Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Za buduće mame /

Kolica - pomoc

Pozdrav zene.. molila bih za pomoc u odabiru kolica jer se gubim u bespucima foruma i nejasno mi je puno stvari, pa ako mi laicki mozete reci prednosti /mane sljedecih kolica (za 0+ god) i je li bolje uzeti jaje posebno: *Mima Xari* , *Stokke xplory*, *Cybex priam*. Za Bugaboo Cameleon sam cula rijeci hvale, pa ako ko ima iskustva da se osvrne i na ove marke: *Bugaboo* ,*iCandy* i *Nuna* E sad, ovo troje mi izgledom (bar na netu) nisu nesto.. znam da to nije bitna stavka al kad su vec toliko skupa htjela bi da mi se svidaju. A za Mima i Stokke sam cula da nisu prakticna iako su mi predivna. Hvala svima na pomoci :)
2020 06 05
Jeste gledali Graco Trekko marku, ja ih imam dugo, čvrsta predivna i jako iskoristiva, trenutno je treće djete u điru s njima stalno a i četvrto će kad rodim, ja sam uzela komplet s jajom i prezadovoljna s njima ,
2020 06 06
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/51b3141e8b70fda53c07db3a296381b7.jpg) Ovakav komplet je kod mene samo nježno zelena boja, imaju i s 4 točka slične uzeti
2020 06 06
Mi smo uzeli freeon kolica 3u1 u Bubamari. Od svih koje sam vozila po ducanima ta su ispala najkvalitetnija.
2020 06 06
> Aaandreaaa: > Mi smo uzeli freeon kolica 3u1 u Bubamari. Od svih koje sam vozila po ducanima ta su ispala najkvalitetnija. I mi smo kupili freeon, ali 2u1, kumovima za poklon i kazu da su prezadovoljni.
2020 06 07
Hvala vam, nisam cula za ove dvije marke, svakako cu pogledati. Ako ima jos ko kakav savjet samo pisite :)
2020 06 07
Ja sam kupila Inglesina kolica http: //www.mojabeba. hr/hrvatski/proizvod_3/inglesina-aptica-quattro-4u1-i-size-kolica-niagara-blue_2450/ samo maknite razmake da radi link Uz njih sam kupila i isofix bazu za auto. Lagana su, sklapaju se jednom rukom, lako se voze i svi dijelovi idu jedni na druge tj. košara i autosjedalica mogu i na kolica i na ovaj "stalak". Tako da sam košaru koristila kao krevetić za dnevni boravak, a kolica sam mogla ostaviti u prizemlju.
2020 06 07