Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Zara kožna jakna

Otvaram ovu temu jer sam nedavno kupila Zarinu kožnu jaknu. Naravno, platila sam ju 50E(oko 300 kn) stoga, nije prava koža nego Poliester 100%. Zanima me trajanje takvih jakni, jer sam ju kupila u Munchenu prije nekih mj dana i nosila svega 4 puta(ako i toliko), vec sam primijetila da mi se koža počela malo uništavat, malo se izlizala na kragni kao da sam ju nosila 100 puta. Kako održavati i brinuti se o takvim jaknama da dulje traju jer mi se ne izdvaja nakon par mjeseci ista svota novca za takvu jaknu? Ima li netko Zarinu kožnu jaknu i kako ste zadovoljni? Sve što znam je da se jakna ne smije prati u veš mašini, da se ne smije nositi stalno po kiši(ajde par puta ako te kiša strefi, ne smije stojati na jakom suncu) stoji mi odvojena u ormaru od svih predmeta da se ne gužva pa mi ona tako vraća🤦‍♀️🤦‍♀️
2020 08 29
Evo slika ako netko planira kupiti ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/f440adf4ed2157e1be3f133cc0e45b9e.jpg)
2020 08 29
ajoj to je jako loša kvaliteta ako tako brzo odlazi, ali opet čak i da samo stoji u ormaru opet ima vijek trajanja i počne se guliti, pa sad jedino ako je kod njih u skladištu trgovine stajalo jako dugo...možda se radi o prošlogodišnjem modelu? ipak takve jakne od umjetne kože traju cca 2-3 godine(bar meni) nosili ili ne ako imate račun i opet budete išlli uskoro u Munchen vratite im jaknu u trgovinu i nek vam zamjenu barem naprave jer svakako nebi smjelo nakon mjesec dana da vam jakna počne propadati..
2020 08 29
Svaku svoju jaketu od umjetne koze, perem u masini (obrnem je) i to non stop, znam kupiti po butizima koji su nedaleko od mene ili u bershke. Nema sanse da cu jakete prat na ruke, a ukoliko se raspadne il sl. (a to mi se jos nije desilo), necu tu nikad vise kupovat i dovidenja.🤣🤣 A sto se tice te zare, toliko sam razocarana s njihovom robom, zna se naci kvalitetnih komada, al tesko. Sretno, reklamirajte je ukoliko budete imali priliku☺️
2020 08 29
Stvar je sto sam ju istoga dana bila reklamirala kada sam ju kupila, jer je oksidirao ovaj metal na kaišu, a ja na prvu nisam primijetila, i kad smo sjeli u restoran ja gledala jaknu i vidjela felu i odmah osli zamijeniti za drugu jaknu🤦‍♀️
2020 08 29
Nazalost naisli ste na losu kvalitetu, davno sam kupila tamo jednu njihovu koznu i bila sam pre zadovoljna, godinama, bez da se igdje ofucala, al mislim da se takva ne moze vise naci😞
2020 08 29
To Vam je Zarina kvaliteta. Imaju lijepu odjeću, ali kvaliteta je ravna nuli.
2020 08 30
Ako se moze.treba ponovno reklamirati Mozda je stara jakna tko zna koliko je kod njih stajala Ja svoje "kozne"kupim u Orsayu Platim 320kn Nosim bar 4 sezone Perem u masini,ne tiram oko nje Nista joj ne bude Nakon par sezona,bacim i kupim drugu
2020 08 30
Ja ne znam gdje naći nešto kvalitetno? Kvaliteta svih trgovina se pokvarila, ne samo Zara, vec i ostale. Ne znam sta je za rec Mislim si, ajd u drugom sam gradu, tamo sigurno nema skart robe ipak je to Munchen nije to Hrvatska NA kraju skuzim da je isto sranje
2020 08 30
Ma ni ja. Već mi je žao uopće kupovati skuplju odjeću jer znam kako će izgledati nakon nekoliko pranja.
2020 09 02
bolje uloziti u pravu kozu. mango ima po razumnoj cijeni, a na snizenju budu po 500-600kn. ja sam imala zarine "kozne" hlace i nakon 4 godine su jos dobre, a takve jakne mi potraju 3-4 godine
2020 09 02
> jelena693: > bolje uloziti u pravu kozu. mango ima po razumnoj cijeni, a na snizenju budu po 500-600kn. ja sam imala zarine "kozne" hlace i nakon 4 godine su jos dobre, a takve jakne mi potraju 3-4 godine Vidjet cemo koliko ce meni potrajati Nadam se bar 2 godine, sam da ni ne ode za par mj🤦‍♀️🤦‍♀️
2020 09 03