Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kako ide prodaja?

Postavljam nakon duzeg izbivanja artikle i cekaam 😁
2020 07 03
Meni super od kad je korona.
2020 07 04
> Laninkutak: > Meni super od kad je korona. Sorry, ali sudeći po povratnima od korone do sada vidim 3-4 povratne kod Vas za skoro 5 mjeseci i Vi kažete super.Vjeruje da su zamjene u pitanju. 🤔
2020 07 04
> Boston: > > Laninkutak: > > Meni super od kad je korona. > Sorry, ali sudeći po povratnima od korone do sada vidim 3-4 povratne kod Vas za skoro 5 mjeseci i Vi kažete super.Vjeruje da su zamjene u pitanju. 🤔 Ma povratne često ne pokazuju koliko tko prodaje, najviše zbog toga što u zadnje vrijeme rijetko tko ostavlja povratne, ne znam zašto? Ja osobno imam puno stalnih kupaca koji su već prije ostavili ocjenu, a često kupuju i po nekoliko artikala odjednom.
2020 07 04
Slazem se, nekima se naprosto ne da ostaviti povratnu, ja kad sve zbrojim imam bar dvadesetak suradnji koje nisu evidentirane povratnima.. 🤷‍♀️ Ja ostavim kupcu nakon uplate ulagvnom, a ako moram u porukama pitati dal je paket stigao, jel sve ok, i ne vidim da su ostavili i oni meni, obrisem i ja svoju, jer ono.... Pored toga neke stvari sam prodala van krpica pa tu isto ne dobijes povratnu..
2020 07 04
1 2 3