Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Duel i Bohor omekšivači - iskustva

Lijep pozdrav svima!😀 Ovako, zanima me ima li netko od vas iskustva sa Duel i Bohor omekšivačima? Vi koji ste koristile navedene omekšivače, koji su najbolji? Navodno je dobar žuti Duel , jel koristio netko? Vidim da ih ima za kupiti u HR samo na Mall hr.- u pa me zanima isplati li se. Hvala!
2020 10 21
Pratim temu :") Iz iskustva drugih žena često čujem kako današnji omekšivači nisu više kao što su nekad bili. Doma smo isprobali razne vrste i zasad smo jedino zadovoljni sa Ornel Golden Dream i Lenor Gold Orchid. Nedavno smo kupili Luxury collection, Chick pa ćemo i taj isprobati. Navodno je dobar, ali vidjet ćemo :D
2020 10 21
Ja sam, recimo to tako, ovisnik o omekšivačima😀 Isprobala sam isto dosta omekšivača , od skupljih do jeftinijih. Ali... S vremenom sam primjetila da to više nije to. Trenutno u postavi imam Lenor Summer, Lenor Gold Orchid, Kuschelwich zeleni i plavi i Silan Sensitive. Silan sam kupila jučer i došlo mi je da ga bacim u smeće, ne osjeća se miris, a ni ne omekšava, čista voda u boci.Zato sam sada odlučila probati Duel jer je navodno dobar, a pogotovo žuti. Vidjet ćemo, možda se javi netko tko ga je koristio pa da čujemo iskustva😀
2020 10 21
Ja volim od violete! Cini mi se kao da duze traju cak i kad nakon par mjeseci izvadim nesto iz ormara! Od lenora mi jednostavno mirisi ne pasu.. A i violetini su jeftiniji ;)
2020 10 21
Hrpu omekšivača sam u životu potrošila, svakakvih. Sada smo u fazi kada već dugo koristimo bijeli ocat...omešivač polako izbacujem... Ručnike stavim u sušilicu, i u tom slučaju ne treba omekšivač..fini su i meki.... Eto, moja preporuka...a tako rade i u hotelima.... :D
2020 10 21
Žuti Duel je sve! Mi ga koristimo godinama, isprobali smo razne druge, ali se njemu uvijek vraćamo :)
2020 10 22
Žuti Duel je odličan, predivan miris ima, a i deterdžent isto taj lotus, 😍😍
2020 10 22
Znači, dobar je!🙂 Ništa, naručit ću ga definitivno sutra sa Mall. hr- a. Jel osim žutog dobar još koji Duel omekšivač? Imaju neki kašmir, pa zeleni i plavi Blue sky. Gledala sam i tekući deterdžent od Duela, Duel Gold pa ću i njega uzeti za probu. Taj tekući od lotusa nemaju u prodaji u HR
2020 10 22
Probala sam sve Duele, ali žuti mi je definitivno najbolji :) Bijeli mi je isto bio okej
2020 10 22