Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pokušaj prevare

Pozdrav cure, Moze pomoc!!! Da li vam se ikad desilo da ste poslale ispravan predmet a osoba koja je primila predmet sad salje slike ostecenja. Prodala sam jaknu koju nikad nisam nosila i ima etiketu na sebi. Stajala je u ormaru. Cura je primila paket i sad mi poslala da je jakna poderana u dijelu gdje se kopca-kopca se na drukere i koliko iz slika vidim iscupan je jedan dio drukera koji je ostao u drugome i naravno da je nastala rupa na tkanini. Imam i slike na kojima se vidi da jakna nije ostecena u tom dijelu za koji ona tvrdi da je 🙉 Kako da se postavim,jer do sada nisam imala nikakva ruzna iskustva ili pokusaj prevare.
2020 06 19
Ako.imate slike prije slanja, na kojima nisu vidljiva ostecenja, posaljite, moze se desiti da je njoj puklo prilikom oblačenja , pa se pravda preko vas(vaša greška) postoji li mogucnost da je puklo a da niste primjetili?
2020 06 19
Poslala sam joj slike. Nije moguce da sam je ja ostetila jer je nisam ni kopcala...posto sam vidjela da mi je mala i da je ne planiram nositi. Sad tvrdi da je etiketa ostecena a na slikama se vidi da nije.
2020 06 19
Hvala na savjetu 😊
2020 06 19
Ma ona je 100% sama pa sad trazi povrat jer je unistila. Ako imate slikano jaknu prije slanja, vidljiv je datum i vrijeme slikanja tako da vi imate dokaz kakvu ste poslali.
2020 06 20
Opet?? Ne znam tko će više kupovati ovdje.....ja sam odustala...odem u dućan, probam, platim i 100% sam zadovoljna...
2020 06 20