Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Nikome ne slati fotke obje strane kartice. Niti jednom!

Pozdrav svima, molim vas da budete jako oprezni sa slikama kartica. Ne fotkajte ih i ne šaljite nikome jer to vodi u krađu podataka i prazne bankovne račune. Niti jednom, molim!
2020 05 29
Pozdrav Imam problem, kupac sam na Mojim krpicama i kupujem recimo često ali nisam zaista Nikad imala problema sa prodavačem (za sve postoji prvi puta)..... Bila sam zainteresirana za Zarine Cargo hlace i nađem ih i javim se curi i stavila mi ih je na rezervaciju jer sam imala nepredviđene troškove i ugl ona se javi da nije imala vremena i da nije često na profilu i ak sam zainteresirana još uvijek za hlace da joj uplatim i Poslat će ih sutra i ok... Uplatim joj 120kn sa poštarinom 25.5.2020 na njen racun njeno ime je Dora Spevan iz mjesta sv.ivan Zelina racun u Raiffeisen banci....i ugl javila sam joj se u prošlu srijedu (27.7.) na moje krpice i nema odg i nađem ju na fejsu i pošaljem joj poruku na Messenger i odg mi je da nije bila na profilu i da je poslala hlace i hvala meni za uplatu 🤣 i da bi hlace trebale stići kroz dan dva i ok rekoh... Odem u petak na Tisak i nema hlača (29.5) i odem u subotu i jučer nema hlača....poslala sam joj poruke i na moje krpice i na Messenger i ništa. Zaista nemam komentara Njen profil je Dorsi22 i ima 75 artikala za prodati Što mogu napraviti u ovoj situaciji? Da li netko ima iskustva ? Savjet ? Lp Tihana ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/d9d141a24cc99d93b6721dee9c2a85e8.jpg)
2020 06 01
Pozz Šaljem još slika Lp Tihana ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/83d2d1a19835450444ed2c38e1484419.jpg)
2020 06 01
Ako imas njene podatke i znas ko je odmah na face napisati njenim prijateljima ili na zid neku objavu. Prvo sacekat jos dan-dva, javit joj se jos koji put i ako ne ide - napravit ovo sto sam napisala i javit se adminu da ju blokira i odma na crnu listu
2020 06 05
> Admin2nd: > Pozdrav svima, > molim Vas da budete jako oprezni sa slikama kartica. Ne fotkajte ih i ne šaljite nikome jer to vodi u krađu podataka i prazne bankovne račune. > Niti jednom, molim! Bok!!Mene zanima kako inace uplacuju kupci iz inozemstva tocnije Italije?Gosp.mi traži broj računa,pretpostavljam o čemu se radi i šta pokušava!
2020 06 11
> Bok!!Mene zanima kako inace uplacuju kupci iz inozemstva tocnije Italije?Gosp.mi traži broj računa,pretpostavljam o čemu se radi i šta pokušava! To je prevara i nemojte niti odgovarat na te poruke ili slat mail. A inace za stvarne uplate iz inozemstva treba swift broj banke ali najbolje nazvat banku i pitat....ovi strani kupci na krpicama su sve fejkovi koji se zele docepat vasih podataka
2020 06 12
> Tihanaxy12345: > Pozdrav > Imam problem, kupac sam na Mojim krpicama i kupujem recimo često ali nisam zaista Nikad imala problema sa prodavačem (za sve postoji prvi puta)..... > Bila sam zainteresirana za Zarine Cargo hlace i nađem ih i javim se curi i stavila mi ih je na rezervaciju jer sam imala nepredviđene troškove i ugl ona se javi da nije imala vremena i da nije često na profilu i ak sam zainteresirana još uvijek za hlace da joj uplatim i Poslat će ih sutra i ok... > Uplatim joj 120kn sa poštarinom 25.5.2020 na njen racun njeno ime je Dora Spevan iz mjesta sv.ivan Zelina racun u Raiffeisen banci....i ugl javila sam joj se u prošlu srijedu (27.7.) na moje krpice i nema odg i nađem ju na fejsu i pošaljem joj poruku na Messenger i odg mi je da nije bila na profilu i da je poslala hlace i hvala meni za uplatu 🤣 i da bi hlace trebale stići kroz dan dva i ok rekoh... > Odem u petak na Tisak i nema hlača (29.5) i odem u subotu i jučer nema hlača....poslala sam joj poruke i na moje krpice i na Messenger i ništa. > Zaista nemam komentara > Njen profil je Dorsi22 i ima 75 artikala za prodati > Što mogu napraviti u ovoj situaciji? > Da li netko ima iskustva ? > Savjet ? > Lp > Tihana > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/d9d141a24cc99d93b6721dee9c2a85e8.jpg) Ja imam specijalca koji me mislio izvaljati na te fore preko tiska... Onda kad mu nisam poslao...da kao nije znao... Ja posaljem preko hp i ne podigne klosar..i natezeme se s njim vec mjesec i pol jer sam sve skupa platio 120 kn postarinu i vracanje paketa... ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/5ecdc3d83e042f9177ea91f04f53fad1.jpg)
prije 5 dana, 20:17
Mirjana Kerep uplaćeno jos 400kn na racun a paket nije poslala, naknadno vidila da joj je racun nakon moje uoplate blokiran! Kako doci do lopovke?
prije 5 dana, 20:52
Gorane i Marino, pošaljite mi linkove na te profile u inbox i svaku takvu stvar mi prijavite. Hvala!
prije 3 dana, 12:30
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj