Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Problematična (opsesivna) korisnica

Audrey, situacija je i više nego jasna, svaki razuman čitatelj nema baš nikakvih dvojbi tko maltretira, a tko je maltretiran. Jasno si obrazložila i čemu tema. Kako su djevojke savjetovale, ne odgovaraj na poruke.
2020 06 29
da li se može uvesti opcija da blokiraš pojedinog korisnika da ti se ne može javljati? da ga staviš u neki "spam"?? iako ova je otvorila tri različita profila pa ne bi bilo koristi, ali možda za ubuduće...(?) ,:)
2020 06 29
Da situacija je baš nezgodna. I ja sam imala par suradnji sa curama po jednu ili dvije negativne. Normalno da je to Vaše pravo, hoćete li prodati toj osobi ili ne. Možda je trebalo to odmah u početku skratiti pa da ste jednostavno rekli da je haljina rezervirana.. a do kada, do kad vi želite.. Ta osoba bi onda možda i zaboravila.. ili ništa ne odgovoriti. Meni je cure malo i žao, očito je jako htjela haljinu pa ju je vaše odbijanje uznemirilo. Savjetujem da pokušate to sve mirno rješiti, ispričajte joj se jer nije ni ona kriva, hoće kupiti, a vi joj ne želite dati. Možda se smiri. Sjetite se Julie Roberts u filmu Pretty Woman, nisu je htjeli poslužiti pa je plakala i teško je dirnulo😉😅 Ja Vas u potpunosti razumijem. Imala sam sličnu situaciju od korisnice koja mi je oko 30-ak poruka poslala za zamjene, pa zašto neću, kako ovo, kako ono. Strašno uznemirujuće. Nakon par mojih odgovora u fino, da i ona mene shvati da su mi novci potrebni, više joj nisam ni odgovarala. Pa je mučenju došao kraj! Ako ne odgovorite na upite, ne može vas se ni prozivati za bilo što. Lijepi pozdrav!
2020 06 29
Nismo mi psihijatri da curi postavljamo dijagnoze. Ona jednostavno jako želi tu haljinu. Mnoge od nas su bile sigurno nekad u toj situaciji kad mahnito žele neki komad odjeće,a npr. nema veličine u dućanu. Tada smo spremne ići i na kraj svijeta da bi dobile taj predmet naše žudnje.😊 Jer takve smo mi žene.... Sjetimo se samo onih oglasa gdje cure traže da im se kupi neki artikl u drugom gradu jer nema u njihovom. Ili ima jedna šaljiva izreka: Najviše žalimo za stvarima koje nismo kupili. 😃 Svi smo ponekad bili u toj situaciji. Znači svi imamo dijagnozu.😍. I ja pomislih zašto ne bi rijesili ovu situaciju putem primopredaje,ako ih prodavačica vrši i ako je bila nepovjerljiva. Po meni etiketiranje osoba nije u redu. Osobno bih rekla iskreno kupilici da nemam povjerenja u nju zbog negativnih,ali idemo vidjeti koje rješenje je moguće kako bi izbjegli probleme. I nadalje meni se čini da je prodavačicu vise od negativnih izbacila druga poruka u kojoj kupac kaže da haljina na slikama nije dobro prezentirana. Poruka je malo neobična,ali tu smo da odgovorimo na dodatna pitanja kupaca ma koliko ona nama bila čudna. Jedna od mojih najboljih kupilica cesto ima tako neka čudna pitanja i komentare. Tko ju ne zna,isto bi svašta mogao pomisliti kao i Vi o ovoj kupilici....na kraju krajeva vidim i da potencijalna kupilica zna sročiti dobro poruku i da nije baš bespametna.
2020 06 29
> teehee: > Audrey, situacija je i više nego jasna, svaki razuman čitatelj nema baš nikakvih dvojbi tko maltretira, a tko je maltretiran. Jasno si obrazložila i čemu tema. > Kako su djevojke savjetovale, ne odgovaraj na poruke. Upravo to. Najbolje ne odgovarati! 😉
2020 06 29
> anaa1207: > jel gospođa negdje na liječenju i zašto nije? da ne vjeruješ. Ne razbacuj se dijagnozama.
2020 06 29
> SilaVila: > Nismo mi psihijatri da curi postavljamo dijagnoze. Ona jednostavno jako želi tu haljinu. Mnoge od nas su bile sigurno nekad u toj situaciji kad mahnito žele neki komad odjeće,a npr. nema veličine u dućanu. Tada smo spremne ići i na kraj svijeta da bi dobile taj predmet naše žudnje.😊 Jer takve smo mi žene.... > Sjetimo se samo onih oglasa gdje cure traže da im se kupi neki artikl u drugom gradu jer nema u njihovom. Ili ima jedna šaljiva izreka: Najviše žalimo za stvarima koje nismo kupili. 😃 Svi smo ponekad bili u toj situaciji. Znači svi imamo dijagnozu.😍. I ja pomislih zašto ne bi rijesili ovu situaciju putem primopredaje,ako ih prodavačica vrši i ako je bila nepovjerljiva. Po meni etiketiranje osoba nije u redu. Osobno bih rekla iskreno kupilici da nemam povjerenja u nju zbog negativnih,ali idemo vidjeti koje rješenje je moguće kako bi izbjegli probleme. I nadalje meni se čini da je prodavačicu vise od negativnih izbacila druga poruka u kojoj kupac kaže da haljina na slikama nije dobro prezentirana. Poruka je malo neobična,ali tu smo da odgovorimo na dodatna pitanja kupaca ma koliko ona nama bila čudna. Jedna od mojih najboljih kupilica cesto ima tako neka čudna pitanja i komentare. Tko ju ne zna,isto bi svašta mogao pomisliti kao i Vi o ovoj kupilici....na kraju krajeva vidim i da potencijalna kupilica zna sročiti dobro poruku i da nije baš bespametna. 🙌🏼🙌🏼👏🏼
2020 06 29
Meni ovdje nije jasno - zašto ne prodati korisnici (čak i onoj koja ima i nekoliko negativnih) koja nešto želi - ako uplati unaprijed, naravno? Ovo - da netko smatra da ima izričito pravo nekome NE prodati - mi zapravo jako ružno zvuči. Ali to je samo moje skromno mišljenje.
2020 06 29
> lilarose: > Meni ovdje nije jasno - zašto ne prodati korisnici (čak i onoj koja ima i nekoliko negativnih) koja nešto želi - ako uplati unaprijed, naravno? > Ovo - da netko smatra da ima izričito pravo nekome NE prodati - mi zapravo jako ružno zvuči. > Ali to je samo moje skromno mišljenje. Možda zato što neko ne želi pod svaku cijenu prodat nešto. Nema sve cijenu. Ako prodavač ocijeni da i kasnije , možda, može imat problem s određenim kupcem , ako jednostavno ima neki filing i ne zeli dat svoje podatke , i ko zna iz kojih još razloga ....njegovo je to pravo i meni to nije ružno ....Po meni je puno pravo prodavača da odredi s kim želi poslovat i koga "pustit u svoj dućan" .
2020 06 29
Evo bas citam ovu temu i znam iz osobnog iskustva o kojoj se kupilici radi, Vase je pravo odluciti da li ce te nekome prodati nesto ili ne no ja sam sa njom u 2.mj imala ugodnu i korektnu suradnju bez ikakvih komplikacija. Curke mi je zao iz razloga sto ocito zaista jako zeli tu haljinu.. 😏
2020 06 29
Nikako mi nije jasno stajanje u obranu cure koja izjavi ''znam kako su se osjećali crnci tlačeni od robovlasnika' jer nije kupila haljinu koju je htjela.
2020 06 29
> MartinaTonkovic: > Evo bas citam ovu temu i znam iz osobnog iskustva o kojoj se kupilici radi, Vase je pravo odluciti da li ce te nekome prodati nesto ili ne no ja sam sa njom u 2.mj imala ugodnu i korektnu suradnju bez ikakvih komplikacija. Curke mi je zao iz razloga sto ocito zaista jako zeli tu haljinu.. 😏 Vama je žao osobe koja "jako želi" tu haljinu i ako je ne dobije na ovakav način maltretira prodavačicu?!?! Jeste li dobro pročitali njene poruke?? Prodavačica je izgleda imala jako dobar predosjećaj odbijajući suradnju. I kakve veze ima kao što je napisala neka cura gore, jeli isti čas pogledala profil ili nakon te prve poruke, pa niti joj je dala podatke niti išta dogovorila.
2020 06 29
Ma jesam sve sam procitala, kazem samo da mi je zao u smislu da ju zalim kad se radi jedne haljine raspisala i upustala u mucnu raspravu, naravno da ne odobravam takvo maltretiranje niti bih osobno to trpila niti bi imala zivaca uopce joj bilo sta odgovarati.. Na prodavacici je stvar izbora kome ce i da li ce prodati. Ja eto na srecu do sad nisam imala neugodnih iskustava sa curama koje su imale negativne ( i nadam se da ih necu imati)pa osobno ne sudim nikome.. niti stajem u bilo kakvu obranu. No ipak ,ja nisam dugo na krpicama pa vi curke imate puno vise iskustva i vjerovatno ste se svega nagledale.. Tema mi je zapela za oko iskljucivo radi korisnice koja mi je poznata iz suradnje. Nisam zaista nista lose mislila... > vedranapv: > > MartinaTonkovic: > > Evo bas citam ovu temu i znam iz osobnog iskustva o kojoj se kupilici radi, Vase je pravo odluciti da li ce te nekome prodati nesto ili ne no ja sam sa njom u 2.mj imala ugodnu i korektnu suradnju bez ikakvih komplikacija. Curke mi je zao iz razloga sto ocito zaista jako zeli tu haljinu.. 😏 > Vama je žao osobe koja "jako želi" tu haljinu i ako je ne dobije na ovakav način maltretira prodavačicu?!?! > Jeste li dobro pročitali njene poruke?? > Prodavačica je izgleda imala jako dobar predosjećaj odbijajući suradnju. > I kakve veze ima kao što je napisala neka cura gore, jeli isti čas pogledala profil > ili nakon te prve poruke, pa niti joj je dala podatke niti išta dogovorila.
2020 06 29
ja sam još jednom pročitala sve poruke i po svemu viđenom prodavačica je imala dobar feeling za ne ući u suradnju. Izjave poput "tlačenje crnaca", "ucjene da ako se ne nađe s njom da će joj iz osvete ostaviti dvije negativne da nauči lekciju", more trabunjanja o šahu, goropadnosti i slično (?!?) mislim WTF....ona "zahtjeva od prodavačice da joj izvoli naći istu haljinu jer je ona izgubila previše vremena dok se odlučila kupiti ovu" (??!!)....ona MORA imati ovu haljinu iz nekih (meni osobno) potpuno nebuloznih razloga (??) p.s. koliko sam upoznata sa dosadašnjom praksom, na forumu je čest i normalan običaj pozvati i prozvanu stranu na forum da se pošteno očituje ukoliko želi. Osobno bih takve poruke stavila na ignore, ali isto tako razumijem i želju da se sve na miran i pristojan način pojasni nezadovoljnoj strani. #WTF #toplotniudar
2020 06 29
> lilarose: > Meni ovdje nije jasno - zašto ne prodati korisnici (čak i onoj koja ima i nekoliko negativnih) koja nešto želi - ako uplati unaprijed, naravno? > Ovo - da netko smatra da ima izričito pravo nekome NE prodati - mi zapravo jako ružno zvuči. > Ali to je samo moje skromno mišljenje. A zašto bi to ružno zvučalo? Pa valjda svatko odlučuje s kim će surađivati. I kupci razmisle s kojim će prodavateljem ući u suradnju.
2020 06 29
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 11