Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

TREPAVICE - ZG gdje?

Cure, trebam preporuku gdje otići na trepavice (ekstenzije), da nisu preskupe (tipa 400+ kn) Ne trebam nikakav 6D ni takve gluposti hoću samo 'pojačati' svoje prirodne i imati malo jači look obzirom da imam jako kratku kosu :") Znači neki natural look obzirom da se ne šminkam. Išla sam prije par godina kod one Laure od Lane Banely i otpale su mi za 3 dana, puno sam platila a bila baš nezadovoljna. Uz to su mi bile preteške i neprirodne. Radila sam i lash lift ali ipak bi sad mrvicu jači look. Jasno mi je da za 1. dolazak košta malo više ali nisam baš u situaciji svaki mjesec caltat još 300+ kn za nadopunu Cijene su isto dobrodošle ;) Paše mi sve u zoni tramvaja Zg
2020 06 18
Ja već sad skoro godinu dana idem kod Mande, njezin salon je na Savici, a ime salona je Mandys beauty factory. Ne bi je mijenjala za ništa, toliko su divne i nikad nisam imala problema🥰 Ja imam volumenske i ugradnja ti je 350kn, a nadopuna 200kn. Osobno idem svaka 3 tjedna. Edit: Kad izađeš na Slavonskoj imaš 5min hoda do salona.
2020 06 19
Meni su super Frajle’ss blizu Sheratona
2020 06 20