Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Maca i cvijeće :)

Pozdrav svima! 😃 Nadam se da sam temu stavila na pravo mjesto. Naime, udomili smo malu macu od 3 mjeseca. Isprva je naravno bila preplašena, ali sada je toliko zaigrana da to nisu istine. Nikakvih problema s njom nemamo, osim što se voli penjati na prozor njuškati, jesti i skakati po cvijeću. Ni sama ne znam kako uspije jer nema mjesta gdje bi mogla lijepo hodati uz prozor, a da mi ne poruši sve i pitanje je dana kada će mi se to dogoditi. Zanimaju me savjeti kako ste svoju macu naučili da to nije u redu. Nešto sam i na internetu čitala, ali voljela bih čuti informacije iz prve ruke. Također su svi ostali savjeti dobrodošli. Hvala unaprijed! 💜
2020 05 29
I mi imamo slican problem, naime, nas macak obozava spavati u jednom cvjetnjaku, vec mi je polomio pola grancica od biljke. Isto ne znamo kako da ga odviknemo od toga, samo sto je nas macak vec odrastao, prosao je vec godinu dana. 😅😁
2020 05 29
Oprostite se sa cvijećem kao moja mama. Moj mačak je ili jeo ili rušio tako da je jednostavno sve rasčistila za njega. Kao što sam ja rasčistila boravak od dekoracija zbog bebe :') :') :')
2020 05 29
Također, zavale se u saksije ko prava gospoda 😅
2020 05 29
😂😂😂 mislim da ću na kraju poslušati savjet da se pomirim sa time. Ajde za cvijeće je još nekako lako, makar nije ok. Ali strah me je da se ne krene penjati po kuhinjskoj ploči dok se hladi što je opasno, pa ga svakako trebam na neki način naučiti sto smije, a sto ne. A zaista ne znam kako. Ne želim ga plašiti jer je kao beba bio dosta istraumatiziran i napokon je se opustio.
2020 05 29
Joj i naša je tako bila uplašena i koliko god se ja trudila kupovati začinske biljke, cvijeće... ona bi sve to grickala. Kupim a ona gricka li gricka i sve mi uvene. Čak i sekine kaktuse je povremeno. Oni su napokon buknuli i rastu ko ludi otkad seka odselila. A začinsko bilje sam presadila u vrt. 😂 Ostalo cvijeće je na Ikeinom stalku što ide u visinu... pa do tog ne može. Nekad je znala ispred zgrade uz našu prismotru šetati i jesti travice...sad joj uberemo ili posadimo pšenicu ili mačju travu i ona presretna. Super im je za probavu. Eh da... na komodi imam uvijek neki buketić a tu su stajali sekini kaktusi nekoć. I popenje se ona jer nije visoko i gleda u kaktuse i ja samo Nee! i gleda i gleda... maknem li joj se iz vidokruga nastradali su svaki put. 😂
2020 05 29
Imamo dvije mačke, ali cvijeće nemamo :) drvo života je "otišlo", maca ga je koristila za brušenje nokata... orhideje su isto uvenule.... odustali smo od cvijeća :D treba samo paziti, ako imate kod kuće cvijeće, da se provjeri da li je otrovno za mačke, jer su neke vrste jako opasne ...
2020 05 30
Hvala svima na savjetima... Mislim da ću odustati od dresure sto se cvijeća tiče 🤣
2020 05 31