Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Dopunsko zdravstveno osiguranje

Pozdrav, drage krpičarke! Koje prijedloge i savjete bi ste mi dale prilikom odabira dopunskog zdravstvenog osiguranja? Čije odabrati? Treba mi za roditelje i da je čim povoljnije. Hvala 🤗🤗
2020 05 15
Croatia.... ljekovi su par kn jeftiniji nego preko hzzo-a. Tipa 62 kn mjesecno dodje....
2020 05 15
Croatia! ♡
2020 05 15
Ja imam Croatia, no par puta mi se dogodilo da dr.u sustavu stoji da mi je polica nevazeca, te sam sama morala platiti preglede. Novce su mi uredno refundirali (osim jednog pregleda kod kirurga, to vjerojatno niti nece), no zbog takvih situacija razmatram prelazak u neko drugo osiguranje.
2020 05 16
Ja imam HZZO i super mi je, ostali su navodno dobri dok ne zaškripi. Ali to su samo priče, iz osobnog iskustva ne znam, zadovoljna sam s ovim klasičnim.
2020 05 16
Imam HZZO. Jednostavno kad sam čitala sva ona mala slova ovih drugih, prisjelo mi je. Ne želim skupljati račune pa onda tražiti da mi sve to refundiraju, niti želim biti u strahu hoće li mi nešto biti naplaćeno u cjelosti pa ću se onda navlačiti s njima.
2020 05 17
Meni je veliki minus kod HZZO-a što ne pokriva B listu lijekova.
2020 05 17
Allianz!
2020 05 17
Samo HZZO, dok sam mlada. Doktora nisam vidjela cca 10 godina i mislim da nema razloga za dopunsko... KAd ću biti starija i kupovati lijekove, to će biti druga stvar.
2020 05 17
Ja imam uniqua, odustala sam od HZZO jer ne pokriva B listu lijekova. Ne bih se složila da mladima ne treba, nitko ne zna što nas čeka, a i dobro vam dođe za zubara, ginekologa i slično, čak i ako se radi samo o redovnim pregledima
2020 05 17
Puno hvala svima na prijedlozima i iskustvima! 🥰 Meni, tj. roditeljima bi svakako više odgovarala opcija gdje je odmah sve pokriveno, a ne da moraju kasnije tražiti povrat i slično kako je spomenula i @Anamarija02. Također, bila bih sigurnija znajući da im polica pokriva dobar dio lijekova koje će možda u budućnosti morati koristiti. Nikad se ne zna 😬🙏🏻
2020 05 18
> schmetterling: > Ja imam uniqua, odustala sam od HZZO jer ne pokriva B listu lijekova. Ne bih se složila da mladima ne treba, nitko ne zna što nas čeka, a i dobro vam dođe za zubara, ginekologa i slično, čak i ako se radi samo o redovnim pregledima Da, ovisi kak gledaš.. Ja zubaru, ginekologu itd idem sve privatno. A ovo za nedaj Bože se slažem, al nekak još uvijek živim u oblacima da mi se nikad niš ružno nebu desilo ☺️ kuc kuc drvo 😜
2020 05 18
> schmetterling: > Ja imam uniqua, odustala sam od HZZO jer ne pokriva B listu lijekova. Ne bih se složila da mladima ne treba, nitko ne zna što nas čeka, a i dobro vam dođe za zubara, ginekologa i slično, čak i ako se radi samo o redovnim pregledima Točno to. I ja imam Uniqua i pokrivaju sve lijekove s B liste, a to ne pokriva ni jedno drugo osiguranje. Mailom im se pošalje račun i novci sjednu na tekući račun u roku dan- dva. Mjesečno košta 65 kn.
2020 05 18
> trouhgmyeyes: > > schmetterling: > > Ja imam uniqua, odustala sam od HZZO jer ne pokriva B listu lijekova. Ne bih se složila da mladima ne treba, nitko ne zna što nas čeka, a i dobro vam dođe za zubara, ginekologa i slično, čak i ako se radi samo o redovnim pregledima > Da, ovisi kak gledaš.. Ja zubaru, ginekologu itd idem sve privatno. A ovo za nedaj Bože se slažem, al nekak još uvijek živim u oblacima da mi se nikad niš ružno nebu desilo ☺️ kuc kuc drvo 😜 ma jasno, ako ideš privatno ne isplati se. meni su ovi državni još koliko-toliko ok, za to što trebam. što se unique tiče, sve s povratom ide stvarno jednostavno. nešto i ide automatski, a za nešto se šalju računi, ali stvarno brzo odgovaraju na upite i objasne sve nejasnoće. mislim da se definitivno to isplati s obzirom na sve što pokrivaju
2020 05 19