Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Problematična (opsesivna) korisnica

> SilaVila: > Nismo mi psihijatri da curi postavljamo dijagnoze. Ona jednostavno jako želi tu haljinu. Mnoge od nas su bile sigurno nekad u toj situaciji kad mahnito žele neki komad odjeće,a npr. nema veličine u dućanu. Tada smo spremne ići i na kraj svijeta da bi dobile taj predmet naše žudnje.😊 Jer takve smo mi žene.... > Sjetimo se samo onih oglasa gdje cure traže da im se kupi neki artikl u drugom gradu jer nema u njihovom. Ili ima jedna šaljiva izreka: Najviše žalimo za stvarima koje nismo kupili. 😃 Svi smo ponekad bili u toj situaciji. Znači svi imamo dijagnozu.😍. I ja pomislih zašto ne bi rijesili ovu situaciju putem primopredaje,ako ih prodavačica vrši i ako je bila nepovjerljiva. Po meni etiketiranje osoba nije u redu. Osobno bih rekla iskreno kupilici da nemam povjerenja u nju zbog negativnih,ali idemo vidjeti koje rješenje je moguće kako bi izbjegli probleme. I nadalje meni se čini da je prodavačicu vise ...... Apsolutno ne razumijem o čemu vi govorite. Prodavalica je odlučila da neće surađivati s krpičarkom zainteresiranom za njen artikal. Mogla je to odlučiti ne navodeći razloge. Nije bila nepristojna, nije rekl ništa neprimjereno. Odlučila je SVOJU haljinu ne prodati toj krpičarki jer je haljina NJENA i ona s njom može što hoće. Zašto bismo bili tu da odgovorimo na pitanja kupaca ma koliko ona bila čudna? Odlučujemo s kim ćemo surađivati a s kim ne, odgovaramo ako nam se odgovara. Pravila nas obavezuju da i kao kupci i kao prodavači budemo korektni i pošteni, što ne podrazumijeva da moramo surađivati s nekim jer on to želi. Ja sam jednoj krpičarki odbila prodati torbu jer se u jednoj forumskoj temi predstavila nacionalisticom i homofobom. Jesam li na to imala pravo? Naravno. Torba je bila moja.
2020 06 29
I inače se sve shvaća osobno, pa ako te na Krpicama odbiju neke to dožive kao da ih je zaručnik ostavio prid oltaron. Odma drama iz koje slijedi nova dok god komunikacija traje. Strasti se smire ako ih se ne raspiruje. Do 2030 godine vjerojatno ćete obje zaboraviti na ovaj incident
2020 06 29
Sasvim podržavam i razumijem odluku Audry da odustane od prodaje, štoviše, sigurna sam da bi ( a na temelju, ne negativnih koje je dobila, nego recenzija koje korisnica ostavlja okolo sa i bez suradnje) s tom prodajom navukla još sto problema makar i nakon par mjeseci kad se na haljini pojavi neka mucica. Čudim se i vama koje ne razumijete da Ne znači Ne i podržavate ovakva maltretiranja u inboksu a zahvalna sam na temi jer ovako bar možemo vidjeti s kojim korisnicama ne želimo surađivati.
2020 06 29
Ovo je više stvar principa, netko bi surađivao s osobom koja ima i 10 negativnih samo da se riješi odjeće, a netko ne bi ni s onima s jednom negativnom. Individualno je...
2020 06 29
Svatko surađuje kako i s kime želi. Neki sa svima, neki više manje paze i biraju kako bi izbjegli potencijalne probleme. Negdje na početku sam rekla da sam, osim negativnih ocjena koje korisnica ima, pročitala i sve ostale i na temelju toga donijela odluku. Kad sam odvagnula prodaju nasuprot negativnih i neutralnih ocjena koje je korisnica dobila i podijelila (između ostalog i zbog nekakvih mucica koje su se pojavile nakon nekoliko nošenja?!), kod mene nije bilo dvojbe. Ne želim suradnju. S gospođom se sigurno neću nalaziti jer na prijetnje, ucjene i zastrašivanja ne padam. Kod mene to ne prolazi. No nadam se da se smirila i da će prestati. Ako ne, ima institucija koje se time bave.
2020 06 29
Audrey, apsolutno je razumljivo. To sto bi neke dusu prodale vragu njihov je izbor, a tvoj je jasan i opravdan. Adminka bi je trebala upozoriti, nema pravo dosadjivati porukama nijednoj korisnici.
2020 06 30
> gitadevi: Ja sam jednoj krpičarki odbila prodati torbu jer se u jednoj forumskoj temi predstavila nacionalisticom i homofobom. Jesam li na to imala pravo? Naravno. Torba je bila moja. Mišljenja, posebno forumska ne bi trebala utjecati na suradnju. Mene uopće ne zanima i nemam namjeru nikoga mijenjati, na ničije mišljenje utjecati, ako sam nešto objavila, za to 'nešto' mi je jedino bitno, da je obostrano korektno, početak i kraj priče. Uvodničarku ne bi komentirala, jer je ona sve naj, naj, skroz super, barem ona takvo mišljenje o sebi ima, ali joj ne promakne okrznuti se i o druge, konrektno i mene, a kad je tako u svemu naj, ne želi suradnju, a Bože moj, budi takva kakvom se opisuješ pa pokloni tu haljinu i razveseli nekoga. Počela sam sumnjati, je li možda to strah da haljina baš i nije kao u opisu pa se pojavio strah od reklamacije. Svašta na um padne pa i to. Potencijalna kupilica je ocrnjena do bola, ponižena i razumijem je da uzvraća na način na koji to radi. Je li ona manje vrijedna sa dvije negativne, od onih sa 5 koje tisuću i više pozitivnih isključuju? Koliko je curi, koja silno želi tu haljinu, postavljeno dijagnoza, zbog čega, zašto? Sve se jednom vrati u bilo kojem segmentu pa tako za karmu ne bih rekla da je *učka, ona je samo sjeme koje mi proizvodimo našim postupcima. Bez sumnje, bilo kada, prije ili kasnije vratiti će se u obliku u kakvom smo ga proizveli i to kada najmanje očekujemo ili uopće ne očekujemo. Uživajte zajedno s uvodničarkom, branite njezin postupak, vaša volja, ja tako nešto osuđujem, meni je to strano. Ne uživam nekoga/nikoga ponižavati, jer zbog toga ne bih bila sretna, ne bi bila ja. Mislite što god želite, vaš problem. Ima tih haljina, nije ova unikat iz kolekcije 2015/2016. Sve se može, kad se ima volje, kad se hoće. ;)
2020 06 30
> katarinamartina: > > gitadevi: > Ja sam jednoj krpičarki odbila prodati torbu jer se u jednoj forumskoj temi predstavila nacionalisticom i homofobom. Jesam li na to imala pravo? Naravno. Torba je bila moja. > Mišljenja, posebno forumska ne bi trebala utjecati na suradnju. Mene uopće ne zanima i nemam namjeru nikoga mijenjati, na ničije mišljenje utjecati, ako sam nešto objavila, za to 'nešto' mi je jedino bitno, da je obostrano korektno, početak i kraj priče. > Uvodničarku ne bi komentirala, jer je ona sve naj, naj, skroz super, barem ona takvo mišljenje o sebi ima, ali joj ne promakne okrznuti se i o druge, konrektno i mene, a kad je tako u svemu naj, ne želi suradnju, a Bože moj, budi takva kakvom se opisuješ pa pokloni tu haljinu i razveseli nekoga. > Počela sam sumnjati, je li možda to strah da haljina baš i nije kao u opisu pa se pojavio strah od reklamacije. Svašta na um padne pa i to. > Potencijalna kupilica je ocrnjena do bola, ponižena i razumijem je da uzvraća na način na koji to radi. Je li ona manje vrijedna sa dvije negativne, od onih sa 5 koje tisuću i više pozitivnih isključuju? > Koliko je curi, koja silno želi tu haljinu, postavljeno dijagnoza, zbog čega, zašto? Sve se jednom vrati u bilo kojem segmentu pa tako za karmu ne bih rekla da je *učka, ona je samo sjeme koje mi proizvodimo našim postupcima. Bez sumnje, bilo kada, prije ili kasnije vratiti će se u obliku u kakvom smo ga proizveli i to kada najmanje očekujemo ili uopće ne očekujemo. Slažem se...
2020 06 30
Dodala bih, da je i tema otvorena, ne s namjerom obraniti se od cure koja je u opisima nekih očaj, /a možda u reali bolja od tisuće onih koji se predstavljaju kao anđeli, samo im još krila nedostaju/nego dolijevanje octa na ranu. Svi mi neke situacije doživljavamo na svoj način, netko za nekim žaluje duže, netko vremenski kraće, netko nešto želi i već se u tome vidi i ako ne realizira osjeća se jadno, poniženo, manje vrijedno, netko bi na odbijenicu reagirao tipa, ajd' dalje od mene i ti i tvoja krpica. Nema dvoje istih, svi smo različiti pa i jednojajčani blizanci ne razmišljaju identično, a ne mi tu sklepani bogtepitaj odakle sve ne. Uvodničarko, repliciraj mi odgovori što želiš, ja ću sve iza leđa baciti, ali za mene si obična jadnica, uživaš poniziti, danas ovu curu, sutra ćeš već nekog drugog naći i doći tu plakati, glumiti žrtvu. Žao mi je cure što je sebe dovela u situaciju klečati pred tobom, jako mi žao što je sebi to dozvolila, ali očito je želja bila jača od ponosa. Bacila je ponos pred okrutnošću, a da toga nije bila svjesna. Ako nisi željela suradnju, zašto si joj na upit odgovorila i na taj način je obmanula i dala lažnu nadu? Pokrij se tom haljinom i uživaj.
2020 06 30
@katarina martina nemam na što replicirati jer vaše komentare, kao što sam rekla, uzimam kao neku vrstu humora. Na humor se odgovara humorom, ali nije mi neka situacija za šalu i pošalicu. Šalit ćemo se drugi put.
2020 06 30
> katarinamartina: > > gitadevi: > Ja sam jednoj krpičarki odbila prodati torbu jer se u jednoj forumskoj temi predstavila nacionalisticom i homofobom. Jesam li na to imala pravo? Naravno. Torba je bila moja. > Mišljenja, posebno forumska ne bi trebala utjecati na suradnju. Mene uopće ne zanima i nemam namjeru nikoga mijenjati, na ničije mišljenje utjecati, ako sam nešto objavila, za to 'nešto' mi je jedino bitno, da je obostrano korektno, početak i kraj priče. > Uvodničarku ne bi komentirala, jer je ona sve naj, naj, skroz super, barem ona takvo mišljenje o sebi ima, ali joj ne promakne okrznuti se i o druge, konrektno i mene, a kad je tako u svemu naj, ne želi suradnju, a Bože moj, budi takva kakvom se opisuješ pa pokloni tu haljinu i razveseli nekoga. > Počela sam sumnjati, je li možda to strah da haljina baš i nije kao u opisu pa se pojavio strah od reklamacije. Svašta na um padne pa i to. Mišljenja ne bi trebala utjecati na suradnju :D?!Jer? Postoji pravilo? Negdje piše? Mišljenje bi trebalo ukinuti pri odabiru osobe s kojom se želi ili ne želi surađivati?! Mišljenje je opasno?!Vama je možda svejedno s kim surađujete, nekima od nas je to važno. Koliko znam, sloboda mišljenja i odlučivanja u skladu s njim još nije dokinuta čak ni kod nas.
2020 06 30
> Audrey_Hepburn: > @katarina martina nemam na što replicirati jer vaše komentare, kao što sam rekla, uzimam kao neku vrstu humora. Na humor se odgovara humorom, ali nije mi neka situacija za šalu i pošalicu. Šalit ćemo se drugi put. Vi ste posljednja osoba s kojom bi se šalila, imam ja moje frendice, frendove s kojima se šalim, ali koji su i vrlo odgovorni, nije uvijek šali vrijeme. To, kako vi mene doživljavate meni nebitno, ali ono baš nebitno. Ne izvlačite se, jer ste mogli prije odgovora na upit provjeriti sve koji vam upit pošalju, u ovom slučaju ovu curku, a ne odgovoriti pa tek nakon drugog konkretnog pitanja, odustati od suradnje. Curi prijateljski preporučam, da joj je i poklonite ne bi trebala prihvatiti. Idite vi dalje i ponižavajte, blamirajte, postavljajte ad-hoc dijagnoze svima onima koji vam to dozvole.
2020 06 30
> gitadevi: > > katarinamartina: > > > gitadevi: > > Ja sam jednoj krpičarki odbila prodati torbu jer se u jednoj forumskoj temi predstavila nacionalisticom i homofobom. Jesam li na to imala pravo? Naravno. Torba je bila moja. > > Mišljenja, posebno forumska ne bi trebala utjecati na suradnju. Mene uopće ne zanima i nemam namjeru nikoga mijenjati, na ničije mišljenje utjecati, ako sam nešto objavila, za to 'nešto' mi je jedino bitno, da je obostrano korektno, početak i kraj priče. > > Uvodničarku ne bi komentirala, jer je ona sve naj, naj, skroz super, barem ona takvo mišljenje o sebi ima, ali joj ne promakne okrznuti se i o druge, konrektno i mene, a kad je tako u svemu naj, ne želi suradnju, a Bože moj, budi takva kakvom se opisuješ pa pokloni tu haljinu i razveseli nekoga. > > Počela sam sumnjati, je li možda to strah da haljina baš i nije kao u opisu pa se pojavio strah od reklamacije. Svašta na um padne pa i to. > Mišljenja ne bi trebala utjecati na suradnju :D?!Jer? Postoji pravilo? Negdje piše? Mišljenje bi trebalo ukinuti pri odabiru osobe s kojom se želi ili ne želi surađivati?! Mišljenje je opasno?!Vama je možda svejedno s kim surađujete, nekima od nas je to važno. Koliko znam, sloboda mišljenja i odlučivanja u skladu s njim još nije dokinuta čak ni kod nas. > Gita, da je po tome, ne bi sa minimalno 99% nekih sa foruma imala suradnje. Nije mi za kruh i mlijeko, a niti neophodno hoću li nešto prodati ili ne, hoću li pokloniti ili ne, moja dobra volja, a dobre mi volje nikada ne nedostaje. Prema svima sam korektna u svim suradnjama i nikada se neću promijeniti, uvijek isto, isto, korektno i odgovorno. Ima ih koje otvore novi profil ili nekoga 'pošalju', jer misle da sam naivna pa ne kužim tko se iza upita krije. Mogu slobodno i sa svog pravog profila poslati upit, jer je s druge strane skroz razumna osoba koja ne miješa kruške i jabuke, babe i žabe. ;)
2020 06 30
> katarinamartina: > Potencijalna kupilica je ocrnjena do bola, ponižena i razumijem je da uzvraća na način na koji to radi. Je li ona manje vrijedna sa dvije negativne, od onih sa 5 koje tisuću i više pozitivnih isključuju? > Koliko je curi, koja silno želi tu haljinu, postavljeno dijagnoza, zbog čega, zašto? Sve se jednom vrati u bilo kojem segmentu pa tako za karmu ne bih rekla da je *učka, ona je samo sjeme koje mi proizvodimo našim postupcima. Bez sumnje, bilo kada, prije ili kasnije vratiti će se u obliku u kakvom smo ga proizveli i to kada najmanje očekujemo ili uopće ne očekujemo. > Uživajte zajedno s uvodničarkom, branite njezin postupak, vaša volja, ja tako nešto osuđujem, meni je to strano. Ne uživam nekoga/nikoga ponižavati, jer zbog toga ne bih bila sretna, ne bi bila ja. > Mislite što god želite, vaš problem. > Ima tih haljina, nije ova unikat iz kolekcije 2015/206. Sve se može, kad se ima volje, kad se hoće. ;) Svaka čast
2020 06 30
> katarinamartina: > > Audrey_Hepburn: > > @katarina martina nemam na što replicirati jer vaše komentare, kao što sam rekla, uzimam kao neku vrstu humora. Na humor se odgovara humorom, ali nije mi neka situacija za šalu i pošalicu. Šalit ćemo se drugi put. > Vi ste posljednja osoba s kojom bi se šalila, imam ja moje frendice, frendove s kojima se šalim, ali koji su i vrlo odgovorni, nije uvijek šali vrijeme. To, kako vi mene doživljavate meni nebitno, ali ono baš nebitno. > Ne izvlačite se, jer ste mogli prije odgovora na upit provjeriti sve koji vam upit pošalju, u ovom slučaju ovu curku, a ne odgovoriti pa tek nakon drugog konkretnog pitanja, odustati od suradnje. > Curi prijateljski preporučam, da joj je i poklonite ne bi trebala prihvatiti. Idite vi dalje i ponižavajte, blamirajte, postavljajte ad-hoc dijagnoze svima onima koji vam to dozvole. Sve je u redu @katarina martina, nema potrebe da se i dalje svađate sama sa sobom😊 Drago mi je što ste urazumili gospođu i obećali joj haljinu pa mi se prestala prijetiti u inbox. Hvala vam na tome!
2020 06 30
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 11