestaju mi postovi, zato sam napisala s razmacima. Odlične palete sjenila, boje jake i postojane, ne gube intenzitet blendanjem, minimalno trušenje, ne nakupljaju se u pregibu kapka. Jel moguce da micu postove zbog odredenih rici? Ja na nekoj temu komentirala za njegove cetkice da su odlicne pa vidim nema komentara, bas sam se zacudila. Ugl sve nabrojano je super plus morphe, a taman im je i snizenje samo je postarina 15e pa nadjes par ljudi i podijelite ako zelis narucivat.
2020 04 18
Ako niste početnica u šminkanju ne preporučam Vam Revolution palete jer nisu pigmentirane kako izgledaju, sjenila se teže blendaju i jako se truse. Najbolja paleta na svijetu mi je Carnival XL Pro Palette, izrazito pigmentirana, vrhunske kvalitete. Odlične su i palete od Huda Beauty i ABH. To su moje preporuke. Ali ukoliko ne tražite nešto profesionalno, Revolution su ok, ja ih prodajem jer ih više ne koristim, tj. pokušavam ih se riješiti.
2020 04 18
Tea, da zbog nekih riječi se postovi miču. Mislim da je ovdje problem u njegovom imenu, miču se postovi koji imaju riječ "f r e e". Naravno, nitko ne zna popis nedozvoljenih riječi...
2020 04 18