Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

ŠTO SE SMIJE ŠTO SE NE SMIJE ( BRISANJE OGLASA)

Evo svaki dan sam na forumu i svaki dan vidim neku novu temu s naslovom IZBRISANI MI OGLASI, ŠTO SE DOGAĐA OBRISANI MI OGLASI, BRISANJE OGLASA ŠTO DA RADIM i sl. Stalno ista tema sa različitim naslovima kao da ljudi ne čitaju prethodne teme sa istim naslovima. Tako da ako ima netko to zna što se ne smije raditi u oglasu neka napiše ili ako negdje piše neka zalijepi vamo da sve bude na jednom mjestu. Osobno nisam puno upućena u to jer mi do sad nije ni jedan oglas obrisan, nadam se da neće ni biti.
2020 09 15
> Rina_07: > Osobno nisam puno upućena u to jer mi do sad nije ni jedan oglas obrisan, nadam se da neće ni biti. Oglasi vam nisu nikad brisani, jer su "uredni" i po pravilima MK :D SVA PRAVILA ZA OGLAŠAVANJE SU NA LINKU https://mojekrpice.hr/help Neka najbitnija, tj. ona zbog kojih se oglasi konstantno brišu: 1. Prva slika oglasa mora biti vaša, ne može biti s net-a, instragrama....a ni u kolažu Slika s net-a može biti 2,3...5 2. Kolaž može biti od max. dvije slike, obje vaše 3. Tagovi ne mogu biti drugi brandovi, osim deklariranog 4. Isto tako se brand, bilo koji, ne može staviti u kategoriju materijal 5. Materijal je samo ono od čega je artikal napravljen, a ne kao na nekim oglasima, prodaje se npr.haljina, a materijal (ili tag) su čizme, kaput, kozmetika, nakit i sl. 6.Ako oglašavate LOT, cijena mora biti za cijeli LOT, eventualno u oglasu i pojedinačna cijena svakog artikla 7.Na gornjem linku je popis zabranjenih artikala npr.namještaj, mobiteli, posteljina, bicikle i sl. Na Forumu su teme za oglašavanje nekrpičarskih artikala 8.Zabranjeno je reklamiranje dućana i na profilu i Forumu, oglašavanje rasprodaja, besplatna poštarina,akcija, -50%, 2+1 i sl. Za rasprodaje postoji tema na Forumu 9. Zabranjena je prodaja fake robe 10. Za uzimanje podataka se ostavlja neutralna, za laganje o uplati negativna ocjena
2020 09 15
Puno je sličnih tema zato što postoji problem. To što je fotografija s interneta ili s Instagrama ne znači da to nije moja fotografija. To što fotografija sliči na profi fotografiju ne znači da je admin treba izbrisati. Admin ne zna čija je fotografija kad briše. Bune se cure kad vide da se brišu fotke koje su njihove. Evo, ja sam npr. Sonja Kovač. A na MK sam Petra Satenski. Želim prodati majicu koju sam nosila na Havajima jer imam 500 majica. I admin mi obriše fotku Sonje Kovač s interneta u toj majici. Mislim, baljezgam, al to je vrlo realna situacija. Ne bi se smjele krasti tuđe fotke, ta krađa je problem. Oprosti, Sonja, prva si mi pala na pamet.
2020 09 15
Uf nisam znala za pola toga :o Listam krpice i kad si tražim nešto izbaci mi 101 oglas, nevezano za ono što tražim Većina ih piše da im je oglas obrisan, a većini oglasi koji nisu po pravilima su oglašeni
2020 09 16
> Rina_07: > Uf nisam znala za pola toga :o > Listam krpice i kad si tražim nešto izbaci mi 101 oglas, nevezano za ono što tražim > Većina ih piše da im je oglas obrisan, a većini oglasi koji nisu po pravilima su oglašeni To ti je zato jer su admini tek nedavno krenuli s čiščenjem stranice, a očito će im trebati vremena da se svi "zbrojimo" :) ja se nadam do nove godine da će krpice biti čiste :)
2020 09 16
> sanjaurban: > Puno je sličnih tema zato što postoji problem. To što je fotografija s interneta ili s Instagrama ne znači da to nije moja fotografija. To što fotografija sliči na profi fotografiju ne znači da je admin treba izbrisati. Admin ne zna čija je fotografija kad briše. Bune se cure kad vide da se brišu fotke koje su njihove. Evo, ja sam npr. Sonja Kovač. A na MK sam Petra Satenski. Želim prodati majicu koju sam nosila na Havajima jer imam 500 majica. I admin mi obriše fotku Sonje Kovač s interneta u toj majici. Mislim, baljezgam, al to je vrlo realna situacija. Ne bi se smjele krasti tuđe fotke, ta krađa je problem. Oprosti, Sonja, prva si mi pala na pamet. Pa možda ću i ja htjeti skinuti svoju sliku s instagrama da prodam nešto. Kako admin vidi da je to s instagrama slika? to mi nije jasno...
2020 09 16
i što to znači kolaž?
2020 09 16
i što to znači da ne smijem oglašavati rasprodaja, besplatna poštarina, akcija? jel to znači da ne smijem objaviti oglas sa slikom na kojoj piše npr."Božićna akcija na mom profilu" ili ne smijem u opisu artikla staviti riječ akcija ili sniženo ili slično?
2020 09 16
> modazagreb: > i što to znači da ne smijem oglašavati rasprodaja, besplatna poštarina, akcija? > jel to znači da ne smijem objaviti oglas sa slikom na kojoj piše npr."Božićna akcija na mom profilu" > ili ne smijem u opisu artikla staviti riječ akcija ili sniženo ili slično? Kolaž je slika sastavljena od dvije ili više slika..dozvoljeno je dvije kao prva slika oglasa. I NE smijete oglašavati rasprodaje, akcije i sl. kao poseban oglas, kao što ste gore napisali,"Božićna..." možete staviti u opisu oglasa, ali to je otprilike isto kao kad svi stave Zara, Mango, Stradivarius....svima će pisati rasprodaja i opet novi kaos na stranici. Za akcije, rasprodaje imate teme na Forumu. I NE možete kao na donjem linku iznajmljivati haljinu, možete samo prodavati, poklanjati ili mijenjati i to bez tih dodatnih tagova na svakom vašem oglasu. Molim, izbrišite ih! (i materijal nije rosegold ili kao na drugoj haljini rastezljivi, nego ono od čega je artikal napravljen, piše na etiketi :) ) https://mojekrpice.hr/items/odjeca/11141682/elfs-haljina-rose-gold
2020 09 16
Aha, znači dozvoljeno je da naglasimo sniženje i akciju za artikle koje smo snizili, razumljivo. a jel smijemo dodati i opis artikla na engleskom? vjerojatno ima i dosta stranaca na krpicama
2020 09 17
> modazagreb: > Aha, znači dozvoljeno je da naglasimo sniženje i akciju za artikle koje smo snizili, razumljivo. > a jel smijemo dodati i opis artikla na engleskom? > vjerojatno ima i dosta stranaca na krpicama Kako ne, sami stranci na krpicama, pogotovo oni šta plaćaju trostruko i u eurima :')
2020 09 18
> mod.mk: > > Rina_07: > > Osobno nisam puno upućena u to jer mi do sad nije ni jedan oglas obrisan, nadam se da neće ni biti. > Oglasi vam nisu nikad brisani, jer su "uredni" i po pravilima MK :D > SVA PRAVILA ZA OGLAŠAVANJE SU NA LINKU > https://mojekrpice.hr/help > Neka najbitnija, tj. ona zbog kojih se oglasi konstantno brišu: > 1. Prva slika oglasa mora biti vaša, ne može biti s net-a, instragrama....a ni u kolažu > Slika s net-a može biti 2,3...5 > 2. Kolaž može biti od max. dvije slike, obje vaše > 3. Tagovi ne mogu biti drugi brandovi, osim deklariranog > 4. Isto tako se brand, bilo koji, ne može staviti u kategoriju materijal > 5. Materijal je samo ono od čega je artikal napravljen, a ne kao na nekim oglasima, > prodaje se npr.haljina, a materijal (ili tag) su čizme, kaput, kozmetika, nakit i sl. > 6.Ako oglašavate LOT, cijena mora biti za cijeli LOT, eventualno u oglasu i pojedinačna cijena > svakog artikla > 7.Na gornjem linku je popis zabranjenih artikala npr.namještaj, mobiteli, posteljina, bicikle i sl. > Na Forumu su teme za oglašavanje nekrpičarskih artikala > 8.Zabranjeno je reklamiranje dućana i na profilu i Forumu, oglašavanje rasprodaja, besplatna poštarina,akcija, > -50%, 2+1 i sl. Za rasprodaje postoji tema na Forumu > 9. Zabranjena je prodaja fake robe > 10. Za uzimanje podataka se ostavlja neutralna, za laganje o uplati negativna ocjena Sto kad admin izbrise oglase gdje su iskljucivo vase slike a ne s neta? Sto onda?
2020 09 18
> nikainiko: > > mod.mk: > > > Rina_07: > > > Osobno nisam puno upućena u to jer mi do sad nije ni jedan oglas obrisan, nadam se da neće ni biti. > > Oglasi vam nisu nikad brisani, jer su "uredni" i po pravilima MK :D > > SVA PRAVILA ZA OGLAŠAVANJE SU NA LINKU > > https://mojekrpice.hr/help > > Neka najbitnija, tj. ona zbog kojih se oglasi konstantno brišu: > > 1. Prva slika oglasa mora biti vaša, ne može biti s net-a, instragrama....a ni u kolažu > > Slika s net-a može biti 2,3...5 > > 2. Kolaž može biti od max. dvije slike, obje vaše > > 3. Tagovi ne mogu biti drugi brandovi, osim deklariranog > > 4. Isto tako se brand, bilo koji, ne može staviti u kategoriju materijal > > 5. Materijal je samo ono od čega je artikal napravljen, a ne kao na nekim oglasima, > > prodaje se npr.haljina, a materijal (ili tag) su čizme, kaput, kozmetika, nakit i sl. > > 6.Ako oglašavate LOT, cijena mora biti za cijeli LOT, eventualno u oglasu i pojedinačna cijena > > svakog artikla > > 7.Na gornjem linku je popis zabranjenih artikala npr.namještaj, mobiteli, posteljina, bicikle i sl. > > Na Forumu su teme za oglašavanje nekrpičarskih artikala > > 8.Zabranjeno je reklamiranje dućana i na profilu i Forumu, oglašavanje rasprodaja, besplatna poštarina,akcija, > > -50%, 2+1 i sl. Za rasprodaje postoji tema na Forumu > > 9. Zabranjena je prodaja fake robe > > 10. Za uzimanje podataka se ostavlja neutralna, za laganje o uplati negativna ocjena > Sto kad admin izbrise oglase gdje su iskljucivo vase slike a ne s neta? Sto onda? Sve sto je lazno tagirano admin brise Evo Vas primjer ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/16547d34e29081db94973d21ebfb2ce2.jpg) Otkad je ovo Zara.kao i neke druge stvari
2020 09 18
> kozmetika88: > > nikainiko: > > Sto kad admin izbrise oglase gdje su iskljucivo vase slike a ne s neta? Sto onda? > Otkad je ovo Zara.kao i neke druge stvari Točno tako, opet nitko ne čita pravila, a većina bitnih piše na gornjem postu i onda se isčuđava zašto im je obrisano
2020 09 18
Postoji tražilica u koju se ubaci slika i točno izbaci bloggericu, instagram profil ili zara stranicu ili pinterest, ovisi odakle je slika skinuta. A ako se radi o Sonji Kovač onda su na profilu sve Sonje, a ne kao kod nekih korisnica hrpa poznatih bloggerica! ;) Tako da Admin sigurno dobro radi svoj posao,a to što se neke korisnice žele provući pa izmišljaju kako su to njihove slike i misle da se to ne može detektirati to je druga stvar! ;) Danas će Sonja dobiti kojeg pratitelja više zahvaljujući nama! 🤣> sanjaurban: > Puno je sličnih tema zato što postoji problem. To što je fotografija s interneta ili s Instagrama ne znači da to nije moja fotografija. To što fotografija sliči na profi fotografiju ne znači da je admin treba izbrisati. Admin ne zna čija je fotografija kad briše. Bune se cure kad vide da se brišu fotke koje su njihove. Evo, ja sam npr. Sonja Kovač. A na MK sam Petra Satenski. Želim prodati majicu koju sam nosila na Havajima jer imam 500 majica. I admin mi obriše fotku Sonje Kovač s interneta u toj majici. Mislim, baljezgam, al to je vrlo realna situacija. Ne bi se smjele krasti tuđe fotke, ta krađa je problem. Oprosti, Sonja, prva si mi pala na pamet.
2020 09 20
1 2