Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Čišćenje uggsica

Pozdrav svima, Treba mi savjet. Smočile su mi se uggsice na kiši pa ako netko zna kako ih sam oprati, tj. čime, bila bi zahvalna. 😩 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/a684ddb732abf578b0c2a300ca47065b.jpg)
2020 08 28
Ja bi probala onim vlažnim maramicama za čiščenje...imam trosjed sličnog materijala i tako čistim flekice... :)
2020 08 28
Ja svoje cistim tekucom nilom za vunu.Napravite pjenu u lavoru i namocite u pjenu onu spuzvicu za sude ,grubom stranom istrljate posteno.Unutra stavite papira i kad se osuse -ne na jako sunce,u hlad iscetkate ih sa cetkom za brusenu kozu(u deichmannu ili sl ducanima kupljena).Budu ko nove ciste i mirisne...za manja zaprljanja koristim cetkicu iz dm-a,na jednoj strani cetkica na drugoj gumica.Sa gumicom obrisete tragove a sa cetkicom istrljate😊
2020 08 29
I da ...savjet-kupite impregnacijski prozirni sprej moze isto u deichmannu ili u mulleru i poslije kompletnog ciscenja prespricajte cizmice,manje se hvata prljavstina na njih
2020 08 29
Hvala drage zene na odgovorima! ❤️
2020 08 29
Imate u deichmannu pjenu za čišćenje, košta vam oko 45 kn dolazi vam sa spužvicom. odlična pjena, skida sve fleke
2020 09 01
Hvala Vam 😊
2020 09 04
Ako su Uggsice original onda iskljucivo Ugg set za ciscenje - imate dosta videa na you tubeu kako se cisti (pjena za pranje i nakon dobrog susenja na zraku od par dana, strcanje impregnacijom). Svi no name impregnacijski sprejevi mogu ih ukrutiti. Set mozete kupiti online izvana ili u Karle i Xyz. Takoder se pojedini djelovi seta mogu odvojeno kupovati. Sretno! 🙂
2020 09 14