Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Problematična (opsesivna) korisnica

sonja90 > A kakve veze ima gdje je bila primopredaja sa godinama, njenim karakterom i svim drugim nebulozama koje bi ti nesto kao razjasnile?! Konacno, sto te briga jel klinka ili odrasla zena, sto imas povezivati kad te jedino zanima haljina, haljina koju ona NECE prodati tebi? Samo to trebas povezati, dakle nece- neda je, pomiri se stim. Eto i osmog svjetskog čuda - na ovoj temi slažem se sa skoro svakim slovom koje ste napisali i skoro sve potpisujem ;) , sonja90
2020 07 02
> aotearoa: > Ajoj meni, a sto uopce ides pisati kad nemas blage veze o tome sto se tu uistinu dogadja. Ljudi, kaj vi nemate kaj raditi u zivotu nego ovak doslovno gubite vrijeme jer nemate sve potrebne informacije. Buduci da se Holly Golightly (kakva molim te Audrey Hepburn, kak se usudi uzet njezino ime i prezime) nije htjela naci sa mnom uzivo (a ja joj htjela osim love urucit i bombonijeru, presmijesno) pitala sam njezine kupce s kojima je obavila ptimopredaju jel mlada i nezrela u skladu sa svojim strasljivim ponasanjem, jel bahata i uobrazena, gdje je bila primopredaja... Da si pokusam objasniti tu neobjasnjivu mrznju koju je iskazivala prema meni, a ne da bi joj pokucala na vrata. Al glavno da se tu laprda duboko u noc. > > mateja99: > > Meni je zastrašujuće da kupilica traži ostale ljude njene podatke i da joj nakon svega kaže da živi blizu nje. Možete misliti bilo što o prodavačici, nije bitno je li ona u pravu ili ne što je uopće pokrenula temu ili da je ovakva ili onakva. Ovo nije normalno da ti zbog haljine ideš do te mjere da ideš kopati po tuđim podacima i da si spreman nekome neželjeno doći na vrata kao najveći stalker. Mateja, totalno ste u pravu. Upravo zastrašujuće. Ali, neka je nama aotearoa lijepo objasnila da smo mi zgubidanke koje nemamo što raditi u životu nego ovako gubiti vrijeme. Zato je ona sva zaposlena i svoje vrijeme provodi vrlo smisleno, kao pravi stalker, rujući po Audreyinim povratnima, smetajući ljude s kojima je surađivala, tražeći o njoj podatke..........zbog haljine. Bolesno.
2020 07 02
aotearoa, lupetate gluposti. svatko ima pravo odbiti suradnju u bilokojem trenutku, nisu niti razmijenjeni podaci. nitko vam nije dužan objašenjenje. možda se nekom ne sviđa vaš pristup, način komunikacije, profilna, povratne, kako vam izgleda profil - bilošto i ima svako pravo odlučiti s kim želi i ne želi surađivati. možda je prekasno pogledala povratne, možda ju je činjenica da ste ostavili povratnu radi mucica nakon što ste artikl iznosili zabrinula i želi se poštedjeti takvih ispada (s razlogom), možda ne želi riskirati da vam haljina ne odgovara jer si ne znate izmjeriti dokud bi vam došla. preporučam da se malo odmaknete od cijele situacije i stavite stvari u perspektivu - činjenica da ste se usporedili s robovima sama za sebe govori o tome da vam toga fali. kontaktiranje kupaca i traženje podataka je uznemiravajuće i bolesno, sumnjam da ikome treba diploma i stručnost da dođe do tog zaključka. ne tiče vas se koliko ima godina i kakva je, jednostavno vam ne želi prodati haljinu (ponovno, s punim razlogom). ovaj cijeli empatični izljev mi naglo ima smisla kad vidim da postoje osobni razlozi za to. koliko znam, za razgovor na forumu, dijeljenje savjeta i slično ne trebamo biti vlasnici krpica. na sreću, i dalje živimo u državi gdje svatko ima pravo reći svoje mišljenje te forum tome i služi. ovaj pokušaj ušutkavanja je potpuno promašen
2020 07 02
> gitadevi: > > aotearoa: > > Ajoj meni, a sto uopce ides pisati kad nemas blage veze o tome sto se tu uistinu dogadja. Ljudi, kaj vi nemate kaj raditi u zivotu nego ovak doslovno gubite vrijeme jer nemate sve potrebne informacije. Buduci da se Holly Golightly (kakva molim te Audrey Hepburn, kak se usudi uzet njezino ime i prezime) nije htjela naci sa mnom uzivo (a ja joj htjela osim love urucit i bombonijeru, presmijesno) pitala sam njezine kupce s kojima je obavila ptimopredaju jel mlada i nezrela u skladu sa svojim strasljivim ponasanjem, jel bahata i uobrazena, gdje je bila primopredaja... Da si pokusam objasniti tu neobjasnjivu mrznju koju je iskazivala prema meni, a ne da bi joj pokucala na vrata. Al glavno da se tu laprda duboko u noc. > > > mateja99: > > > Meni je zastrašujuće da kupilica traži ostale ljude njene podatke i da joj nakon svega kaže da živi blizu nje. Možete misliti bilo što o prodavačici, nije bitno je li ona u pravu ili ne što je uopće pokrenula temu ili da je ovakva ili onakva. Ovo nije normalno da ti zbog haljine ideš do te mjere da ideš kopati po tuđim podacima i da si spreman nekome neželjeno doći na vrata kao najveći stalker. > Mateja, totalno ste u pravu. Upravo zastrašujuće. > Ali, neka je nama aotearoa lijepo objasnila da smo mi zgubidanke koje nemamo što raditi u životu nego ovako gubiti vrijeme. Zato je ona sva zaposlena i svoje vrijeme provodi vrlo smisleno, kao pravi stalker, rujući po Audreyinim povratnima, smetajući ljude s kojima je surađivala, tražeći o njoj podatke..........zbog haljine. Bolesno. O ovome sam upravo ja pisala u početku, osobni podaci nisu zahebancija!
2020 07 02
KAZNENI ZAKON RH Nametljivo ponašanje Članak 140. (1) Tko ustrajno i kroz dulje vrijeme prati ili uhodi drugu osobu ili s njom uspostavi ili nastoji uspostaviti neželjeni kontakt ili je na drugi način zastrašuje i time kod nje izazove tjeskobu ili strah za njezinu sigurnost ili sigurnost njoj bliskih osoba, kaznit će se kaznom zatvora do jedne godine.
2020 07 02
> PretrpaniOrmar: > KAZNENI ZAKON RH > Nametljivo ponašanje > Članak 140. Hoćete li već jednom prestati s pričom o osobnim podacima. Holly_Golightly vas je obmanula, i vi dalje tu bljezgarite o lažima kao o istini. Luđakinja je spomenula da je sljedeći korak policija! I sad ovaj dolje post o zakonu o uhođenju. Da se ispovraćam. Holly_Golightly je trebala nazvati svoju mamu a ne policiju. Da joj mama preradi njene strahove u osjećaj sigurnosti. Mogla mi je konkretno reći što je muči, kakvi strahovi, konačno, mogla je pitati moje prodavače i kupce kakva sam ja osoba. Tako je lako izbrisala oglas, maknula haljinu iz prodaje da sam uvjerena da je uopće ni nema. Nije znala o kojem psiću, kakvom zidu govorim u poruci. Znači ne živi u stanu u kojem je haljina loše oslikana. I vaša uvjeravanja da sve to nije vrijedno zbog neke haljine su neprihvatljiva. Nekome su važne cigarete, nekome kanabis, nekome putovanja, nekome seks, nekome slastice, a ja sam sada u fazi haljina, prvi put u životu sam počela nositi haljine i što se vas tiče koliko je to meni važno. > (1) Tko ustrajno i kroz dulje vrijeme prati ili uhodi drugu osobu ili s njom uspostavi ili nastoji uspostaviti neželjeni kontakt ili je na drugi način zastrašuje i time kod nje izazove tjeskobu ili strah za njezinu sigurnost ili sigurnost njoj bliskih osoba, > kaznit će se kaznom zatvora do jedne godine.
2020 07 02
#nistacamo #samopaisley #haljinazadusevnimir 🙄🙄🙄 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/243c7466be23eda6ff9c81594510e883.jpg)
2020 07 02
> schmetterling: > aotearoa, lupetate gluposti. svatko ima pravo odbiti suradnju u bilokojem trenutku, nisu niti razmijenjeni podaci. nitko vam nije dužan objašenjenje. ISTINA, NAŽALOST SVATKO IMA PRAVO, NO TO JE SAMO NEGATIVNA KARAKTERISTIKA INTERNET KOMUNIKACIJE. IZA NICKA JE LJUDSKO BIĆE, S KOŽOM, SRCEM KOJE KUCA, DUŠOM, OSJEĆAJIMA. NE ZAPITATE SE JE LI TO MORALNO, LJUDSKI? JOŠ JEDNA LAŽ, BILA BIH IMBECIL DA SE BUNIM NAKON ŠTO IZNOSIM ARTIKL. ČINJENICA JE DA PRODAVAČICA ZA SVAKI SVOJ ARTIKL TVRDI DA JE JEDNOM NOŠEN. ZNAMO ŠTO TO ZNAČI, JEDNOM KAO NIJEDNOM. ROBA TREBA BITI BESPRIJEKORNA I IZDRŽATI CIJELU SEZONU S OBZIROM DA SE RADI O SKUPIM TKANINAMA, BRENDIRANOJ ROBI, NO NAKON JEDNOG ILI DVA PRANJA MAJICA IZGLEDA OFUCANO, KAO DA JE NOŠENA DVIJE TRI GODINE. NORMALNI LJUDI S KOJIMA SAM DOSAD KOMUNICIRALA (PRODAVAČI), NA TAKAV MOJ KOMENTAR REKLI BI MI JA SAM VISOKA 175CM I HALJINA MI JE IZNAD GLEŽNJEVA. HOLLY GOLIGHTLY ME JE SA SVOJIM INAĆENJEM TOLIKO IZŽIVCIRALA, NE IZNIJEVŠI POZADINU SVOJIH STRAHOVA BESRAMNO MI JE IZNOSILA MRŽNJU, DISKRIMINACIJU, TO JE METAFORA KOJU VI NISTE U STANJU SHVATITI I ROBOVI SU BILI DISKRIMINIRANI. iZŽIVLJAVALA SE NA MENI. KAO PAPIGA JE PONAVLJALA ISTU REČENICU IAKO JE VIDJELA DA NE DJELUJE. NE VIDIM ZAŠTO BI BILO, BOLESNIJI MI JE OVAJ FORUM. KONTAKTIRALA SAM ZAJEDNIČKU KUPILICU, S KOJOM SAM IMALA IZVRSNU SURADNJU, PREKRASAN SUSRET I NIJE MI ZAMJERILA ŠTO SAM JE PITALA. VRLO JE VAŽNO KOLIKO NETKO IMA GODINA I KOLIKO JE ZREO ILI NEZREO. DA NIJE KLINKA, BEZ PROBLEMA BI SE NAŠLA SA MNOM. UŽIVO SE BOLJE PROCIJENI TKO JE KAKVA OSOBA, ALI KAD SI NEZREO ONDA NE POMAŽE NI UŽIVO, NE ZNAŠ PROCIJENITI LJUDE. LOŠE JE ŠTO RASPRAVLJATE NA TEMELJU POLUISTINA ILI NEISTINA. POTPUNO PROMAŠENO.
2020 07 02
> aotearoa: > > schmetterling: > > aotearoa, lupetate gluposti. svatko ima pravo odbiti suradnju u bilokojem trenutku, nisu niti razmijenjeni podaci. nitko vam nije dužan objašenjenje. > ISTINA, NAŽALOST SVATKO IMA PRAVO, NO TO JE SAMO NEGATIVNA KARAKTERISTIKA INTERNET KOMUNIKACIJE. IZA NICKA JE LJUDSKO BIĆE, S KOŽOM, SRCEM KOJE KUCA, DUŠOM, OSJEĆAJIMA. NE ZAPITATE SE JE LI TO MORALNO, LJUDSKI? > I iza nicka Audrey je osoba od krvi i mesa, s osjecajima, pa i strahovima. Kako bi tebi bilo da neka od nas pokusava saznati tvoje ime i prezime, koliko imas godina i u kojem kvartu zivis?! Zapitas li se to?
2020 07 02
EVO MOJE ZADNJE PORUKE NJOJ, NISAM NI SANJALA DA ME OVDJE OBLAJAVATE DOK SAM PISALA TU PORUKU. Pozdrav 😃 Jos nisam preboljela odbijenicu koju sam dobila od vas. Zaljubila sam se u tu haljinu, ne mogu je zaboraviti. Nisam jos ovdje dozivjela da me netko odbije kad zelim kupiti. Uglavnom sam kupovala primopredajom kad su ljudi iz Zagreba i ostavili su mi komentare da sam draga, njezna, topla osoba i jako simpaticna. Valjda zato sto sam dvaput naletjela na bezobrazne ljude kojima sam imala potrebu dati neg.ocjenu da drugi ne nasjednu na njihove oglase kao sto ja jesam, nisam mislila da ce mi oni uzvratiti negativnom ocjenom buduci da su oni prodajom nastetili meni a ne ja njima. Isla sam sad gledati nickove iz vasih povratnih informacija, pronasla sam jednu nam zajednicku kupilicu i pitala je za vas, rekla mi je u kojem ste kvartu -- cak ni ne stanujemo daleko! Napisali ste da vrsite primopredaju u svom kvartu. Vidjela sam da cak cetiri nicka (vasi kupci) imaju po negativnu ocjenu, a onda sam prestala dalje gledati, mislim da je niz od cetiri dovoljan da dokaze da niste jednoj progledali kroz prste. Zato se sad pitam cime sam vas ja tako isprovocirala da ste me odbili za kupovinu; je li zato sto sam vas zamolila da mi uslikate rasiren donji dio haljine? Ili da mi izmjerite struk? Ne volim imati problematicne odnose s dragim ljudima, zato sam imala potrebu opet vam se javiti da to rascistimo. Laka vam noc
2020 07 02
> sonja90: > > aotearoa: > > > schmetterling: > > > aotearoa, lupetate gluposti. svatko ima pravo odbiti suradnju u bilokojem trenutku, nisu niti razmijenjeni podaci. nitko vam nije dužan objašenjenje. > > ISTINA, NAŽALOST SVATKO IMA PRAVO, NO TO JE SAMO NEGATIVNA KARAKTERISTIKA INTERNET KOMUNIKACIJE. IZA NICKA JE LJUDSKO BIĆE, S KOŽOM, SRCEM KOJE KUCA, DUŠOM, OSJEĆAJIMA. NE ZAPITATE SE JE LI TO MORALNO, LJUDSKI? > > > I iza nicka Audrey je osoba od krvi i mesa. Kako bi tebi bilo da neka od nas pokusava saznati tvoje ime i prezime, koliko imas godina i u kojem kvartu zivis?! > Zapitas li se to? NEMAM S TIM NIKAKVIH PROBLEMA. KAD MI SE NETKO JAVI ZA KUPNJU NIŠTA NE PROVJERAVAM, JER SAM OTVORENA. POŠTENA SAM I ODGOVORNA, NEMAM ŠTO I OD KOGA SE SKRIVATI. PREFERIRAM PRIMOPREDAJU NEGO SLANJE JER VOLIM LJUDE, VOLIM IH SUSRETATI.
2020 07 02
BUDUĆI DA MI JE UZELA HRPU VREMENA, NIJE MI SVEJEDNO JE LI ZRELA OSOBA ILI NEZRELA I NASMRT PREPLAŠENA DA BI ZVALA POLICIJU I LUPETA O TRAŽENJU OSOBNIH PODATAKA NA OVAKO TOPLU, LJUDSKU PORUKU. NIJE BILA DORASLA ISKRENOM RAZGOVORU SA MNOM. UMJESTO DA SA MNOM RAZGOVARA I RASPRAVI TO, ONA JE MOJ NICK IZLOŽILA NA FORUM. JADNICA, KUKAVICA. I JOŠ JE DALA OVDJE LAŽI I OBMANE.
2020 07 02
> aotearoa: > > Pa kad si otvorena trebala si drukcije nastupiti, a ne silom. I nista ne provjeravas? A sto je sa slikom psica? To si isla glumit detektiva kako bi curu ili zezala ili imala opravdanje za sve ovo kasnije. I ne, primopredaja nije obavezna, i ne volimo svi "susretati ljude" jer smo nekad izgubili 2sata na cekanje "susreta," tak da ni to ne mozes ocekivati od svake osobe ovdje. To sto pricas su ciste izmisljotine. Nemas prava traziti na taj nacin nikakve podatke niti na bilo koji nacin prisiljavati nekog da ti proda nesto ako to iz bilo kojeg razloga ne zeli. Nemas prava i prica oko toga je zavrsena.
2020 07 02
> gitadevi: > sonja90 > > A kakve veze ima gdje je bila primopredaja sa godinama, njenim karakterom i svim drugim nebulozama koje bi ti nesto kao razjasnile?! Konacno, sto te briga jel klinka ili odrasla zena, sto imas povezivati kad te jedino zanima haljina, haljina koju ona NECE prodati tebi? Samo to trebas povezati, dakle nece- neda je, pomiri se stim. > Eto i osmog svjetskog čuda - na ovoj temi slažem se sa skoro svakim slovom koje ste napisali i skoro sve potpisujem ;) , sonja90 Ma zna se gdje prica staje. Jedno je ne slagati se i raspravljati, a drugo je silom postizati ciljeve i krasti podatke. Mozemo se posvadjati, pa i vrijedjanje progutam mada to nikako ne podrzavam, ali privatni zivot svake od nas i podaci kad su ovakve sitnice gluposti u pitanju su nesto drugo.
2020 07 02
> gitadevi: > sonja90 > > A kakve veze ima gdje je bila primopredaja sa godinama, njenim karakterom i svim drugim nebulozama koje bi ti nesto kao razjasnile?! Konacno, sto te briga jel klinka ili odrasla zena, sto imas povezivati kad te jedino zanima haljina, haljina koju ona NECE prodati tebi? Samo to trebas povezati, dakle nece- neda je, pomiri se stim. > Eto i osmog svjetskog čuda - na ovoj temi slažem se sa skoro svakim slovom koje ste napisali i skoro sve potpisujem ;) , sonja90 A ja mislila da ćete sve potpisati, kad ono skoro sve. Znači, djelomično. 😂
2020 07 02
1 2 ... 6 7 8 9 10 11