Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Naturopatija i homeopatija

Molim vas iskustva, ako je netko bio kod dr Fedora Mataica. Split. Hvala Cujem da nije nikakav sarlatan ni da daje nekakve svoje proizvode. Obicni cajevi za kupit i biljne preparate. Pa ako netko zna da kaze
2020 09 26
Doktor je pravi doktor i pravi čovjek. Nije homeopat, već naturopat, dakle liječi prirodnim pripravcima. Jako sam zadovoljna njegovim terapijama. preparati koje savjetuje su prilagođeni osobi, većina preparata su u prirodnom obliku + čajevi od ljekovitog bilja, ne preferira neku posebnu firmu. Ne navlači ljude, meni je direktno rekao da nema potrebe da dolazim osim ako mi se opet ne pojave simptomi. Uz napomenu da uvijek možemo raditi na optimizaciji zdravlja. u početku nije puno pričao, ali sam ga ja uvijek bombardirala pitanjima pa je morao više odgovarati. Djeluje mi jako znanstveno i istinski zainteresirano za čovjeka, zdravlje, prirodu. Dobro je ponijeti nalaze, krvi ili specijalističke jer on je doktor medicine. Stručan,, pošten, zainteresiran i što je najvažnije djelotvoran. od srca preporuka! Lp!
2020 10 07
> Jelatica: > Doktor je pravi doktor i pravi čovjek. Nije homeopat, već naturopat, dakle liječi prirodnim pripravcima. Jako sam zadovoljna njegovim terapijama. preparati koje savjetuje su prilagođeni osobi, većina preparata su u prirodnom obliku + čajevi od ljekovitog bilja, ne preferira neku posebnu firmu. Ne navlači ljude, meni je direktno rekao da nema potrebe da dolazim osim ako mi se opet ne pojave simptomi. Uz napomenu da uvijek možemo raditi na optimizaciji zdravlja. u početku nije puno pričao, ali sam ga ja uvijek bombardirala pitanjima pa je morao više odgovarati. Djeluje mi jako znanstveno i istinski zainteresirano za čovjeka, zdravlje, prirodu. Dobro je ponijeti nalaze, krvi ili specijalističke jer on je doktor medicine. Stručan,, pošten, zainteresiran i što je najvažnije djelotvoran. od srca preporuka! > Lp! Hvala puno❤️
2020 10 08