Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Osijek-fileri!

Pozdrav cure :) Imam pitanje. Tocnije trebam savjet. Je li netko od vas radio filere u usnama? Preporuke za Osijek i kako ste zadovoljne :) I priblizno kako se krecu cijene. Idem prvi puta pa nisam upucena, a ne bih htjela pogrijesiti prvi puta. I odmah da napomene da ne bih hijaluron pen, za to nisam zainteresirana. (I shvacam da netko nije za to, ne podrzava to itd., ali tko moze pomoci svaka preporuka je dobro dosla, hvala :* )
2020 05 31
Ja sam isto iz Osijeka, ali ne idem nigdje u Osijek na usta... Idem u Sombor u Srbiju, autom cca sat vremena odavde, 150 eura 1 ml, prezadovoljna sam. Neke cure su isle u Osijek i nisu zadovoljne bas, visoke cijene, a usta brzo nestanu.
2020 06 01
Nije Osijek ali sve preporuke ovoj curi https://instagram.com/donnaesteticroom?igshid=lk7zfenfuhcl 🤗 a ona na svake toliko dolazi u Zg
2020 06 03
Kod koga ideš u Sombor? Imaju možda neki instagram profil ili nešto gdje mogu pogledati radove?😁 > doraos: > Ja sam isto iz Osijeka, ali ne idem nigdje u Osijek na usta... Idem u Sombor u Srbiju, autom cca sat vremena odavde, 150 eura 1 ml, prezadovoljna sam. > Neke cure su isle u Osijek i nisu zadovoljne bas, visoke cijene, a usta brzo nestanu.
2020 10 15