Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Parfemi za proljeće/ljeto :)

Pozdrav 😁 prije par dana sam otvorila temu o Zarinim parfemima, a evo sada isto o parfemima, samo o onima u kategoriji proljeće/ljeto. 😁 Sve parfeme koje ću napisati imam u svojoj osobnoj kolekciji i govorim iz osobnog iskustva, a znam da ima puno cura koje se misle koji parfem da kupe za ovo vrijeme. 1. Balenciaga - Florabotanica — zeleni-ruža parfem, prekrasan, danju je lagan, a noću postaje baš senzualan i zavodljiv, trajnost vrlo dobra, mogla bi biti malo i bolja, ali ne žalim se 🔝 2. Paco Rabanne - Olympea — slatkasto-slani parfem, jednostavno prekrasan, nema se što nadodati, po meni i za dan i za noć, trajnost 🔝 3. Lancome - Idole — cvjetni parfem, ali ipak malo jači, po meni više za večer/noć, trajnost 🔝 4. Versace - Woman — drvenasto-cvjetni parfem, po meni samo za dan, prekrasan, trajnost kao i za br. 1 5. Dior - Pure Poison — mislim da svi znaju ovaj klasik, čist, osvježavajuć, cvjetni... predivan, po meni više za dan nego za noć, trajnost se zna 🔝 6. Gucci - Bamboo — isto kao i za br. 4, ali naravno različiti su mirisi, obožavam 🔝 7. S. Oliver - So Pure — cvjetni, prelijep, za dan, trajnost nešto slabija, naravno, ali me totalno nije briga 😂🔝 8. Bvlgari - Omnia Crystalline — mislim da ovaj svi znaju, divan, za dan, trajnost isto kao i za br. 1 i 4. 9. Kenzo - Flower — sve rečeno, trajnost se zna 🔝 10. Gucci - Rush 2 (rozi) — volim i Gucci Rush 1 (crvenu), ali 2 je ipak moj, ovo je nešto prekrasno, po meni je i za dan i za noć, trajnost 🔝 11. Armani - Acqua di Gioia — prozračan, meni miriše na more, divan za dan, vrlo dobra🔝 ...ima ih još, naravno, neke sam zaboravila, za neke mislim da nisu vrijedni spomena itd., itd. Nadam se da sam bar nekome pomogla, pišite i Vi svoje preporuke! 😘
2020 04 29
Bvlgari definitivno, S Oliver selection isto trajnost nije nesto, ali miris toliko osvjezavajuc 🥰
2020 04 29
Trenutni su mi favoriti: 1. Adidas - Born original 2. Nuxe - Sun 3. Zara - Blossom blush 4. Zara - Lightly bloom 5. Hugo Boss - The scent Uglavnom svi su više manje slatkasti (ali ugodno), osim pod 4., on je više cvjetasti, a trajnost im je odlična općenito svima.
2020 04 29
Apivita Bee my honey - drukčiji, iskričav, a ne previše citrusan, topao, a nije težak.. unisex, mada mi se više sviđa na mojoj koži nego kad mi ga muž ukrade🤣 Također, Bvlgari bijeli i crveni čaj koje ne mogu više naći, a prekrasni, posebni..❤ Idealni za toplije vrijeme
2020 04 30
Znam da Bvlgari bijeli čaj (Bvlgari Eau Parfumee Au The Blanc) miriše isto kao Elizabeth Arden - White Tea (ne White Tea Wild Rose, ne White Tea Vanilla Orchid nego obični White Tea) 😁 probajte, meni mirišu isto, imala sam oba! 😊 > sanja85: > Apivita Bee my honey - drukčiji, iskričav, a ne previše citrusan, topao, a nije težak.. unisex, mada mi se više sviđa na mojoj koži nego kad mi ga muž ukrade🤣 > Također, Bvlgari bijeli i crveni čaj koje ne mogu više naći, a prekrasni, posebni..❤ > Idealni za toplije vrijeme
2020 04 30
Probala, totalno drukčiji na mojoj koži, Bvlgari mi više "sjedne"
2020 04 30
D&G L’ Imperatrice prekrasan ljetni miris, volim jake i teške parfeme, ovaj je nešto između a opet tako savršen, uvijek ali bas uvijek dobijem milijun komplimenata. Niti u jednoj drogeriji ili parfumeriji ga nemaju u mom gradu (DM, Bipa, Muller, Douglas) pa ga kupujem samo na netu. Ogromna preporuka! Muški frendovi i inače muška populacija ga UVIJEK iskomentira, znaci vise ih on privuče nego npr. Armanijev Si (koji je moj glavni parfem).
2020 05 02
Zaboravila ga navesti! Predivan! 😊 > LornaSabic: > D&G L’ Imperatrice prekrasan ljetni miris, volim jake i teške parfeme, ovaj je nešto između a opet tako savršen, uvijek ali bas uvijek dobijem milijun komplimenata. Niti u jednoj drogeriji ili parfumeriji ga nemaju u mom gradu (DM, Bipa, Muller, Douglas) pa ga kupujem samo na netu. Ogromna preporuka! > Muški frendovi i inače muška populacija ga UVIJEK iskomentira, znaci vise ih on privuče nego npr. Armanijev Si (koji je moj glavni parfem).
2020 05 02