Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Elektrostimulacija misica kod kuce

Cure ima li tko spravicu za elektrostimulaciju. Zanima me netko tko koristi redovno i ima li ucinka?
2020 07 23
Moja majka ima 2.. jednu veliku za doma i jednu putnu. Ona je prezadovoljna i preporuča i posuđuje ostalima... Tak da pretpostavljam da ima učinka... :) meni je feeling skroz cool tak da si i ja planiram uzeti ovu manju putnu za nakon stimulaciju mišića nakon treninga!
2020 07 23
Super ako imate slikicu tih spravica bar s neta posaljite ako vam nije opterecenje. Hvala puno
2020 07 24
bok cure, ako može pitanje - koji je učinak tih sprava, masaža mišića nakon treninga ili "izgradnja" odnosno rad mišića...malo sam zbunjena a zanimljiva mi je tema... Pogotovo sa koronom i svim nije baš za ići puno među ljude :")
2020 07 24
Spravice izazivaju kontrakcije misica kao kad vjezbate. Imam neko cudo s ebaya radi ali ne može se usporedit s elektrostimulacijom u salonu. U iducu srijedu idem na zadnji paket oblikovanja u koju mi je ukljucena i elektrostimulacija..doslovce zamrem. Cura mi radi na 30% kaze da zene to rade i na 100 % ja ne mogu vjerovat da netko to moze izdrzat jer mi je zbilja neugodno. Al da ima ucinka ima stomak mi se prepolovio al uz lipolaser body wraping i limfnu drenazu uz to. sad bi nastavila kod kuce. Pa me zanimalo dali je netko s tim kucnim elektrostimulacijama sta uspio..tetka mi se kune u abtronic al nezz ni gdje bi ga sad uzela dali ga ima jos uopce.
2020 07 24
evo... s neta sam našla jer je kod stare... prvi skup, drugi mislim da je 10 eura bio.... ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/cdf5923750528ea8a8d3ee16e8575fe1.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/550cec47931b65db5c19d76c97467379.jpg) preporučam ovaj drugi!! ide na baterije i jedne traju cca oko 22x cijele ture po 30 min... tak nekaj... al iznenađujuće puno!
2020 07 28
ovo mi izgleda za opuštanje mišića a ne elektrostimulacija kod koje dolazi do kontrakcija mišića slično kao kod vježbanja :|
2020 07 29
> PretrpaniOrmar: > ovo mi izgleda za opuštanje mišića a ne elektrostimulacija kod koje dolazi do kontrakcija mišića slično kao kod vježbanja :| Nije to to. U salonu se elektrode postavljaju ..kod mene npr na abdominalne misice kontrakcije su za poludit na 30 % kao lagani trudovi. Prave kontrakcije. Uredaj s ebaya koji imam isto radi kontrakcije. Zaljepe se elektrodice na odredeni dio abdomena ruku ili nogu.
2020 07 29