Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Moja zadnja - odlazak s krpica

I ja se pridruzujem otvaracici, sve vise razmisljam o tome. Ocijenila bih krpice kao 25 posto pozitive a ostalih 75 negativa, ne nuzno sve iz svog iskustva, opcenito iz tema, korisnica, oglasa, profila..
2020 06 05
> > Možete mi napisati da pretjerujem, svatko ima pravo na svoje mišljenje, ali ja sam povrijeđena, pogotovo jer se osjećam glupo jer nije prvi put da je moja poklonjena stvar otišla u krive ruke. > > Radije to sve baciti u smeće i odjaviti se. > Imate grupa na fb u kojima mozete pokloniti onome kome stvarno treba. Ili odneses nepotrebnu robicu u HM i dobijes kupon za popust.
2020 06 05
> lauraos123: > Joooj Boze odlazis jer si mislila da te netko izigrao, a na kraju ti je djevojka fino rekla da joj ne odgovara haljina. Prodaje ju za 15kn sto je isto kao i da ju poklanja... wow nes ti drame zivotne, ako te to pogodilo toliko sta ce bit poslje u zivotu... ti si stvar dala u najboljij namjeri a to sta ce ona s tim, njena stvar - doslovno. Na sta bi to licilo kad bi svi kukali za za svojim postupcima u zivotu i jos ako su ucinjeni u dobroj vjeri... ovdje se da upoznat dobrih djevojki i uciniti lijepe dogovore i napraviti super suradnje, kupiti stvari za malo novaca, a ako ti se cini da neke nabijaju cijene - zaobides ih, kao i sve mi Nismo svi isti, njoj smeta, vama ne, a i uostalom rekla je da joj se to učestalo događalo i nije prva ni jedina koja je otvorila temu za takve stvari, svako malo netko se ovdje žali na to kakve su ovdje prodavačice/kupilice postale. I opet nije problem u jednom izoliranom slučaju, već je tu sve što nije inače normalno postalo praksa i onda još kad si dugo tu, zaista nekima bude dosta. "A ovo neš ti 15kn, to je kao da i poklanja" je izjava stoljeća, ako je vama 15kn ništa, onda zašto ne poklanjate poštarinu svojim kupcima u tom iznosu.
2020 06 05
> sonja90: > Meni jedna stvar nije jasna. Cemu brisanje profila?! > Nastane zasicenje kod svih ili barem vecine. > Artikli se pobrisu, ne logiras se i nista.. Ako imas frendice tu, razmjenis broj tel. Dakle nisi tu, a ako/kad pozelis mozes biti. > Ne kuzim cemu brisanje profila? Da dobar zaključak.
2020 06 05
Ne znam zašto bi odlazila ako je netko ovdje pokvaren, bezobrazan ili laže. Isto nam je i u životu i na poslu, svakakvih jedinki ima oko nas. S njima se trebamo naučiti nositi i često im ukazivati da mislimo suprotno. I ovo što Sonja kaže, zašto bi gasila profil? Nešto ćeš opet naći što će ti se sviđati ili će ti trebati pa sve ispočetka. Budi oprezna i kupuj kod provjerenih krpičarki. Čitaj forum i brzo ćeš shvatiti kakav je tko....
2020 06 05
Dugo sam na krpicama.. Skrati si zivciranje i odmah u oglas stavi slike kako ta stvar stoji, odmah napisi sve mjere, opis o tvom nacinu poslovanja (ako ga imas) i skratit ces si navlacenja za minimalno 50%. Prije odgovaranja provjeri profil, procitaj opis "o meni" i vecinom se vec tad vidi s kakvom osobom imas posla. Ja si ostavljam za pravo odluciti dal odgovoriti osobi koja mi je poslala upit ili ne iako najcesce odgovorim. Jednostavno nemam zivaca za sve pa si tako olaksam situaciju :) Isto tako je i sa slikama i mjerama. Ako bas netko inzistira na lijevom dzepu koji se ne vidi dobro a to mu je onak, najveca stavka u zivotu posaljem sliku.. ali ako poslikam za oglas naprijed, nazad, sve detalje i netko mi posalje moze jos opcenitih slika napisem nazalost ne, jer mi to sve smrdi na ajde dosadno mi je, idem okolo trazit bzvz slike. I jos uvijek mi 90% ne odgovori na poruku.. Cak i one koje u opisu o sebi imaju napisano molim zavrsiti poceto dopisivanje 🙈 Rezevacije vise ne drzim, nije prodano dok novci nisu na racunu. Nakon slanja podataka tu stvar cuvam 2 dana nakon toga saljem samo poruku robica je vracena u prodaju, lp. Bez pitanja, bez natezanja itd.. 🤷‍♀️
2020 06 05
E da, imala sam pauze, najduza je bila skoro 2 godine. Samo napises nema me do daljnjeg i ne prijavljujes se. Jednostavno nisam imala zivaca, pa se robice opet nakupilo. Ja sam odlucila stavit nove il par puta nosene stvari u prodaju. Sto ne prodam nakon cca godinu dana, brisem i poklanjam jednoj curi. I tako u krug. Ovdje poklanjam stvari samo curama s kojima suradujem jako dugo i koje od mene uzmu vise stvari. Jednom sam vidjela negativnu jer je cura na POKLON dobila premalu majicu. Pametnom dosta :D
2020 06 05
Zašto bi stvari radije bacili nego poklonili? Uvijek nekom nešto treba. A ako poklonite, onda što će druga osoba napraviti, ne bi više trebala biti Vaša briga. Što se krpica tiče, ja sam zadovoljna i imala sam divne suradnje. Ako netko ne odgovara na upite, njihov problem,neće prodati stvar,oni su na gubitku
2020 06 05
Moram priznati da i ja razmišljam o odlasku. Nema ni 2 sata da mi je obrisano 15-ak artikala sa profila (čitaj : cijeli profil) uz obrazloženje da fotke nisu moje, da sam ih uzela od drugih krpičarki (?!!!?!!!) ili da su bile sa neta. Od tiha 15 artikala 4 su oglasa bila sa neta, a ostalo sve moje fotke slikane mojim mobitelom koji sje držala moja ruka. Onaj tko se dao toliko u to zna koliko mi je vremena i živaca otišlo na sva ta slikavanja, mjerenja, pisanja, objavljivanja i onda dođe admin i kaže slike nisu moje... Bože, Bože, Bože, evo šokirana sam i dalje i ne vjerujem. A da ne pričamo da neke krpičarke imaju profile gdje je svih 385907 oglasa sa neta, k tome 848596 povratnih na istima i plus isti ti artikli odnosno fotke sa neta uredno iskaču na početnoj strani i nikome pa ništa. Što reći - za neke jedna pravila, za druge druga. I za kraj, ok, 4 oglasa sa neta fotke, a što sa ostalih 11? I što sa plaćenim uslugama za te artikle kojih sada nema, bude mi netko vratio lovu?!
2020 06 05
Ja sam jednoj gospodji poklonila lot odjece,nove odjece, da bih kasnije vidjela kako ta ista prodaje odjecu iz tog lota po dosta visokim cijenama, samo zara traperice za 90kn+pt Ali meni osobno to ne smeta, ja sam poklonila i ta odjeca je sad njena, sta ce ona radit s njom njena stvar ne znam zasto se vrijedate i radite si stres oko gluposti, pogotovo oko 15kn 😊
2020 06 05
> mamaibeba09: > Moram priznati da i ja razmišljam o odlasku. > Nema ni 2 sata da mi je obrisano 15-ak artikala sa profila (čitaj : cijeli profil) uz obrazloženje da fotke nisu moje, da sam ih uzela od drugih krpičarki (?!!!?!!!) ili da su bile sa neta. Od tiha 15 artikala 4 su oglasa bila sa neta, a ostalo sve moje fotke slikane mojim mobitelom koji sje držala moja ruka. Onaj tko se dao toliko u to zna koliko mi je vremena i živaca otišlo na sva ta slikavanja, mjerenja, pisanja, objavljivanja i onda dođe admin i kaže slike nisu moje... Bože, Bože, Bože, evo šokirana sam i dalje i ne vjerujem. > A da ne pričamo da neke krpičarke imaju profile gdje je svih 385907 oglasa sa neta, k tome 848596 povratnih na istima i plus isti ti artikli odnosno fotke sa neta uredno iskaču na početnoj strani i nikome pa ništa. > Što reći - za neke jedna pravila, za druge druga. > I za kraj, ok, 4 oglasa sa neta fotke, a što sa ostalih 11? I što sa plaćenim uslugama za te artikle kojih sada nema, bude mi netko vratio lovu?! Vrijede za sve ista, no primjenjuju se po sistemu prijava, vas je netko prijavio, a ove druge koje još opstaju očito ne. Tu ne postoji ono što se naziva "dnevno" održavanje stranice, pa onda imamo recimo i ovakve oglase: https://mojekrpice.hr/items/kozmetika/10734293/sarafciger Možda da probate takve stvari staviti u prodaju, pa vam ne budu izbrisane, jer najčešće budem problem sve što je zara, to se briše prijavom u 100% slučajeva 😆
2020 06 05
Ma nemoj se živcirati... možda se previše emotivno daješ u sve to... cijeli svijet funkcionira zapravo tako - nepravedno... 100 ljudi - 100 čudi... o:)
2020 06 05
Nismo svi isti, i ja naletim na svašta , tražim haljinu nađem igračke čak sam naletila na trokut za auto, moj artikl koji je bio u zamjeni i ženi savršeno pasao kako je Rekla, da je probala i super(komplet donjeg rublja) ja sam ga poslala zapakiranog nenosenog naravno, ona ga nakon mjesec dana prodaje za 50 kuna :( al nakon mjesec dana i oglašen kao novi , prešutila sam al sad mi žao samo zbog osobe koja kupi ili je Možda kupila već
2020 06 05
Ne kuzim cemu toliko nerviranje radi drugih, pa niste ovde radi drugih nego radi sebe. Dalo bi se svasta napisat sta sam sve dozivila u svom stazu na krpicama, al sta bi sad tribala? Ugasit profil radi budaletina? Xy puta mi nije niti odgovorrno na upit kad san tila kupit, a one sta meni posalju upite i traze 100 slika pa onda umuknu vise ni ne brojim. A o rezervacijama nakon kojih se vise nikad javile nisu bolje ni ne govorit. Imam svoju osobnu crnu listu i takvima vise ne odgovaram na upite niti saljem upite.Ako ikad odlucim ugasit profil, ugasit cu ga radi sebe i kad ja odlucim, ne zato sta je nznm...60 posto korisnica bahato, bezobrazno, lazivo, povareno... to ne mozete zaobic ni u stvarnom zivotu, pa necete se zato izbrisat i sa Zemlje.
2020 06 05
Hvala na komentarima, i oni koji se prvo nisu složili sa mnom i oni koji me razumiju. Imate pravo da sam previše emocionalno reagirala, no vjerojatno ne bih da mi se ta negativna iskustva nisu nakupila u roku od dva-tri mjeseca, ali imate pravo kada kažete da ne bih trebala ugasiti profil, pogotovo ako nije radi mene, a možda i nekad nešto zatreba. Plus, odlično je ovo za osobnu crnu listu, morat ću i ja takvo što napraviti. Znam da ima divnih osoba ovdje, imala sam tu čast surađivati s takvima, ali to sve postaje rijetkost, nadam se da će se takvo stanje brzo promijeniti. I imate pravo da s poklonjenom stvari osoba može raditi što hoće, ali meni nikad nije došlo da prodam neku stvar koju sam dobila, nedavno mi je krpičarka poslala par stvarčica, jedna bluzica mi nije odgovarala pa sam proslijedila prijateljici, ipak mi žene trebamo paziti na druge, nekad i podijeliti stvari, a ne razmišljati o tih 15kn da pokrijemo minus za poštarinu. I ne znam sada tko je više napisao kako ću kasnije u životu ako me takvo što pogodi - vjerujte, ne znam ni ja, no potrudit ću se nekakav ispušni ventil napraviti i onda ostaviti to po strani!
2020 06 06