Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Što bi vas usrećilo ?????

Drage ženskice !!!! Potaknuta noćašnjim snom , ( a stvarno je bio lijepi i učinio me jako sretnom i još sam i sad pod dojmovima ) otvaram ovu temu i zanima me vaše mišljenje.... Što bi voljele ovog trenutka da doživite , da se desi i da budete onako jako, jako sretne ??? S kim bi tu radost i sreću podijelile ...... [:kesi] [:kesi]
2013 10 03
Rodit još jednog bebaća...ali eto 13 godina pokušavamo ali nejde [:smijesi]
2013 10 03
Da nadem drugi posao jer me ovaj prijašnji koštao i živaca i zdravlja. Dečko i obitelj i prijatelji su ti koje bi počastila za novi posao [:zaljubljen] [:hihot]
2013 10 03
da mi dođe najdraži konobar iz Zagreba [:hihot] [:hihot]
2013 10 03
Da neko zapali Fax u Puli..ili makar dio ljudi :-) :-P
2013 10 03
Da mi isplati ono što je moje. [:smijesi]
2013 10 03
Da se vratim nazad u Zadar [:place]
2013 10 03
Igrala sam poljski multi loto pa nebi bilo lose da dobijem nije mala svota bilo bi za svasta
2013 10 03
da ja i djeca imamo krov nad glavom [:sramezljiv]
2013 10 03
Sandra 1977.....draga moja.......iskreno i od sveg srca želim Ti da se ta želja čim prije i ostvari....... i sama sam majka, klinca i klinke i razlika je 15 mjeseci......tulila sam ko koza kad sam saznala da sam opet trudna a klinac je bio mala beba.....tri dana nisam prestajala.....danas ...kad ih gledam onako slatke, otkačene, vezane jadno za drugo, kad mi rade zajedničke spačke i u tome uživaju, shvaćam koliko sam sretna..... Nikad ne odustaj i vjeruj da će se to i desiti.... [:kesi] [:poljubac]
2013 10 03
Isusek......sva sam se naježila čitajući vaše komentare..........al stvarno, jeste li svjesni koliko bi nas pojedine stvari učinile jako, jako sretnima.........ali ipak se kaže tko vjeruje taj i doživi.........
2013 10 03
Nek' vam se svimaaa ostvare želje [:zaljubljen] Moja želja je da budem zadovoljna faksom i da se snađem u Zagrebu i da mi moji jako ne fale [:sramezljiv]
2013 10 03
Možda će zvučati smiješno, ali ja želim samo zdravlje za sebe i svoju obitelj, a sve ostalo dođe i prođe...
2013 10 03
Toja.....vjerojatno si čula onu izreku : bolestan ima samo jednu želju a zdrav nekoliko......to je tako i toga nismo svjesni sve dok to i ne doživimo.....no.....treba biti pozitivan i čovjeka trebaju uveseljavati male stvari......one život znače.....
2013 10 03
Da se S R E T N O [:zaljubljen] udam! Sve bi bile pozvane na wedding (a možete i neke poklončiće nabaciti, što se nađe [:kesi] ). Djeveruše bi bile Krpičarke rodina i bornaidina [:smije]
2013 10 03
1 2 3 4