Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pitanje o povratnoj

Pozdrav! Zanimaju me vaša mišljenja - ako suradnja prođe bez ikakvih problema i ostavite povratnu drugoj krpičarki, a ona ne uzvrati, što radite po tom pitanju? Javljate li se ponovno, brišete li svoju povratnu i nakon koliko vremena ili samo zaignorirate? Unaprijed se zahvaljujem na pomoći!
2020 10 19
U tom slučaju, brišem svoju povratnu nakon nekoliko dana
2020 10 19
Ostavim vremena cca 7 dana (ne sjete se svi odmah ostaviti povratnu), nakon toga brisem i ja svoju. Povratne su nesto sto bi trebalo biti uzajamno i vise ne ostavljam nikome tko meni nije. Prije jesam, al sam i te pobrisala. Imala sam sigurno 40-50 suradnji bez povratnih. Princip "ne ostavljas povratnu, ne mozes ni dobit povratnu".
2020 10 19
U redu, hvala vam. Pošto sam više tu kao kupac, čim mi paket stigne se javim i napišem da ostavljam povratnu te da se nadam da će oni meni. U skoro svim slučajevima se osoba javi. No prošlo je već dva dana od zadnje suradnje i ništa, zato me zanima kako inače vi reagirate. Ne bih htjela ispasti bezobrazna, ali to što kažete, to treba biti uzajamno.
2020 10 19
Ja svoju npr. ne brišem ako druga strana meni ne ostavi... Hrpu zanimljivih korisnica/krpica sam našla među povratnim ocjenama korisnica čiji mi se ormari sviđaju - pa računam da tako neke dođu i do mog ormara. Kad mi se nečija ponuda/stil sviđa, uvijek pronjuškam kroz povratne i nađem korisnice sličnog stila. To je moja “tražilica” ,:)
2020 10 19
> DariaLa: > U redu, hvala vam. Pošto sam više tu kao kupac, čim mi paket stigne se javim i napišem da ostavljam povratnu te da se nadam da će oni meni. U skoro svim slučajevima se osoba javi. No prošlo je već dva dana od zadnje suradnje i ništa, zato me zanima kako inače vi reagirate. Ne bih htjela ispasti bezobrazna, ali to što kažete, to treba biti uzajamno. Ja isto tako 😊😊👍
2020 10 19
Uvijek ostavim povratnu, nezavisno hoce li meni ostaviti, ne brišem.
2020 10 19
Kad nešto prodam očekujem da kupac prvi ostavi povratnu i onda ja vratim (nikad ne žicam povratnu). Ako mi ne ostavi povratnu niti ja ne ostavljam. Ako kupujem uvijek ostavim povratnu i ne očekujem od pradavača istu niti žicam. Puno stvari sam darovala i zato imam puno povratnih. Nikad nisam žicala povratne od ljudi kojima sam darivala stvari, ali zaista ima jako puno ljudi koji uzmu darovano i ne ostavljaju povratnu. Surađivala sam sa jako puno mladih cura i mogu samo reći da su sve koje sam ja srela jako pristojne i lijepo odgojene. Veseli me što nisu sve cure kao ove prevarantice koje non stop viđamo po forumu.
2020 10 20
Ja cekam da prvo meni puste povratnu. Prije sam ja pustala povratne prva, ali vise ne. Trenutno imam 111 povratnih, a vise od 300 suradnji, sigurno. Kod mene je slucaj da od recimo 5 suradnji, dobijem jednu povratnu, makismalno dvije. Pa cak i kad zamolim u zadnjoj poruci, kad jave da su preuzeli, ne ostave mi povratnu. Iskreno, nemam vrmenena vise prva pustati povratne, pa onda razmisljati tko je meni pustio ili nije i onda brisati onima koji nisu.
2020 10 20
Evo bas situacija od proslog tjedna. Imala sam 4 suradnje, od toga sam dobila 2 povratne, a ove druge dvije se uopce vise nisu javile ni da su preuzele paket ni nista. Paketi su preuzeti jos u subotu jer vidim po broju paketa, ali se meni vise nisu javile ni porukom ni povratnom informacijom. I to me uzasno frustrira. Imam hrpu suradnji, a ocjene jedva dobijem.
2020 10 20
Ja kad nesto kupim očekujem povratnu odmah jer je prodavač dobio sto je tražio a kao prodavač ostavljam prva ukoliko ne dobijem nazad u nekom razumnom roku 7-10 dana obrišem .Naravno ostala sam ne gledajući to bez 15-20 recenzija ako ne i vise I da dobila sam povratne od zena kojima sam poklonila ,a tada ne očekujem povratnu iako se lijepo vidi
2020 10 20
Ne bih se složila s prethodnim komentarom. Naime, kao prodavač povratno ocjenjujem ukupnu suradnju, a ne samo novac na računu. Zbog toga pričekam da kupac preuzme paket i javi se. Tek onda ocjenjujem suradnju. Zamoliti drugu stranu da ostavi ocjenu nakon suradnje ne smatram žicanjem već podsjećanjem na ispravno i uljuđeno ponašanje.
2020 10 20
Ja uvijek ostavim povratnu i ne kontroliram je li mi uzvraćena, niti se uzrujavam ako nije. Meni je to kao reći "dobar dan", stvar pristojnosti... pa se trudim ostati pristojna i dosljedna, bez obzira što druga strana ima možda drugačiji stil ophođenja :D
2020 10 20
Ja sam svoje ocjene prikupila najviše zbog toga što sam darivala i što sam kupovala. Kada sam darivala nisam očekivala ništa zauzvrat, ali sam očito surađivala sa zahvalnim curama koje su mi nakon ostavile povratnu te sam i ja njima. No ovo, kažem, mi se prvi put dogodilo da nisam dobila povratnu nazad unatoč tome što sam napisala da se nadam da će moja biti uzvraćena, a smatram da sam ja bila i više nego fer te da je čak s druge strane hladnije bilo. Recimo, pitala sam koliko je pt, rekla je 22kn za M paket da bi mi kasnije javila da je muž poslao u kuverti. Mene je bilo sramota tražiti devet kuna nazad pa sam joj rekla da si ostavi za kavu na što se ona zahvalila, ali povratna opet više znači..
2020 10 20
Dugo sam na ovim stranicama, češće u ulozi kupca nego prodavača, nekih negativnih iskustava skoro da i nisam imala... i, ako izuzmemo lopove, preprodavače, lažove i prevarante bilo koje vrste, sve ostalo mi se svodi na opću kulturu. Dakle, opća kultura mi nalaže da, kao kupac, izvršim plaćanje u dogovorenom roku, javim prijem paketa i ostavim povratnu ocjenu prodavaču. Isto tako, smatram da je dužnost prodavača obavijestiti kupca o poslanom paketu... i, po primitku obavijesti o primljenom paketu, PRVI ostaviti povratnu ocjenu kupcu. Ne želim nikoga preodgajati, a ono što mogu učiniti je da, ukoliko mi korektna suradnja nije rezultirala povratnom ocjenom, unatoč redovnoj prijavi druge strane....nakon nekoliko dana brišem i ja svoju.
2020 10 20
1 2 3