Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zasto ne volite zamjene?

Pozdrav dame, cesto kada gledam profile tu na krpicama vidim u opisu da neke korisnici zaziru od zamjena. Meni je svaka suradnja ok s obzirom da se ovdje prodaju rabljene stvari, pa me zanimaju razlozi zasto netko ne zeli nikakvu zamjenu? :)
2020 09 02
Mozda su dozivjele losa iskustva. Ja sam bila naivna par puta i u zamjenama ostala bez svog i onog sto sam pitala u zamjenu tako da su zamjene uvijek rizik, a prodaja je ipak uplata pa slanje. Sad prvo gledam povratne, a osobama bez povratnih ne saljem- iz straha od zajeba. Isto tako ja mijenjam stvar za stvar, nekad se desi neki lot, nekad dogovorimo sve i druga strana kaze necu placat pt za jednu stvar. Tako da ovdje ima svasta i zene su jednostavno odustale..... > viktorija19: > Pozdrav dame, cesto kada gledam profile tu na krpicama vidim u opisu da neke korisnici zaziru od zamjena. Meni je svaka suradnja ok s obzirom da se ovdje prodaju rabljene stvari, pa me zanimaju razlozi zasto netko ne zeli nikakvu zamjenu? :)
2020 09 02
Ja osobno jesam za zamjene i nisam jos imala lose iskustvo. 😁 Iako ne volim kad netko nabije cijene u nebesa i onda kaze "velika je razlika u cijeni, ne moze to"... realno, ovo je second hand, da zelim dati 100 kn za obicnu trenirku, ne bih kupovala ovdje i time se vodim kada odredujem svoje cijene.
2020 09 02
Iskreno prije 5 a i vise godina kada sam pocela s prodajom, imala sam puno vise zamjena od prodaje. I to su bile odlicne zamjene s korisnicama od kojih i danas imam kontakt. Vidis necije stikle, ona tvoju suknju, pa jedva cekas da dode. Valjda je tad vrime bilo jednostavnoje i ljudi su bili posteniji. Sa zamjenama sam prestala onog trenutka kada su mi poceli svasta uvaljivat - mucasto pod novo, pa haljinu koja od prvog pranja pusti boju, robu koja smrdi po duvanu itd. Jednostavno je postalo uzasno.
2020 09 02
> ivana5436: > Iskreno prije 5 a i vise godina kada sam pocela s prodajom, imala sam puno vise zamjena od prodaje. I to su bile odlicne zamjene s korisnicama od kojih i danas imam kontakt. Vidis necije stikle, ona tvoju suknju, pa jedva cekas da dode. Valjda je tad vrime bilo jednostavnoje i ljudi su bili posteniji. Sa zamjenama sam prestala onog trenutka kada su mi poceli svasta uvaljivat - mucasto pod novo, pa haljinu koja od prvog pranja pusti boju, robu koja smrdi po duvanu itd. Jednostavno je postalo uzasno. Potpisujem :)
2020 09 02
Meni je samo malo bezobrazno i stvara mi blagu neugodu (nezz zašto nije da sam nešto skrivila :D ) kada nekoga pitam za zamjenu pa niti ne odgovori.....Napiši barem "nisam za zamjene"....imam osjećaj kao da nešto žicam....ja osobno do sada nisam imala loša iskustva sa zamjenama (samo što se to jako teško dešava), upravo suprotno ....ovo nije stanica gdje bi trebao zarađivati za život već ako imaš nešto što je ok za odjenuti, a ti ne nosiš iz nekog razloga bolje tu dati ili prodati nego da stoji...no imam osjećaj da dosta ljudi ne razmišlja tako :D
2020 09 02
Ja nisam za zamjene jer imam previše svojih stvari i zato mi je draže da samo prodajem ono što ne trebam. Trenutno ne tražim novu garderobu, samo se rješavam viška :)
2020 09 03
Nerijetko mi se ponudi zamjena, a kad tamo tri broja prevelike ili premale stvari, cipele ili dječje stvari. A gdje je još da mi se baš nešto svidi ili treba... Onda sam par puta malo "na silu" mijenjala pa za svoje dobila nešto za što su šanse da ću koristiti još manje nego za ono što sam dala u zamjenu :) I meni je poštenije stvar za stvar, par puta (kao gore navedeno).... netko inzistira na svojoj cijeni, pa traži u zamjenu nekoliko stvari još i kvalitetniijih i novijih od svoje.. Tako da jednostavnije je kupiti što mi se sviđa i prodati ....
2020 09 03
Ja iskreno nisam za zamjene, imam stvarno previše stvari i više volim od svojih stvari zaraditi koju kunu, jer je vrijeme kakvo je, treba mi novaca za svaki slučaj ako se nešto dogodi. Rađe bi imala novac na računu nego 100e u nekoj tašni. Uostalom, sve što prodam pošaljem uredno, čisto, mirisno, novo, i samo volim vratiti novac da budem na plusu, svaka kuna dobro dođe, pogotovo se nabere☺️☺️☺️ A i pratim crnu listu, gledam sve te zene kako varaju druge, ne zelim riskirati, dobila predmet, ne dobila, sigurnije mi je kad ja nesto prodam, i da si hocu nesto kupiti, odem u trgovinu pa kupim i vidim svojim ocima sta kupujem☺️☺️
2020 09 03
Uvijek sam bila za zamjene. A ne žele se mijenjati oni koji ne bi nosili rabljenu robu, nego si kupe robu iz dućana s novcima koje tu zarade, ali bez problema će svoju iznošenu odjeću prodati. Drugi razlog, ljudi nažalost nemaju novaca pa bi radije prodali.
2020 09 03
ne zazirem od zamjena ali ih ne prakticiram jer prodajem stvari koje znam da neću više koristiti. Prije par godina sam odlučila drastično smanjiti imovinu, tako da jako rijetko kupujem stvari...uglavnom svako toliko nešto oglasim ako vidim da nije korišteno....krpice ovdje, namještaj i ostalo po Njuškalu i FB :") ali slažem se da je prije nekako ovdje sve bilo nevinije, iskrenije...ili se barem tako činilo....
2020 09 03
Iskreno, ja većinu ovih argumenata uopće ne razumijem :o OK, uvaljaju vam nešto ofucano, ogrebano, prljavo, iznošeno... za vaš novi i očuvani artikal. Ali nije problem zamjena! Te iste muljatorice, prevarantice i lažljivice uvalile bi vam to i da ste u zamjenu poslale pristojne i očuvane kune na njihov račun :D Ja volim zamjene, samo mi je problem naći odgovarajuću veličinu, a i nisam baš neki fan mango-zara-štogod stilova, pa teško nađem nešto što mi se sviđa. Ali u zadnja dva dana sam imala baš lijepe zamjene. Ja presretna dobivenim vintage naočalama, a druga strana skoro novim, savršeno očuvanim artiklima koje ja neću nositi. I svi sretni i zadovoljni!
2020 09 03
Ja razumijem ljude koji ne rade zamjenu, jer ja isto ponekad ne želim niti jedan novi komad robe. Ima dana kada osjećaš težinu svoga ormara, jer ti stvarno ne treba ništa dodatno. Ali ja volim uvijek pogledati šta se nudi, pa nekad i nađem nešto šta mi se sviđa. Dosad su mi dobra iskustva sa zamjenama.
2020 09 03
Ja volim zamjene, ali ne živcira način komunikacije ovdje. Dobijem upit za zamjenu, pronađem si nešto, odgovorim korisnici da bih to, i onda više ne dobijem odgovor. I milijun puta do sada tako. Ili kada mi pošalju upit za zamjenu, a na profilu 2 artikla. Daj me nemoj.
2020 09 03
U zadnje vrijeme sam poslala dosta upita za zamjenu, većina je odgovorila da nije za zamjenu ali s nekima sam imala odlične zamjene (još se nađe stvari koje nisu na profilu). Super mi bude kad mi se netko javi s upitom, čak i kad nema moju veličinu, baš čekam da stigne paket sa dječjom robicom koju ću pokloniti, a riješila sam se svoje odjeće koju neću nositi. Voljela bi da je više cura za zamjenu 😀
2020 09 03
1 2 3 4