Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

SLABA PRODAJA

POŠTOVANE , ZADNJE DULJE VRIJEME PRODAJA MI STOJI . NI SAMA NE ZNAM ŠTO SE DOGAĐA , JER SU CIJENE UMJERENE I ARTIKLI SU MISLIM O.K. DA LI VI IMATE TAKVU SITUACIJU ILI SE VI MOŽETE POHVALITI SA PRODAJOM TU I TAMO KOJEG ARTIKLA ? HVALA NA ODGOVORU . MIMA <3 <3 <3 <3 <3
2020 11 04
svima je lose, ne znam jel ovo samo reklama za profil ili sto ali jedino se isplati cekati na kupca x-)
2020 11 04
ja sam na 4 prodaje ali preko FB/Njuškala x-) al mislim i to se računa hahahaha
2020 11 04
Ja sam cak spustila cijene maksimalno i opet nista
2020 11 04
Da, mislim da svima ide slabo...možda sad prije blagdana bude više... :D
2020 11 04
Uskoro je Black Friday pa se čuvaju novčići
2020 11 04
Ja sam imala dvije prodaje u posljednja dva tjedna od kojih je jedna bila malo veća cifra tako da sam zadovoljna :) Kakov je vrijeme, dobro to i ide.
2020 11 04
Ja se uvijek iznova čudim kad netko otvori ovakvu temu i onda neki pišu da im ide super, a neki ništa. To je tako individualno kao i u životu, mislim da često nema veze s cijenom ili izgledom profila. Nekad otvorim temu na forumu, bezveze kliknem na neki profil i kupim nešto x-) Mislim da je nekad bilo lakše, ja sam ok prodavala prije 4, 5 godina. Nedavno sam imala pauzu od skoro godinu dana kad nisam NIŠTA prodala i onda bum 6 artikala u 3 tjedna. Ali u međuvremenu nešto prodam i na njuškalu ili fejsu, poklanjam ako se ne proda i tako. Sretno nam svima :")
2020 11 04
Evo i po shopping centrima gdje koji covjek, sa svih strana cujem kako prodaja pada. Realno zivimo u neizvjesnosti i nikad ne znamo kada cemo ostati bez posla, zavrsiti u karanteni itd. Normalno je da si ljudi pristede koju kunu pa cemo dok ovo sve zavrsi bezbrizno trositi :")
2020 11 04
> Vikili: > Da, mislim da svima ide slabo...možda sad prije blagdana bude više... :D I ja se nadam 🤞😊
2020 11 04
Situacija je izvanredna, veliki dio ljudi je doma, sve je online..vjerujem da će prije ljudima trebati računalo nego 30.cipele ili 50. majica.....ljudi su oprezni, možda više štede, kupuju promišljeno samo ono što im treba..treba biti strpljiv...samo ne znamo dokad....
2020 11 05
Ono što sam ja primijetila je da će se dječja odjeća puno bolje prodati,nego odjeća za odrasle. Dječja odjeća je uvijek in. Probajte na njuškalu ,na aukcije hr ili na facebook aukcijskim grupama.
2020 11 05
I kod mene stalo 😔 ne ide, ne ide...
2020 11 07
Ja sam i savjetovala mami da ne ide do poste ili Tiska zbog situacije s COVID-om. Sretno svima!
2020 11 09
Ja i spustim cijenu kad me pitaju samo da prodam. Mislila sam da ovdje prodaja ide bolje nego na njuskalu😬 Al nije mi jasno ovi koji prodaju a nejavljaju se po 3-4dana nakon sto su mi napisali slobodno je pitajte😔
2020 11 10
1 2