Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Saga se nastavlja

Budući da je prošla tema potonula u mnoštvu nevezanih postova, evo nove. Ovdje sve piše kome se da čitati: https://mojekrpice.hr/forum/t/267322/stara-prevarantica-nove-lazi?page=1& Ukratko, Marta45 iznova s maltretiranjem, lažima i pritiscima pokušava ishoditi da obrišem temu i njene podatke s Crne liste broj 427.
2020 06 15
Da li sam dobro shvatila: gđa/gđica Marta je otprije poznata po zaobilaženju istine i s pravom joj je blokiran profil i prije suradnje s tobom? Ukoliko je tako, onda ne drži vodu Adminkina izjava kako povratom novca treba izgladiti sve nesporazume...jer. eto... nije prevarantica i kradljivica, nego samo lažljivica :) Najrađe bih ti rekla: nije vrijedno živaca, uzmi svoje novce natrag i zaboravi na ovu priču...kad ne bi postojalo pitanje: zbog čega je uopće otvorena crna lista i po kakvom kriteriju se korisnice nalaze na njoj? Koje su to "male laži i prevare" a koje "dovoljno velike" da bi se nekoga okarakteriziralo prevarantom? Ispravite me ako griješim, ali izgleda da ni lažno oglašavanje, a ni 3 godine nevraćanja novca nisu dovoljne za crnu listu. Po meni, dovoljno...čak i kad ne bi postojala ni jedna druga mrlja na obrazu korisnice Marte.
2020 06 15
Sve si dobro shvatila. I ja se pitam isto.
2020 06 15