Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Krojačica u Splitu

Pozdrav 😊 Zanima me ima li netko preporuku za neku kvalitetnu i ne preskupu krojačicu? U smislu da joj mogu i donijeti neku skicu pa do tog da mi nešto suzi, skrati i sl. Naime često kupujem po second hand shopovima pa imam neku ideju kako bih to prekrojila, skiciram i nikako na zelenu granu s dosadašnjim krojačicama 😂 Ukoliko netko ima preporuke bila bih zahvala (i da pretražila sam sve forume bez uspjeha)
2020 08 17
Sto se tice popravaka meni su bile super one u Citya 😁
2020 08 17
Misliš Ankicu? Meni su šile haljinu za maturalnu i nisam zadovoljna omjerom cijene i usluge
2020 08 17
Ne bave se oni sivanjem,nego samo krojackim popravcima koliko znam. Zove se Servis za odjeću "Clean4You" . 🤷🏻‍♀️
2020 08 18
Ja imam super iskustva sa krojačicom u zgradi Autohrvatske.
2020 08 18
> bran32: > Ja imam super iskustva sa krojačicom u zgradi Autohrvatske. Ma daj? Ime?
2020 08 18
Ja zaboravila da sam pisala ovde :). Zove se krojački salon Nada Dubrovačka 3.
2020 08 20
Meni je sila haljinu Neli krojacki salon u simicevoj 26, i stvarno tople preporuke jer je sve napravila kako sam i trazila🤗
2020 08 21
Joj hvala vam svima na odgovorima 🤗🤗 Više mi je puna pipa da odnesem nešto i kao sve se kuži šta tražim, a na kraju dobijem deseto
2020 08 21