Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Udobne tenisice?

U potrazi sam za udobnim tenisicama pa ako možete neke preporučiti. Naime, imala sam nike air max koje su preudobne, ali dosta su sportske pa bilo bi dobro ako netko zna za neke koje su elegantnije da mogu na primjer i na haljinu, a istovremeno i udobne bila bih zahvalna. Unaprijed hvala :D
2020 08 25
Reebok club c 85. Zaljubljena sam u njih od prvog dana i ne skidam se iz njih, ljudi ce pomislit da nemam sta drugo obut 😂 Al ozbiljno, udobne su i idu bas na sve.
2020 08 25
Skechers! Ja samo te nosim već godinama, imaju i elegenatnije cipele, npr gležnjače na petu su im preudobne
2020 08 25
Ja preporucam Tamaris, ja svoje nosim i na posao i na sljeme, odlične modele imaju i preudobne su
2020 08 25
Nosim vec duze vrijeme Hilfiger tenisice ( Annie model cini mi se) i jako su udobne. Idu na haljine i na sportsko. Takoder preporuku imam za Pepe Jeans ( Zion model), imam bijele i crne koliko su mi dobre. Cesto se nadu na popustu oba modela pa se da jako povoljno proci. Hilfiger sam u Office Shoes platila oko 350 kn, a Pepe Jeans 300 kn.
2020 08 25
Fila Disruptor. Imat ćete osjećaj kao da hodate po oblacima.
2020 08 25
Hogl,nema udobnijih i na sve ih nosim.🥰
2020 08 25
> LovelyLady: > Fila Disruptor. Imat ćete osjećaj kao da hodate po oblacima. E takav je i kod nike air max osjećaj
2020 08 25
Nike react! Definitvno najbolje koje sam imala. I prije njih Huarache Nike.
2020 08 26
Skechers :) :)
2020 08 26
Nike huarache od tenisica koje su nesto izmedju ni presportske ni prelegantne ja ih nosim uz haljinice uz trapke kao da hodas po jastuku meni osobno najudobnije od Nike obuce ..Reebok classic takodjer preudobne a univerzalne su ...a sto se tice ovih bas elegantnih Calvin Klein i Tommy Hilfiger modeli
2020 08 26
Pozdrav! Evo da i ja predložim 😄 Adidas neo cloudfoam advantage, imam ih i preee udobne su, a mogu se na dosta toga iskombinirati.. Također i Vansice su vam super, Nike huarache,superstar Adidas... 🤗🤗
2020 08 26
Adidas Stan Smith, Nike Air Force 😍
2020 08 28