Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Domaci proizvodi

Drage moje, možda ima curka koje imaju opg-ove ili domacu hranu. Ako ima zainteresirana sam za sve osim mesa, jaja i sireva. Sve ponude mogu u inbox. Hvala :)
2020 10 18
Isti slučaj - voće, povrće, ulja, mahunarke i orašarke, sirupi, džemovi, ajvari........I meni se javite u inbox <3
2020 10 18
Već godinama od njih naručujem jabuke i sok od čiste jabuke kojeg djeca obožavaju, imaju i facebook stranicu sa puno pohvala www.opg-ruzic.com/dostava
2020 10 19
> VilaMatovilka: > Već godinama od njih naručujem jabuke i sok od čiste jabuke kojeg djeca obožavaju, imaju i facebook stranicu sa puno pohvala www.opg-ruzic.com/dostava Ne vidim nigdje cijenu soka od jabuke, koliko ste plaćali ako nije problem? Inače evo ja mogu pohvaliti jednu krpičarku od koje sam uzimala domaći pekmez od šljiva bez šećera MilaElena i bio mi je stvarno ok.
2020 10 19
Izaberete mjesto za dostavu, na vrhu onog obrasca i pokaže vam cijenu svakog artikla sok je 35kn/3L s besplatnom dostavom, ali je odličan mi uzmemo više paketa i držimo ga na hladnom, jer mi djeca često odbijaju voće pa ovako znam da barem unesu čistu jabuku :) i jabuke su im odlične, svježe mirisne, stvarno neusporedive sa onima iz trgovine
2020 10 19
> VilaMatovilka: > Izaberete mjesto za dostavu, na vrhu onog obrasca i pokaže vam cijenu svakog artikla > sok je 35kn/3L s besplatnom dostavom, ali je odličan mi uzmemo više paketa i držimo ga na hladnom, jer mi djeca često odbijaju voće pa ovako znam da barem unesu čistu jabuku :) i jabuke su im odlične, svježe mirisne, stvarno neusporedive sa onima iz trgovine Thnx., evo pogledala kod mene ni ne dovoze
2020 10 19
Ima li netko pouzdan izvor bučinog ulja, ali HLADNO tiještenog?
2020 10 19
> NivesLalic: > Drage moje, možda ima curka koje imaju opg-ove ili domacu hranu. > Ako ima zainteresirana sam za sve osim mesa, jaja i sireva. Sve ponude mogu u inbox. Hvala :) Imamo domaći med. Za više info može u privatnu poruku.
2022 06 09
Pozdrav, imam domaćeg ajvara. Bez konzervansa i bilo kakvih dodataka, sa domaćim netretiranim sastojcima.
2022 11 07