Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Problematična (opsesivna) korisnica

> Audrey_Hepburn: > > katarinamartina: > > > Audrey_Hepburn: > > > @katarina martina nemam na što replicirati jer vaše komentare, kao što sam rekla, uzimam kao neku vrstu humora. Na humor se odgovara humorom, ali nije mi neka situacija za šalu i pošalicu. Šalit ćemo se drugi put. > > Vi ste posljednja osoba s kojom bi se šalila, imam ja moje frendice, frendove s kojima se šalim, ali koji su i vrlo odgovorni, nije uvijek šali vrijeme. To, kako vi mene doživljavate meni nebitno, ali ono baš nebitno. > > Ne izvlačite se, jer ste mogli prije odgovora na upit provjeriti sve koji vam upit pošalju, u ovom slučaju ovu curku, a ne odgovoriti pa tek nakon drugog konkretnog pitanja, odustati od suradnje. > > Curi prijateljski preporučam, da joj je i poklonite ne bi trebala prihvatiti. Idite vi dalje i ponižavajte, blamirajte, postavljajte ad-hoc dijagnoze svima onima koji vam to dozvole. > Sve je u redu @katarina martina, nema potrebe da se i dalje svađate sama sa sobom😊 > Drago mi je što ste urazumili gospođu i obećali joj haljinu pa mi se prestala prijetiti u inbox. Hvala vam na tome! Ne stavljajte mi vaše zaključke u usta, jer nisam nikome ništa obećala, a niti curu kontaktirala, napisala sam da ta haljina nije unikat. Ne svađam se, još manje sama sa sobom i uvucite iglice, bockajte nekog drugog, možete i haljinu navlakušu koju bi rado 'prodali', samo da nema nekih izmišljenih razloga odbijenica. ;)
2020 06 30
Cure hvala na pomoći! Bilo je dosta konstruktivnih savjeta.😊Humor je malo zaspamao temu, ali treba se nekad i nasmijati. Za sada nema prijetnji, a vidim da je jedan od profila blokiran. Bude li se nastavilo nesto slično ili još gore, znam sto mi je ciniti.
2020 06 30
> Audrey_Hepburn: >Humor je malo zaspamao temu, ali treba se nekad i nasmijati. Razlika između onoga što jeste i onoga što želite biti, je ono što radite.To što radite, tj. što ste curi napravili, dokazali ste što? Uskratili joj zadovoljstvo. Ljudi nezadovoljni sobom, ne mogu druge učiniti zadovoljnima i sretnima, u tome je poanta, a ne u odustajanju od suradnje zbog nekakvih opisnih ocjena. To su prozirni štosevi koji vam služe kao paravan.
2020 07 01
Audrey, jako nisko i jadno, potpuno nepotrebno. Gledam i ne vjerujem. Jos se prijetis nekom prijavom, kao da si glavna zvijezda filmskog scenarija i zrtva nekog spektakularnog uhodjenja i maltretiranja, predstavljas korisnicu kao neku zadnju ludjakinju samo zato sto je silno htjela upravo tu haljinu, ili sto li je vec ta kreatura, kupiti. Imala je svako pravo uvrijediti se i raspravljati, i ja bih da se netko tako odnosi prema meni. Ajde jos trazi i sudsku zabranu prilaska najbolje. Vjerujem da nocima od straha ne spavas i okreces se na ulici za sobom. Zeno, ne tripuj si bitnost. Otkantala si ju kao da je Ana Mate u pitanju i neka zadnja suga. Ne zanosi se toliko i ne dopustaj si previse. Ti si ta koja maltretira ovu zenu, sada i javno. Slazem se s KatarinaMartina.
2020 07 01
2 od 49 osoba su napisale "Osoba koju treba izbjegavati". Sasvim dovoljno za odustajanje od suradnje. Nitko ne moze nikoga natjerati jer NE postoji u pravilima nista slicno, nismo duzne biti robovi ovoj stranici i kupcima.
2020 07 01
https://mojekrpice.hr/help/32/koje-su-moje-duznosti-kao-prodavaca
2020 07 01
Sapunica izgleda ipak nije gotova, predobro je to izgledalo. Sinoc sam opet dobila čitavu litaniju u inbox, gospođa ne odustaje. Obavijestila me da kontaktira moje kupce i traži moje podatke uokolo pa je evo našla nekoga tko će joj reći. Živimo blizu kaže mi. To bi me valjda trebalo "motivirati" da se nađem s njom ili što već. Ovo sa osobnim podacima je sad zbija otišlo predaleko tako da će moja sljedeća stanica stvarno biti policija. @ doraos chill out, pls. Svatko ima pravo na svoje mišljenje ali nema nikakve potrebe za ovakvim histeriziranjem.
2020 07 01
Ajde, Fatal Attraction, ishisterizirala si se ti itekako ovdje, samo si ga na finjaka uvukla.
2020 07 01
@Audrey_Hepburn, prijavite je, zašto već niste? Tražili ste pomoć, ali mogli ste posegnuti sa samopomoć na način ignorirati, prethodno pročitavši opisne ocjene, ali ne, vi ste nakon upita odgovorili, uslijedilo je drugo pitanje, neki detalji koje je kupilica željela i imala pravo znati, tek nakon toga joj odgovarate, onako baš grubo, da ne želite suradnju zbog negativnih. Imam blagi osjećaj da nisu negativne u pitanju i da ih niste čitala, nego ste gledali njezin ormar na kojemu nema Gucci, Burberry i nekih brendova, već par dj. cipelica i jedna jaknica. Ona po vašoj 'visosti' nije bila dostojna nositi Twin-set haljinu, jer to mogu samo neke face. Nije vam bilo dosta što ste je odbijanjem ponizili, nego ste još dolili ocat na 'ranu' pa ste i temu blaćenja otvorila. 'Gospođo', možete je i tužiti, ali svaki razuman sudac kreće od početka, ne od kraja. Kako je počeo uvod u suradnju? Pitanje pa odgovor, nakon toga još jedno pitanje, dalje slijedi ostalo, znači, početak suradnje koje se u jednom trenutku za 360° zavrti u kontra smjeru. Naučite se, da ljudi koje se uvrijedi, ponizi, degradira, diskriminira i sl. različito reagiraju kada se nađu, ne svojom voljom, u situaciji da se osjećaju jadno i poniženo. Postavljali ste joj i vi i još neke cure dijagnozu, e to je već malo ozbiljnije, jer za isto je potrebna struka, ne forumski dijagnostičari. Moj savjet, uklonite profilku i nick, jer se odnosi na ženu/damu/humanitarku, koja je dokazala što znači biti čovjek. Daleko ste vi od nje milijun svjetlosnih godina. Ako itko histerizira, to ste vi, ne samo što histerizirate, već i po sitno provocirate, a to i nije baš zanemarivo. Ne glumite žrtvu, jer ste iz cure napravili više od žrtve, tretirate je kao zadnje 'smeće'.
2020 07 01
> katarinamartina: > Moj savjet, uklonite profilku i nick, jer se odnosi na ženu/damu/humanitarku, koja je dokazala što znači biti čovjek. Daleko ste vi od nje, milijun svjetlosnih godina. 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
2020 07 01
I sad opet kreće cjelodnevno svađanje same sa sobom🤦
2020 07 01
> Audrey_Hepburn: > I sad opet kreće cjelodnevno svađanje same sa sobom🤦 Deja-vu.
2020 07 01
Audrey, ignorirajte ju i prijavite ako želite, nema potrebe da više raspravljate s njom. Kontaktiranje drugih kupaca kako bi se došlo do podataka nakon što je suradnja odbijena JE maltretiranje i uhođenje. Ispravno ste odlučili na temelju povratnih informacija koje je dobila, a i ostavila drugima (pogotovo žalba na mucice nakon nekoliko nošenja u kojoj nije niti kontaktirala prodavačicu), a daljnje poruke su vam samo potvrda. Diskriminacija uključuje nepravedno postupanje za koje nema osnove, što ovdje svakako nije slučaj, a to je još i najmanja glupost napisana u ovim teorijama o brendovima i tome zašto haljina nije prodana kupilici.
2020 07 01
> Audrey_Hepburn: > I sad opet kreće cjelodnevno svađanje same sa sobom🤦 Hranite ego krivom hranom, što ga više hranite povećavate mu apetit. raZLOg +, da me vaš postupak ne iznenađuje. ;)
2020 07 01
> sonja90: > 2 od 49 osoba su napisale "Osoba koju treba izbjegavati". Sasvim dovoljno za odustajanje od suradnje. Nitko ne moze nikoga natjerati jer NE postoji u pravilima nista slicno, nismo duzne biti robovi ovoj stranici i kupcima. Da li je naveden razlog u jednoj od tih povratni? Možda je osvetnička negativna. Kad smo već krenuli. Svatko može napisati "Izbjegavati." Zašto? Koji je razlog? Ima samo jednu objašnjenu negativnu kao kupac. I to je bilo prije dosta vremena. Ne sudi!
2020 07 01
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 11